Jump to content

Ace of Spades

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

Ace of Spades last won the day on December 3 2019

Ace of Spades had the most liked content!

Community Reputation

2,122 Świetna

About Ace of Spades

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 05/05/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zadupie

Recent Profile Visitors

1,428 profile views
 1. Dokładnie, przez życie trzeba iść na luzie w rozwianej bluzie, życie i świat są już wystarczająco pojebane by jeszcze sobie dokładać, trzeba mieć do tego wszystkiego dystans, seks i związki z kobietami są przereklamowane, ludzie gonią za jakimiś swoimi iluzjami - potem zderzają się z rzeczywistością jak zając na torach z rozpędzonym ciopągiem. A to, że jakieś zasrane Julki coś tam piszą i gadają - kogo to obchodzi, myślicie, że takie Julki dały by Wam jakąś radość, szczęście? Podejrzewam, że nawet jednorazowy seks z nimi byłby drętwy i nudny jak olej bez flaków. Niech sobie pierdolą co ch
 2. Bo tu nie chodzi o Ciebie ani nawet o tego nieszczęśnika co ma powyżej 185 cm - chodzi tylko o to, że u kobiet wszystko jest na pokaz.
 3. 1. Przerysowane i gwałtowne Ajlowju na samym początku znajomości zazwyczaj oznacza, że będzie nagły, gwałtowny koniec, ciężki zjazd i wielkie Hejtju, przy tej okazji można się pokusić o stworzenie takiej oto definicji - wielkość Hejtju na końcu znajomości jest wprost proporcjonalne do wielkości Ajlowju na jej początku. 2. Nadmierne zainteresowanie Twoimi danymi osobowymi - gdzie mieszkasz, gdzie rower stawiasz, jaki masz nr buta itd, poznawanie twoich znajomych, osaczanie, presja itd 3. Jej opowieści o byłych - jak się z nimi obeszła - tak się obejdzie z tobą.
 4. Nie jeden frajer się połasi i poleci z wywieszonym językiem do samego chodnika. Dokładnie!!! W Polsce mało jest prawdziwych Ziomali, takich od serca, w życiu głównie spotykasz różnego rodzaju buców albo frajerów, jeden Cię zdołuje a drugi pociągnie w dół.
 5. Dokładnie!!! Samo sedno istoty rzeczy! Kobietom łatwiej jest manipulować instynktem seksualnym mężczyzn natomiast tylko nieliczni mężczyźni potrafią manipulować instynktami kobiety, na tym właśnie polega największa asymetria wzajemnych relacji.
 6. Według mnie wyjście z fapu powinno przebiegać dwutorowo: 1. pozbycie się zachowań kompulsywnych dzięki np farmakologii albo np Aszłagandzi, która w większych dziennych dawkach pomaga. 2. pewnego rodzaju katharsis, uświadomienie sobie aż do bólu, ze masturbacja i pornografia to uwłaczanie własnej godności, ośmieszanie się jako mężczyzna, poniżanie się - musisz poczuć ten ból, wstyd po całości, przeżyć swojego rodzaju katharsis a gwarantuję, że nie wrócisz już do nałogu, nie jest to łatwe bo trzeba trafić na sam skraj rozpaczy i zobaczyć w tej rozpaczy swój własny upadek.
 7. No właśnie tak wyłapują, że się w całe to gówno bez przerwy, bezustannie i permanentnie ładują. To się zgadza! Natomiast pisałem raczej nie o tym jak wkręcać kobietę a o tym jak kobiety wkręcają nas.
 8. Może trochę źle to ująłem pisząc ASEKSUALNE, bardziej chodziło mi o asymetrie w relacji gdzie mężczyzna jest niesiony wysokim poziomem testosteronu natomiast kobieta już nie, na pewno różnie ten poziom testosteronu i popędu rozkłada się u różnych kobiet natomiast istotą problemu jest to, że mężczyzna jest bardziej przymuszony, zdesperowany a kobieta nie, on o tym wie, może nawet bardziej wie podświadomie niż świadomie i to wykorzystuje z całą premedytacją. Zgadza się! Problem jest w wychowaniu, tak się wychowuje młodych mężczyzn, zupełnie błędnie, mężczyzna jest wpuszczany w maliny od
 9. Witam po przerwie, musiałem sobie zrobić przerwę od Foruma, czasami tak bywa. W tym czasie wiele popełniłem przemyśleń efektem których będzie ten Temat. Dwa największe sekrety kobiet, o których przeciętni mężczyźni nie mają pojęcia dlatego wpadają w pułapki bez wyjścia. Wszystko o czym tu piszę opieram o własne spostrzeżenia, przemyślenia i doświadczenia z długiego już żywota swojego, w związku jest to moja subiektywna ocena sytuacji. Sekret nr 1 W obecnych sfeminizowanych czasach powstał mit o tym, że kobiety mają taki sam popęd seksualny jak mężczyźni.
 10. Powiem Ci coś, @Ace of Spades nie wierz mi w nic to samo zalecam osobom, które mi zaufały. I bardzo dobrze! Cieszy mnie to bo im więcej ludzi, którzy otworzyli oczy tym lepiej. Patrz krytycznie, nie ufaj autorytetom, nie wierz mi, nie wierz @self-aware szukaj w nas czerwonych flag. My musimy na Twoje zaufanie zasłużyć A Ty na nasze i tyle. Kobiety są podrywane i same podrywają nie ma co się oburzać jest dobrze i tak powinno być, to żaden klasztor dla mnichów jak pisałem. A parkom forumowym szczęścia życzmy i rozejdźmy się w pokoju Ja widzę
 11. Cóż mogę Ci odpowiedzieć, jeśli piszesz serio i nie manipulujesz to mogę Ci jedynie zalecić więcej dystansu wobec Foruma, ja za bardzo nie wierzę już, ze w dzisiejszych czasach może być coś autentycznego, nawet Underground jest już ściemą.
 12. Tu nawet nie chodzi o te wszystkie chÓjowe rady tylko o to, że jak mniemam to Forum miało mieć zupełnie inny cel, od podrywania jakiś tam panienek jest cała masa innych miejsc w internecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.