Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LionGrrr

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Świetna

About LionGrrr

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Jaskinia Lwa

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. @maroon da się, sam też lubię muzykę, grafikę, ogólnie sztukę i jest sfera w którą możesz ładować emocje, wrażliwość ile wlezie. W sferze relacji kieruj się raczej pragmatyzmem, odpowiadaj zaangażowaniem na zaangażowanie i nie uzależniaj swojego samopoczucia od innych, bo będziesz rozchwiany emocjonalnie.
 2. Pomyśl, że to jej strata, a nie twoja. Ty się przejmujesz, głowisz @maroon. Po co? Wyłącz to,że ona jest Ci bliska ograniczysz złudzenia. Nie myśl co ona myśli to szybciej to przejdziesz i łagodnie, ona ma nie istnieć tak samo zanim ją poznałeś.
 3. @maroon tu nie ma co smutać, ani wkurwiać. Ludzie niegodni zasługują na obojętność. Ma 5k+, poradzi Sobie, weź się nie cackaj z tym mentalnym dzieckiem. Pani wzbudziła w Tobie różne negatywne rzeczy i to Ci nie służy, tym bardziej to powinieneś zakończyć. Brzmi to jak lęk przed odrzuceniem, poczytaj o nim.
 4. Moim zdaniem idąc na kompromis dasz przyzwolenie na to czego nie chcesz. Ideały, a życie często się rozmijają, a dobre chęci bywają złudzeniem, które nie prowadzą do dobrych skutków.
 5. Zależy od powierzchni dachu, koleś zrobi jak uważa, może zrobić mały stawek z folią na dnie na kilka tysięcy litrów, gdzie będzie łapał wodę i zacienić, żeby glon mu się nie robił. Taniej nic nie wymyśli. Warzywa typu por, seler, ziemniak z urośnie, jak jeszcze podsypie hydrocomplexem na start i podleje raz na jakiś czas to w zupełności wystarczy. Ps: Do tego kompostownik na przyszłe lata albo obornik, cokolwiek, żeby nie wyjałowić gleby, na części pola posiać koniczynę na użyźnianie. Mieszkam na wsi, pracuję w rolnictwie.
 6. Czyli sprowadza się to do tego, że każdy zrobi jak chce, ty ochrzcisz, ja nie. Decyzja jest nasza, spójna z tym co chcemy i to sprawia, że nie odczuwamy dyskomfortu. Chodzi mi o to, żeby nie działać wbrew Sobie. Ona się waha, ale przez wzgląd na otoczenie, a wewnątrz tego nie chce.
 7. Ja tam odmowiłem bycia chrzestnym chociaż rodzina wierząca. @Lalka: Nikt jest Ciebie w stanie do niczego zmusić, poprostu rób swoje. Dyskusja to tylko próba narzucania ich zdania Tobie i możesz się złamać, a tego nie chcesz. To chrzcij swoje, a nie cudze. Tradycja i szacunek do przodków nie jest równoznaczny, że musi się być wierzącym. Nie chce. Dla Ciebie ma to pozytywny wydźwięk, bo niby zjednoczenie, bo te słowa są zgodne z twoimi przekonaniami, ale niektórym nie odpowiadają takie warunki.
 8. @Trevor Dużo zależy od kasy jaką zamierzasz wydać, bo możesz też pójść w stronę magazynowania wody do beczek 1000l z dachów domu, budynków gospodarczych + z beczek nawadnianie przez taśmy kroplujące. Dając beczki na podwyższeniu np. z palet mógłbyś podlewać grawitacyjnie, bez pompy.
 9. @Trevor Ile kręgów ma ta studnia? Do 10 - 15 metrów ręcznie można spróbować, jak nie trafisz na skałę.Zależy czy samemu czy z ekipą chcesz pogłębiać, same kręgi betonowe to z +/- 150 zł. Z tego co pamiętam to z ekipą 300 zł wychodzi za beton, w dodatku im głębiej tym wieksze ryzyko oberwania brzegu, poprzekręcania kręgów i bycia trupem jak sie nie ma odpowiedniego sprzętu i głowy na karku. 25 arów to dużo, na własne potrzeby w zupełności wystarczy.
 10. Koleś weź zluzuj, bo Ci żyłka pęknie. Każdy robi co chce, a Tobie nic do tego. Nikt przy zdrowym podejściu do siebie nie da się rozgrywać w taki sposób. Zachowujesz się jak bluszcz, który chce sterować innymi.
 11. Chciała się postawić w roli poszkodowanej, aby zrobiło Ci się jej żal, potem poddaje propozycje jak możesz pomóc. Zwrot naszej wspólnej pracy to klucz, bo ono miało niby miało Ci uświadomić jak wiele Was łączy, a ty sam wiesz, że to są tylko pozory. Świetnie odbiłeś piłeczkę. Pani badała grunt i się przeliczyła.
 12. Tworzycie już coś, prócz ścian tekstu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.