Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ace of Spades

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1201
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ace of Spades last won the day on December 3 2019

Ace of Spades had the most liked content!

Community Reputation

1757 Świetna

About Ace of Spades

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 05/05/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zadupie

Recent Profile Visitors

1031 profile views
 1. ;DDDDDDDD Jaki morał z tej opowiastki - a no taki, że nie warto się wysilać, pisać tych listów, koleś nie pisał a za niego wyszła. A może się mylę, historia alternatywna jest taka, że jest tylko Beciakiem a ci co pisali to sobie poruchali. Z resztą chÓj wie, na dwoje babka wróżyła. ;DDDDDDDDD Oj to pewnie dupa cały czas go bolała.
 2. To by był koniec tego Foruma, kolesie zaczęliby się popisywać jak koguciki jeden przez drugiego, który ma większego chÓja, laski zaczęły te swoje emocjonalno-egzaltowane jazdy, zamiast jakiejś w miarę merytorycznej dyskusji byłby chaotyczny bełkot i popisy przed paniami, w/g mnie ten cały Rezerwat jest właśnie po to żeby jak już ktoś kurłła nie może wytrzymać to sie trochę po popisuje przed laskami w swojej naiwnej wielkiej nadziei, że któraś to zauważy i doceni ( i tu śmiech :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ) ja sobie myślę, że dla większości pań, które odwiedzają Forum jesteśmy jak okazy z ZOO, panie wyrzucą ten swój emocjonalny bełkot, pośmieją się a potem przełączą się na jakiś denny serial w TV i tyle.
 3. A ja myślę, że to jest kolejny post pt. "jak dogodzić kobiecie" na zasadzie musisz być taki, sraki i owaki żeby sobie poruchać, bo do tego wszysko to się sprowadza, a prawda jest taka, że ja kurłła nic nie muszę, nie muszę być taki jakiego chciałby mnie widzieć kobiety, mam to w dupie!
 4. Cały problem rozbija się tak naprawdę o smak, wiadomo, że Awokado nie wszystkim zasmakuje tak jak SZnikers ale jak się odpowiednio przyrządzi Awokado to bedzie smaczniejsze niż ten cały SZnikers, problem w tym, że ludzie idą na łatwiznę a wielkie korporację mają z tego zysk, że przeciętny człowiek jak idzie ulicą to w prosty sposób kupi sobie za kilka drobniaków SZnikersa i go wpierdoli a kupić Awokado i go odpowiednio przyrządzić to trzeba się wysilić i tu jest kot pogrzebany całego problemu.
 5. Nie tylko - gdyż ponieważ albowiem biega też zwyczajnie o zdrowie, lepiej jest się napchać czymś kalorycznym a zdrowym dla organizmu np Awokado niż napchać sie czymś równie kalorycznym a niezdrowym np SZnikersem.
 6. Najszybciej chudnie się wyrzucając z diety cukier i pszenicę, czyli wszystko co jest słodzone cukrem, syropem glukozowym i wszystko co zawiera pszenicę (szczególnie współczesny "chleb"), jak ktoś nie może wytrzymać bez słodkiego to dostępne są erytrol i stewia, moża też czasami zakaszać rodzynki albo daktyle. Należy również zrezygnować z tzw wysokoprzetworzonej żywności, szczególnie takiej gdzie pchają dziadowski tłuszcz palmowy albo margarynę. Już po dwóch tygodniach takiej diety widać konkretne efekty. Trzeba też pamiętać, że kalorie kaloriom nierówne - jak już kułła! ktoś jest bardzo głodny i kurłła nie może wytrzymać to lepiej jest wpierdolić cały słoik masła orzechowego 100% niż słoik Nutelli itd
 7. :DDDD Nie srać przez tydzień to jest wyczyn, nagromadzić tyle kilogramów szlaki, po tygodniu się złamać i wyszlakować to chyba trzeba na 3 klopy rozłożyć sranie żeby ich nie pozapychać.
 8. Główny błąd tego rozumowania to taki, że offszem przetrwają i założą haremiki ale raczej właśnie tacy kolesie, o których wspomina kolega @skuti czyli wytatuowane łobuzy w beemkach.
 9. Tak się zastanawiam - po chÓj to całe filozofowanie o kobietach i związkach z nimi, kobiety nie przeprowadzają tak gruntownych analiz a wychodzą lepiej na tym całym pierdoleniu.
 10. Ja mam 177 cm i też nieco ponad 70 kg a M są w sam raz natomiast L to faktycznie robi się wieszak
 11. Jaaaasssnne, takie pierdolenie to możesz sobie w dupe wsadzić, prawda jest taka, że w sumie masz gówno do powiedzenia i tyle
 12. Tu nawet nie chodzi o jakieś zasady, raczej o to, że bardzo chcemy jako ludzie mieć poczucie, że jesteśmy czyms więcej niż tylko kupą mięsa i że nasze życie ma jakiś sens a prawda może być niestety bardzo bolesna, bardzo prawdopodobne, że faktycznie jesteśmy tylko kupą mięsa a jedynym sensem naszego życia jest przetwanie i to może być z jednej strony bardzo frustrujące i dołujące a z drugiej może Nas uwolnić od Matrixa, w którym przyszło nam żyć.
 13. Oooo mamy kurłła znaffcę filozofii na Forumie, nie mogę się doszczekać aż Nas tu wszystkich ośffiecisz - co mianowicie Arthur miał na myśli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.