Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ace of Spades

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  350
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ace of Spades last won the day on August 15

Ace of Spades had the most liked content!

Community Reputation

381 Świetna

About Ace of Spades

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 05/05/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ewakuacja w trybie natychmiastowym! Jej chłopak jest od stukania a ty jesteś od pogadania, zrób coś dla siebie i olej pannę!
 2. ;DDDDDDDDDDD dobre, kobiety to jednak nieraz tak pojadą po bandzie, ze normalnie nie ma lewara
 3. ashwagandha 2-3 tabletki z rana !dobrej firmy! mi pomaga, tylko trzeba brać dłuższy czas (no i Extasy działa krótko ale wymiata wszystkie inne specyfiki )
 4. Łłłłłłaaaaaaaaaałłłł już 10 stronica, po woli robi sie z tego Rękopis znaleziony w Saragossie
 5. oojojoj to jest ślizgi (dosłownie i przenośni) temat, szczerze to trochę boję się go podejmować
 6. Cipka Himalajki ma wysokie wzgórza i głębokie doliny, jak to w Himalajach
 7. Cipki są różne, kwadratowe i podłużne
 8. Znowu nie traFFiłaś, nie chodziło mi o to, ze rodzice mieli mnie poinformować, że powinienem być Badboyem bo wtedy będzie git - tylko o to, że gdyby mi ktos dawno temu wyjaśniał pewne rzeczy to przynajmniej uniknął bym wielu błędów i rozczarowań - bo i tak pewnie byłbym Outsiderem tylko bardziej szczęśliwym
 9. Wyobraź sobie, że jesteś w szkole, w klasie gdzie same są chłopaki i nagle w połowie roku szkolnego do klasy dorzucają wam 2 koleżanki - i co sie wtedy zaczyna dziać? o matko! - jeden przez drugiego sie popisuje, dotąd wielcy koledzy skaczą sobie do gardeł, każdy chce pokazać,że ma największego chuja w klasie a dziewczęta sobie siedzą, piłują paznokcie i czekają kiedy światło odzieli się od ciemności czyli kiedy będzie wiadomo którego chuj jest największy
 10. To nie tak do końca, ja na ten przykład jestem i byłem zawsze Outsiderem, zawsze zamykam peleton z uśmiechem na ustach, na luzie w rozwianej bluzie, zawsze taki byłem i dobrze mi z tym, na Badboya albo innego Chada się nie nadaje bo to dla mnie zbyt trywialne i banalne to tak jakbym zaczął nagle oglądać głupie seriale w TV, problem polega na czymś innym a mianowicie na tym, ze nikt mi w młodości nie wyjaśnił o co właściwie biega w relacjach męsko -damskich i przez długie lata żyłem iluzjami, wytworami kultury itd, nie mam pretensji do kobiet, że szukają w mężczyznach wyłącznie siły, taka ich natura, niech szukają - parafrazując zacytuję Pudelsów/Dupą - Na dworze śnieg i zadyma, idą chłopcy do fabryki, chuj! niech idą ale nie Ja!
 11. Dokładnie! Kiedyś gadałem sobie z taką jedną Panią, która deklarowała się jako zatwardziała kinomanka, ja od młodości, od czasów seansów kinowych i kaset VHS oglądam i oglądałem ogromne ilosci filmów i coś na ten temat wiem, no i tak gadamy, gadamy a ja zaczynam się pytać o różne filmy, czy oglądała, nie jakieś niszowe tylko takie dosyć znane tytuły itd i okazuje sie, że Pani nic nie kuma bazy no to drążę temat dalej i co się okazało? Pani była zatwardziałą wielbicielką ale wyłącznie współczesnych polskich tandetnych tzw. komedii romantycznych (fuj!)
 12. ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Czyżby wielka tajemnica portali randkowych wyjaśniona ???? Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam, ja myślę, że ludzie zawsze byli i będą tacy sami tylko dekoracje się zmieniają.
 13. No widzisz moje dziecko, taki już ten świat jest pojebany, ze to co podnieca kobiety w mężczyznach podobnie działa w drugą stronę, kobiety marzą o Chadach, Badboyach i Alfach a mężczyzn pociągają Femme Fatale, aroganckie zimne suki z kurwikami w oczach, niestety sorry ale taki mamy klimat, nikogo nie obchodzą spokojni, wrażliwi nudziarze, arogancka suka daje gwarancje nie zapomnianych przeżyć nie tylko seksualnych
 14. Zdjęcie autorki wiele wyjaśnia, typowa polska madkapolka, zapasiona, wulgarna, krzykliwa, hałaśliwa, pretensjonalna, wyszczekana, głupio-mądra, każde dziecko z innym Chadem, po 2 małżeństwach i 15 luźnych związkach, paskudne tatuaże, ochlana tanim piwskiem, obżera się syfem jak świnia, stado podobnych do niej psiapsiółek, na bank ogląda "Zniewoloną" i czytała "100 twarzy Greya i Grzybiarzy" :DDDDDDDDD chociaż oFFicjalnie się do tego nigdy nie przyzna, częste impry, pseudo przerysowane wyluzowanie - czyli schemat i standard!
 15. ZERO Pszenicy, nie tylko chleb ale wszystko co zawiera pszenicę, mąkę pszenną, ZERO cukru, ZERO tłuszczów przetworzonych
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.