Skocz do zawartości

Komentatorka z TVN: "trudno uznać mężczyznę o wzroście 170cm za przystojnego"


Rekomendowane odpowiedzi

@Iceman84PL

 

Ta aktorka którą wstawiłeś to zupełnie inna postać w tej historii.

W pierwszej części grała ona bohaterkę o imieniu Charlie .

 

Rozumiem że nowe wydanie mogło Cię nie porwać. 

W końcu postać grana przez Val Kilmera .

Zwana skądinąd Iceman,troszku podupadła;)

 

Tak czy owak .

Mocno nostalgiczne doznania połączone z nowoczesnymi ujęciami. 

Wprawiły mnie w dobry klimat młodzieńczych lat.

 

Jak ten czas leci...

😏

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pierdole. Kiedyś miałem dziewczynę. Mieliśmy 17 lat. Ja miałem 172 cm ona 168 czy tam 169. Ciągle tylko słyszałem, aleś Ty niski. 

Jako kurwa beciak wtedy. Przyjmowałem na łeb bez oddania. Nie zwracałem na to uwagi. Powinienem non stop narzekać, że waży 48 kg. Nie ma dupy ani cyckow i nie mam za co złapać. I żeby się odemnie odpierdoliła jak jej coś nie pasuje i do widzenia. Powiedziała nawet, że mama jej powiedziała żeby nie ubierała szpilek na 18 urodziny bo będzie wyższa. 

Kurwa mac gdzie człowiek się przejmował wtedy takimi rzeczami. 

 

Kolejna laska. Ex teściowa poniżej 160 cm. Ja 175. A dziewczyna poniżej 165 xd wielce jaki to niski jestem. 

Po prostu same mają kompleksy na tym punkcie i szukają by komuś dojebac. 

Laska powyżej 170 to kobyła co ma kompleksy tak samo ta poniżej 160.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

Też obejrzałem film i mogę szczerze powiedzieć, że daleko tej produkcji do pierwowzoru, ale najgorszy nie był.

Najciekawsze, że Penny zagrała inna aktorka ciekawe dlaczego😁?

 

0596d3cf5b2bcd39med.jpg

 

Mogli ją też dać w najnowszym Top Gunie :P. Tom przedziera się tym razem przez niebezpieczne przestrzenie jej fałdów. To jest może pomysł na część trzecią.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak na Tinderze laska pyta się ile mam wzrostu to ja na to:

Powiem Ci jeśli powiesz mi ile ważysz 😁

Albo inne sytuację 

Ehh wy faceci jestescie dużymi dziećmi 

-nie to poprostu wy się szybciej starzejecie 😁

 

Faceci myślą tylko o jednym 

- wy też tylko to poprostu coś innego

 

Facet to musi to to i to

-a co oferujesz w zamian? 

 

Jeśli uważasz że facet zaczyna się od 180 to pamiętaj że kobiety kończą się na 58kg

 

A swoją drogą ja olewam laski poniżej 170. Głupio się przy nich czuje, jakieś karakany małe. Więc dyskryminacja wzrostową ciała też w te stronę. Lepiej mi się tańczy i bzyka takie +170. 

Zdążyło mi się nawet na Tinderze podziękować lasce jak napisała coś w stylu 155 albo 160. 

 

Zdążyło mi się też zjebac laske ze odpisuje zdawkowo i jest kolejna  męcząca atencjuszka 😁 oczywiście para usunięta ale chuj mnie to boli... 

 

Ja jestem zdania że my faceci musimy prostować te zapędy kobiet. Im więcej będzie się tak zachowywać tym bliżej nam do normalności. 

Edytowane przez Gixer
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.