Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ace of Spades

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1046
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ace of Spades last won the day on December 3 2019

Ace of Spades had the most liked content!

Community Reputation

1479 Świetna

About Ace of Spades

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 05/05/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zadupie

Recent Profile Visitors

804 profile views
 1. Na-sam-pierw sobie poruchaj, potem niech Cię za darmochę przebada a kiedy już wszystko co najawzniesze odhaczysz to jej powiedz ile naprawdę zarabiasz, nie miej żadnych wyrzutów ani poczucia winy, kobiety postępują podobnie a nawet jeszcze gorzej, powodzenia.
 2. Sorry, ale nie za bardzo wiem co chcesz udowodnić, dla mnie tam gdzie nie ma prawdziwej namiętności - związek nie ma sensu, no chyba, że ktoś lubi sobie siedzieć z babą przed TV.
 3. Seks był nieziemski a czuję się jak umilacz czasu. Bracia pomóżcie, jak mam się czuć, żeby poczuć chuć jak arcybiskup głuć. A próbowałeś jej wsadzić w cipę parasol i go otworzyć?
 4. Takie przypadki, że mąż nie chce posuwać żony to raczej rzadkość ale OK! jeśli tak jest to nie widzę problemu. W ogóle to trzeba zacząć od tego, że co to za związek, w którym nie ma pożądania i seksu, prawdziwe pożądanie nie podlega negocjacji, jeśli są negocjacje to kończymy związek i tyle, ludzi ze sobą trzymają strefa konfortu, kredyty, dzieci, firma rodzinna itp jeśli tak jest to nie lepiej ustalić wprost i uczciwie, że każde niech sobie zapewni seks we własnym zakresie, ale kobiety nie chcą takiego stanu rzeczy, chcą mieć ciastko i zjeść ciastko jak pies ogrodnika - mężowi dupy nie dadzą ale na inne też nie pozwalają, bez sensu, kurłła! czy mężczyzna się żeni po to żeby do chÓja żyć w jakimś celibacie? Przecież to jakaś kompletną bzdura!
 5. Tak naprawdę to nie widzę problemu, jeśli żona nie ma ochoty na seks z mężem, bo on jej nie pociąga seksualnie i się go brzydzi co jest normą w przeciętnym małżeństwie, to mąż ma chyba prawo sobie skorzystać z usług prostytutki, nawet lepiej dla żony nie będzie musiała z obrzydzeniem dotykać swojego Beciaka, kwestią naprawdę sporną jest raczej za czyje pieniądze mąż korzysta, jeśli za swoje to wporzadku.
 6. Różnica między prostytutką a zwyczajną kobietą jest tylko taka, że ta druga jest w globalnym rozrachunku droższa i bardziej upierdliwa. Chyba nie przypadki tylko reguła.
 7. Obejrzyj sobie film "Antychryst" - w/g mnie wbrew pozorom jeden z najbardziej antyfeministcznych filmów w historii.
 8. ;DDDDDDDD Żeby tylko pojebało, przecież ta bajka jest w swojej istocie niedorzeczna, przecież nasz Księciunio wcale nie musi się uganiać za jakąś panienką, w realu to panienki uganiają się za Ksieciuniem, prawdziwa bajka była by o tym ja kopciuszek przechytrzył konkurencje wbijając nóż w plecy koleżankom i podrodze olewając swojego wieloletniego adoratora z nizin społecznych, wrażliwego syna lokalnego szewca, który na końcu bajki w rozpaczy popełnia sepukku drewnianym nożem do listów. No ale wtedy nie była by to bajka.
 9. Ja w pewnym momencie wyzbyłem się wszelkich złudzeń, dzisiaj już wiem z całą pewnością, że kobiety kochają wyłącznie swoje dzieci ewentualnie jakiegoś Alfę lub BadBoya, natomiast zwykły przeciętny mężczyzna jest dla kobiety tylko frajerem potrzebnym jedynie dla osiągnięcia jakiś jej celów, w dzisiejszym zachodnim świecie dokonało się przewartościowanie - to mężczyzna stał się dodatkiem do życia kobiety, niestety.
 10. "Jakie były rzeczywiste przyczyny waszego wejścia w związek małżeński?" Przede wszystkim to IGNORANCJA! czyli brak odpowiedniej wiedzy bo myślę, że każdy z nas gdyby posiadał takową wiedzę to inaczej pokierował by swoim życiem. Obecny sfeminizowany zachodni świat jest tak zaprojektowany żeby to jedynie kobiety korzystały z uroków życia - na-sam-pierw karuzela kutangow a potem stabilny związek z zakompleksionym Beciakiem, któremu ma się zdawać, że trafił los na loterii, Beciak ma zapewnić stabilizację a na boku kobieta zawsze może się pobolcowac z jakim Alfą albo innym BadBoyem, no i dzieci czyli dla kobiety taka polisa ubezpieczeniowa na przyszłość, zabezpieczenie przed samotnością na starość. Małżeństwo w dzisiejszych to chyba największa głupota jaką mężczyzna może popełnić w wyniku braku odpowiedniej wiedzy.
 11. Ja myślę, że jeżeli ktoś jest miłym, dobrym z natury i wrażliwym mężczyzną to powinien sobie odpuścić stałe, długotrwałe związki bo one będą zawsze dla takiego mężczyzny zbyt kosztowne i katastrofalne w skutkach, kobiety są bezlitosne, jeśli nie potrafisz trzymać ramy to nawet nie próbuj dłuższych związków, zapomnij, daj sobie spokój - skup się raczej na licznych krótkich, przelotnych znajomościach i czerp z nich jak najwięcej przyjemności, ciesz się wolnością, stałe związki są tylko dla prawdziwych twardzieli, którzy potrafią ujarzmić kobietę i trzymać ramę wtedy właśnie można kontrolować koszty.
 12. Dokładnie! A koleją z żelaznych zasad brzmi - prawdziwe pożądanie nie podlega negocjacjom, innymi słowy mówiąc jeśli się podobamy kobiecie to ta nie robi problemów z seksem a nawet sama go inicjuje. Natomiast jeśli jesteś petentem proszącym o zainteresowanie to ewntualny seks jest tylko zapłatą za Twoje dobre sprawowanie.
 13. Jedna z żelaznych zasad brzmi - przewagę ma ten komu mniej zależy. Jeśli wymusisz znajomość z kobietą to z automatu wchodzisz w jej ramę, jeszcze pół biedy jeśli chodzi tylko o ruchanie ale jak w grę wchodzi związek to to może się skończyć katastrofą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.