Skocz do zawartości

Kobieta mówi jak jest


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, LionGrrr napisał:

Głupi słuchają, a potem są skutki uboczne. 

Jak mnie wkur**** takie, nic nie wnoszące wpisy. Wyłożę to po twojemu - łopato logicznie. Jeżeli dziewczyna mówi, że przytyłeś i chujowo to wygląda, a ty na złość jej, dopierdolisz jeszcze 10 kg tłuszczu, do tych 10 nadprogramowych, bo cipa nie będzie ci mówiła, jak żyć, to kurwa, kto jest wtedy głupi? Równowaga, zawsze. Słuchanie, nie polega na "słuchaniu się", tylko na wybieraniu tego, co faktycznie jest dla nas samych dobre.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się. Mi tutaj chodzi o to, że dbanie o Siebie powinno wychodzić z Ciebie, a nie, że Ty masz się zmienić dla kogoś, bo ktoś tak powiedział. Twój przykład tylko potwierdza, że gość nie ma władzy nad Sobą, a przytycie to jeden ze skutków. Masz się słuchać siebie, żeby mieć władze nad Sobą, a to nie to samo, że masz się słuchać siebie, żeby nie mieć władzy nad Sobą. To beciak robi coś pod presją kobiety, a alfa robi dla Siebie, nikt nie musi mu mówić co ma robić, bo on wie co robić, żeby dbać o siebie. To beciak jest kierowany, a alfa wyznacza kierunek. Gdy wiesz co robisz takie gadanie bab masz w dupie, bo wiesz co robisz, a baby tylko pogadają, to całe "wsparcie emocjonalne" jest gówno warte kiedy polegasz na Sobie, zbędna gadanina która nie pomaga. Tylko słabi potrzebują bycia kierowanym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, spitfire napisał:

Wracając do tematu rzadko się zdarza aby kobieta otwarcie dzieliła się wiedzą ale tutaj przykład z mojego tematu
 

Bez pardonu mówią jaki chłop ma być myk polega na tym, że ona tego nigdy nie powie aktualnemu adoratorowi zobaczcie te wszystkie patologiczne programy love island albo hotel paradise przed pierwszym odcinkiem przy przedstawianiu sarenek wszystkie jak jeden mąż ''facet ma być: śmiały, pewny siebie, z dystansem, zaradny, odważny itp..." gdzie tu jest ukrywanie preferencji? To jest taka tajemnica poliszynela wszyscy wiedzą i niewiedzą o co chodzi w  tym samym czasie.

 

Na marginesie piszcie towarzysze którzy zerkną do filmiku, które i czy jakieś się wam spodobały + probsy dla gościa w filmie, który powiedział tak:

''You have to treat girl like ''You are important to me, but I'm fine without You, too'' ''.

 

Z takim podejściem daleko się zachodzi.

 

22 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Nadają się do założenia rodziny ? Nie. Więc nie ma się nad nimi co za dużo roztrząsać.

Ja też bym lubił wujka co by się nie krył z ilością kochanek i chodził na panienki płatne czy nie. неважно :)

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

 

Tak. Od dawna zarabiam tyle, że stać mnie na utrzymanie rodziny. Wszystkie w zasadzie dzieci co mnie znają to mnie lubią.

I tak Pań to nie interesuje. To jest obieg zamknięty i żaden z nas do tej pory nie rozkminił jak zatrzymać to koło inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.