Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wszystkie jej filmiki. Pierwsza myśl - kurwa, polonistka i humanistka... a doskonale wiem jak pojebane i odrealnione potrafią być takie Panienki. Ale potem, im dalej oglądałem, tym bardziej doceniałem jej wysiłek w tworzeniu kanału, no i oczywiście wiedzę. Mało kto dba teraz o poprawność i kwiecistość trudnej, ojczystej, polskiej mowy.


 

Zachęcam do zapoznania się z twórczością Paulinci.;)


 

https://www.youtube.com/user/PamikuPL/videos



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam również. Pamiętam jej pierwszy odcinek. Siedziałem akurat wtedy na YouTube. Na początku wydawała mi się trochę arogancka. Ona sama mówiła, że jej pierwszy odcinek wrzucił na główną stronę YouTube Radek Kotarski. Nie każdy ma taki start. Zaliczyła też masę hejtu. Plebs nie mógł się powstrzymać od komentarzy typu "Brałbym!" albo "Poka cycki!". Niektórym tutaj na forum przydałoby się obejrzeć jej wszystkie odcinki. Życzę jej powodzenia w tym, co robi.

 

 

 

PS

 

Chyba jedna z nielicznych, która ma jakieś zainteresowania!

 

 

 

 

 

Edytowane przez Oświecony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę zaczęła irytować jej gestykulacja i mimika, ale treści na pierwszy rzut oka OK. Nie znałem, THX.

 

Swoją drogą dorzucę moje przedwczorajsze odkrycie (szał, bo ponoć mega-popularny kanał) a chyba tu nic o nim nie znalazłem: 

https://www.youtube.com/user/SciTeraz

Zwłaszcza podróż sentymentalna z "Makarym" do kabiny bezechowej... (odcinek o fizyce fali uderzeniowej) ech... Jeśli ktoś chce się otrzeć o ześwirowanie, to polecam odwiedzić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincencie, no, niektóre kobiety też wilgotnieją, widząc mężczyznę z pasją. Zwłaszcza chyba, gdy tą pasją jest tzw. robienie pieniędzy. :-)

 

 

Od siebie mogę też polecić kanał "PrzygodowaTV" niejakiej Małgorzaty. Ta to ma dopiero pasję! Pierwszym odcinkiem, który obejrzałem, był ten:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vincent napisał:

Obejrzałem wszystkie jej filmiki. Pierwsza myśl - kurwa, polonistka i humanistka... a doskonale wiem jak pojebane i odrealnione potrafią być takie Panienki. Ale potem, im dalej oglądałem, tym bardziej doceniałem jej wysiłek w tworzeniu kanału, no i oczywiście wiedzę. Mało kto dba teraz o poprawność i kwiecistość trudnej, ojczystej, polskiej mowy.


 

Zachęcam do zapoznania się z twórczością Paulinci.;)


 

https://www.youtube.com/user/PamikuPL/videos



 

ktoś nie przejął konta Vinca, jakiś haker/faker ? nie poznaje naszego szanownego moda

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna, pretensjonalna, nawet pieprzyk w tym samym miejscu. No żesz kurwa <_<

Ale ładniejsza :D

 

ps. brałbym.

 

 

"ktoś nie przejął konta Vinca, jakiś haker/faker ? nie poznaje naszego szanownego moda "

 

Też mnie to uderzyło, z Vincem cuś nie tak.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mordimer napisał:

ktoś nie przejął konta Vinca, jakiś haker/faker ? nie poznaje naszego szanownego moda

 

Nie bardzo rozumiem?:blink:

 

Panowie macie mnie chyba za jakiegoś skrajnego psychola wobec kobit. Jak dziewcze się stara, ma wiedzę, pasję, to ja to jestem w stanie jak najbardziej docenić. Tym bardziej, że to tak rzadko się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Vincent napisał:

 

Nie bardzo rozumiem?:blink:

 

Panowie macie mnie chyba za jakiegoś skrajnego psychola wobec kobit. Jak dziewcze się stara, ma wiedzę, pasję, to ja to jestem w stanie jak najbardziej docenić. Tym bardziej, że to tak rzadko się zdarza.

żart Vinc, także na spokojnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.