Skocz do zawartości

Jak to rozegrać ?????


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia

To będzie ostatni post w sprawie Frendzone,  Ja rozumiem, że najprościej by było Ją  poblokować,  ale nie w tym rzecz, ja nie mam jej za złe  tego że coś ona na mnie nie spojrzała nie była zainteresowana mną, bo wiem że przez moment była, no ale moja nieśmiałość niezdecydowanie,  brak z mojej strony jakiejkolwiek reakcji doprowadził,  że  zobaczyła we mnie dobrego kolegę  i tyle wiem, że jestem na ten moment spalony u niej, ja do Niej się wcale nie odzywam nic, a nic,  może jeszcze życzenia złożyłem na w sylwestra które odpisała dopiero, 1 stycznia i to po południu pomimo że zielone kółeczko było , ale ona sama chce jakiś  kontakt utrzymać, np czy jest lidl czynny to robię  Scr i jej wysyłam i dając  jej do zrozumienia, że może przecież sobie go wygooglowac. albo pyta sie czy nie mam 2 osobowego materaca, nie powiem ruszyło mnie to trochę , albo pytała sie mnie ile smart kosztuje na allegro, też zrobiłem Scr  ze może przeciesz sobie wygooglowac sama,  tj takie dziwne według mnie tak jak by chciała i zaczepiała żebym miał z nią kontakt moim zdaniem, albo czy gram w taka gre online, albo czy sklep czynny spożywczy koło mnie, a tydzień później czy są tam bułki, Najgorsze jest to, że Ona po życzeniach noworocznych mi wysłała życzenia zwrotne ze chce wpaść z tym chłopakiem do mnie i przy okazji mi odda książkę. Teraz nastał czas na Pytania

1. Jak Jej odmówić przyjścia do mnie z Nim,  Bo ja już w głowie mam taki scenariusz, dzwoni bez uprzedzenia ze  wpadnie, to ja wtedy jej odpowiadam sorry właśnie kierownik dzwonił ze można wpaść na nadgodziny i zaraz wychodzę  ( Ona wie ze chodzę na nadgodziny      

2. Planuje bardzo mało czasu spędzać na Messengerze, żeby widziała i się  ciekawiła czemu mnie tak długo nie ma,  lub w  soboty być  niedostępnym a później wieczorem ze niby z kimś  piszę, żeby poczuła zazdrość, bo ostanio jak odpisałem w sprawie lidla 2h później to odczytała od razu,

3, w wolnym czasie planuję się rozwijać, Angielski żonglować, czytać   dużo siłownia determinacja nauka języka polskiego bo wiem, że u mnie to leży, chce też bardziej do diety się przyłożyć ale jest rok temu bo schudłem 25kg i już  wizualnie lepiej wyglądam dużo a to plus duży

4. Ogólnie chce kiedyś  kiedyś  spróbować do niej podbić i jak wyjść  z frendzone jakieś może porady bo moje pomysły są w punkcie 3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś trollem to przepadnij. Jeśli piszesz na serio, posłuchaj audycji Marka. Ona nie chce kontaktu, jesteś jej popychadłem - albo dla śmiechu albo dla własnych korzyści. Ani nie wyjdziesz już z tego z friendzone ani w jej oczach nie staniesz się samcem. Ty u tej Panny nie jesteś spalony. Ty już splonales cały a ona tylko depcze popiół jaki z niego został. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Udawaj, że idziesz do pracy a później udawaj, że jesteś niedostępny. Udawaj też, że jesteś dorosły i udawaj, że masz ogólnie jakieś życie poza biciem konia do jej zdjęć. Później zacznij udawać, że umiesz oddychać i udawaj, że udajesz by udawać jakim jesteś człowiekiem. A prawda jest taka, że to co piszesz jest bardzo żałosne. Przykro mi ale tak jest i jeśli nie jesteś trolem to zapomnij o niej, ogarnij się kurwa chłopie i zrób coś by zmienić swoje własne życie a łaska albo będzie chciała w nim uczestniczyć albo nie. Jej problem 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

 

1. Jak Jej odmówić przyjścia do mnie z Nim,

Wiesz co, dostałem awans w pracy i mam dużo rzeczy na głowie, wybacz ale nie. Książkę odbiorę na mieście, pogadamy pięć minut i muszę uciekać..

 

11 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

2. Planuje bardzo mało czasu spędzać na Messengerze

Za dużo czasu spędzasz na tym cukienbergowym gównie. 

11 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

3, w wolnym czasie planuję się rozwijać, Angielski żonglować, czytać   dużo siłownia determinacja nauka języka polskiego bo wiem, że u mnie to leży, chce też bardziej do diety się przyłożyć ale jest rok temu bo schudłem 25kg i już  wizualnie lepiej wyglądam dużo a to plus duży

Każdy żołnierz w czasie wolnym lubi być na samowolnym. Brawo, bardzo dobrze! Pomyśl jeszcze nad np boksem.

Punkt 4: WYBIJ JĄ SOBIE KURWA Z GŁOWY.

 

Inaczej się napisać nie da.

Tracisz czas i energię a z tego nic nie będzie. Tkwisz za mocno w bluepill, nie gadaj o związku z nią, możesz się kogoś poradzić jak sobie radzić z takim myśleniem ale nie związek, Bracia Ci już wystarczająco wytłumaczyli.

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.