Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ace of Spades

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  801
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ace of Spades last won the day on December 3

Ace of Spades had the most liked content!

Community Reputation

1043 Świetna

About Ace of Spades

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 05/05/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zadupie

Recent Profile Visitors

671 profile views
 1. Zajebiste zdjęcia! Z nich podobnie jak z nas zrobili dziadów. The Best: LASKI Z NEBRASKI BREŻNIEW NA WAKACJACH WHITE POWER ŁÓDSTOK CZEŚĆ TERESKA MĘŻCZYŹNI ZACZYNAJĄ SIĘ OD 190 CM MATKA ZIEMIA CZTEREJ PANCERNI LODY BADBOY Na tej samej stronie znalazłem równie zajebiste zdjęcia chyba o irlandzkich cyganach? https://designyoutrust.com/2019/11/photographer-joseph-philippe-bevillard-captured-the-secret-lives-of-irish-travellers-revealed-in-intimate-portraits/ PIEKŁO KOBIET KOBIETA MARZENIE GOŁOTA W MŁODOŚCI NO SMOKING
 2. Zobaczcie Panowie ile kosztują Wióry. I tu jest chyba odpowiedź jakich patafianów Twoją sarenka naprawdę lubi i szuka, z Tobą była prawdopodobnie bo dużo płaciłes za te Wióry. Jak myślisz skąd panna była tak dobrze obeznana w produkcji Wiórów? Musiała mieć dobrą praktykę, skąd wiesz, czy jak była z Tobą to przypadkiem nie prsktykowala jeszcze gdzie indziej, dobra manipulatorka, byłeś nie tylko po to, żeby płacić za Wióry ale pewnie też żeby mamusi przedstawic porządnego chłopaka - "patrz mamusiu teraz mam porządnego" ale długo w tym nie wytrwala - ciągnie wilka do lasu A ty jeszcze chcesz Casablance odpierdalac, daj spokój!
 3. Już dawno zauważyłem, że kobiety dążą do całkowitego spierdolenia wszystkiego tylko po to żeby na końcu usiąść na dupie, ryczeć i narzekać na cały świat dookoła natomiast nigdy nie zauważają własnego całkowitego spierdolenia. Potem taka ląduje w kolejnych pojebanych związkach i konkubinatach z jakimiś pojebami, robi sobie fajansiarskie tatuaże, zgrywa na siłę imprezowiczkę - taki udawany luz, tłuszczu przybywa w postępie geometrycznym wprost proporcjonalnie do liczby kolejnych rozstępów, robi coraz bardziej wulgarna a dzieciaki wychowuje na patologie.
 4. Dla kobiet większość mężczyzn to tałatajstwo, one wybierają sobie tylko takie Rarytasy z tego całego tałatajstwa, reszta tałatajstwa służy później z Beciaki jak Rarytasy poznikają.
 5. 220 volt, śpiewam dla Was tak... Kurłła! strasznie szybki prąd!
 6. Jak czytam takie Wątale to cieszę się, że jestem ateistą.
 7. Ja myśle, że nie tyle trzeba zmieniać siebie a bardziej odnaleźć wewnętrzny spokój i szczęście, radość itd poprzez nawyk, ja robię poprzez przypominanie sobie szczęśliwych i radosnych scen z życia, niektóre jak sobie przypominam to ryj się sam uśmiecha a czasem sam zaczynam się śmiać do siebie i jest git
 8. Ale właściwie po co chcesz się zmieniać? myślisz, ze po tamtej stronie lustra czeka na Ciebie jakiś inny lepszy świat? laski, ruchanie, popularność itd gdyby to wszystko dawało szczęście to ci wszyscy ludzie sukcesu nie ćpaliby, nie chlali i nie popełniali seppuku
 9. Niestety ja już za stary jestem a po za tym zbyt słabe geny przekazałbym.
 10. Rozumiem, nie mam dzieci, faktycznie trzeba być ostrożnym żeby nie wylać dziecka z kąpielą (nomen omen) ale Kto? po za Ojcem ewentualnie jakimś kumatym Wujkiem jest w stanie coś młodemu chłopakowi przekazać, jak nie trafi na takie Forum to wiele szamba upłynie w Wiśle zanim cokolwiek skuma i zajarzy!
 11. Już widzę, jak uczą prawdy w szkołach. A Ojcowie, gdzie są Ojcowie, to właśnie Im powinno najbardziej zależeć na tym aby syn nie wyrósł na frajera, żeby sobie życia nie zmarnował.
 12. Skoro ci to zwisa to po chÓj zakładasz ten Wątal?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.