Jump to content

Ace of Spades

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,369
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

Ace of Spades last won the day on December 3 2019

Ace of Spades had the most liked content!

About Ace of Spades

 • Birthday 05/05/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zadupie

Recent Profile Visitors

4,552 profile views

Ace of Spades's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

4.1k

Reputation

 1. Wy się nie znacie, to była Rosyjska humanitarna pomoc dla pogrążonej w biedzie i inflacji Polski - w ramach tej pomocy Rosjanie wystrzelili kilka rakiet z konserwami rybnymi z Irkucka, gryką i solą.
 2. - Skąd idziesz? - Z Bangladesz - Kłamiesz - To co się pytasz skoro wiesz.
 3. Gość ma taką minę i oczy, jak by chciał powiedzieć "kobieto, wyjmij ten palec!". Chyba że to ta pięść z koszulki? Raczej ma taką minę jakby krzyczał - Ratunku! Ratunku! zabierzcie tą babę ode mnie!
 4. Obowiązkowa Aborcja dla wszystkich Zjebów - żeby się nie rozmnażali.
 5. NÓrmalnie już biegnę się oświadczyć.
 6. Na zdjęciach lepiej wygląda od swojej żony :DDDDDDDDDDDD
 7. Co wy się tam znacie na Fódbolu, wiadomo, że najlepszy piłkaŻ wszechczasów jest tylko jeden - Don Roberto, nikt nie potrafi się tak kiwać jak On.
 8. Ja od dawna apeluję o to żeby nie rozmnażały się różnego rodzaju Zjeby - lewactwo, prawactwo, nawiedzeni religijnie itp a w szczególności feministki - tak więc popieram inicjatywę tego babska.
 9. Najgłupszy "redpillowy" tekst jaki czytałem - natyraj się żeby odnieść sukces a potem to przePierdol w małżeństwie. Następny głupi tekst, który tylko utwierdza społeczne programowanie i system w przekonaniu, że mężczyzna z tytułu swojego urodzenia nic nie znaczy i jego życie jest czymś gorszym od życia kobiety i że musi porządnie się natyrać dla systemu żeby zasłużyć na szacunek jakiejś baby.
 10. No właśnie po to była ta wojna żeby USA wyhÓjało z interesu UK, Francję, Belgię i Holandię, po to Adolf podpalił Europę a Stalin gasił, dlatego właśnie w ramach rekompensaty Kennedy stał się Berlińczykiem i dowoził samolotami wÓngiel do Berlina Zachodniego natomiast Stalin w ramach rekompensaty dostał frajerów Polaczków i Atomówkę co by tak głupio nie wyglądało. Na procesy historyczno-polityczne trzeba zawsze patrzeć z szerszej perspektywy, holistycznie. Obecnie pytanie brzmi - jaki interes chce ugrać USA a tej wojnie?
 11. Z jakichś powodów (sobie tylko znanych) USA cały czas podtrzymuje tego Trupa (Rosję) - II wojna św. - gdyby nie pomoc Aliantów (konwoje itd) Adolf zjadłby Ruskich jak pierogi, potem NowyJork sprzedaje Ruskom Atomówkę (rzekomo było to szpiegostwo -jaaassne :DDD ), w latach 90-tych dalej podtrzymują Trupa, budują i wzmacniają Chinoli a Nas gnoją do parteru (Jaruzelski prezydent, Kwasy i Balcerowicze), rozbrajają z atomówek Ukrainę i dają gwarancję :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gwarancje! Teraz też obudzili Trupa, Trup szaleje i coś przeczuwam, że i tym razem NowyJork nie dobije Truchła, widocznie Truchło będzie jeszcze do czegoś potrzebne. Także plotki o rychłej śmierci Trupa są znowu przesadzone.
 12. Mężczyźni gonią za swoimi wyobrażeniami marnując dużo czasu, energii i środków, na siłę szukają czegoś czego nie ma i nigdy nie było w realu - system skutecznie i celowo tworzy iluzje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.