Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ace of Spades

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1337
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ace of Spades last won the day on December 3 2019

Ace of Spades had the most liked content!

Community Reputation

1934 Świetna

About Ace of Spades

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 05/05/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zadupie

Recent Profile Visitors

1149 profile views
 1. Tak tłumaczycie jakby założycielka Wątala niejaka @Lalkaa była niedorozwinięta umysłowo :DDDDDDDDDDDDDDD W końcu Forumowa ksywa @Lalkaa zobowiązuje :DDDDD
 2. No i niech się mierzy, całe szczęście, że biali mężczyźni to zło wcielone i nie będziemy nagabywani, molestowani przez megadupiaste murzynki
 3. :DDDDDDDD Ja pierdole, jaką zajebistą perspektywę roztoczyłeś przed kolesiem :DDDDDDDD
 4. Ja myślę, że główny i podstawowy problem to, że Pani przysłoniła Ci swoją dupą i cipą cały świat, jeśli jest dużo dobrego ruchania, bliskości to całe Twoje dylematy wynikają z tego, że boisz się, że kiedy Pani zakończy z Tobą tą znajomość to są marne szanse na znalezienie kogoś podobnego ale musisz pamiętać, że tylko wersja Demo, okres promocyjny kiedyś się skończą, to wszystko nie jest dla Ciebie, jest tylko środkiem do celu - ślub i bąbelek, kobiety lubią seks ale tylko z mężczyznami, którzy dają im emocję natomiast w Twoim przypadku jest to tylko zachęta, haczyk i przynęta, kiedy będę bąbelek i ślub to nagle ochota na seks się skończy z dnia na dzień. Piszę o tym gdyż ponieważ albowiem musisz zrozumieć, ze ten cały seks i bliskość nie jest dla Ciebie i na zawsze, to jest tylko okres promocji.
 5. Dokładnie! Kobieta nigdy nie jest Twoja, jest tylko Twoja kolej!
 6. Nie musisz czytać moich wpisów, nie ma takiego obowiązku, na Forumie jest podobno opcja blokady dzięki której nie będziesz widział/a moich wpisów.
 7. Emocjonalny kibel to koleś sobie sam zafundował już w momencie kiedy się związał z taką kobietą i zrobił jej bąbelka, teraz to już są tylko tego konsekwencje. Każdy wybór przyniesie jakąś stratę, niestety życie to nie bajka.
 8. Na każdej wojnie zawsze są jakieś straty w ludziach i sprzęcie, nie da się przejść przez życie bez żadnych strat, koleś musi sam podjąć decyzję o tym co dla niego jest ważniejsze, jego życie, szczęście dziecka czy szczęście tej kobiety.
 9. Generalnie jest tak, że kobiety nie upilnujesz, nie ma szans, jak będzie chciała to zawsze znajdzie okazję i bolca, nie ma na to rady. Bardzo dobrze napisał @Pozytywniak nie uratujesz już tego związku, nie uratujesz świata ale możesz uratować siebie, uciekaj od niej ile masz sił w nogach, ratuj swoje życie.
 10. Myślisz, że te wszystkie głupie dzidy mają jakąś realną władzę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.