Jump to content

Ace of Spades

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,574
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

Ace of Spades last won the day on December 3 2019

Ace of Spades had the most liked content!

Community Reputation

2,323 Świetna

About Ace of Spades

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 05/05/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zadupie

Recent Profile Visitors

1,571 profile views
 1. :DDDDDDDDDDDDDD Jaki kraj tacy jego bohaterowie.
 2. Niebanalne czyli niewystrugane z banana?
 3. Ostygnij chłopie bo jakiś strasznie nakręcony jesteś! Nie wywołuj wilka z lasu bo jeszcze faktycznie przyjdzie Ci przelać krew a nawet oddać życie za ten głupi kraj, za Julki i Oskarków, którzy potem zatańczą na Twoim grobie.
 4. Dokładnie tak! Darwinizm społeczny się kłania - słabsi i głupsi lądują na śmietniku historii.
 5. :DDDDDDDDDDDD ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ja nie mogę się już doSZczekać jak niektórzy z Foruma wyjadą w końcu do tej Ziemi Obiecanej do Chin.
 6. ... 67. Polska i Niemcy podpisują z Talibanem traktat, wprowadzają islam i udzielają pomocy wojskowej. ... 69. W Niemczech wybuchają walki, zostaje przywrócone Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego. 70. Niemcy proponują Polsce przyłączenie się, Polska odmawia, więc Niemcy ją atakują. Niemcom nie udaje się desant w Kołobrzegu oraz walka nad Odrą, a Mahdi ostrzega Niemców… więc wkracza do południowych Niemczech i przyłącza do Talibanu Bawarię. 71. Rosja, mająca granice tylko do Uralu, atakuje Ukrainę (gdy Niemcy atakowały Polskę), państwa nadbałtyckie i Białoruś. Mahdi ostrzega
 7. To załóż swoje Forum gdzie tylko Ty będziesz pisał i jednocześnie czytał. W sunie to się dziwie, że marnujesz czas na Forumie zamiast ruchać - czyżby Forum było atrakcyjniejsze od ruchania?
 8. To nie są żadne moje teorie, różni ludzie różnie reagują na Maryhę i tyle, tak więc może być różnie kwadratowo i podłużnie, a to czy koleś ściemnia tego nie wiem, w takich tematach większość ludzi ściemnia. Natomiast co do seksu to jednych stać na malucha a innych BMW (przeważnie ze zjebanym tylnym dyfrem), ktoś nie śpi żeby ktoś spać mógł, żebyś Ty mógł świrować BMW po bezdrożach to ktoś inny musi się męczyć maluchem po zakorkowanych ulicach wielkiego miasta w niedzielne upalne popołudnie.
 9. Przecież nikt nikogo nie zmusza do prowadzenia biznesu (np. restauracji), jeszcze na razie nie ma takiego obowiązku, jak nie dajesz rady to zawsze możesz się zatrudnić za 18 zetów / h.
 10. No ale taki jest końcowy etap kapitalizmu i tzw "wolnego rynku" - Korwin o tym nie mówił? Rynek nie ma tendencji do rozkładu ale do integracji, powstaje coraz większy kapitał, który skupuje pomniejszy i korumpuje władzę. Kiedy mamy dużo kasy to chcemy mieć jej coraz więcej, kiedy mamy więcej to kupujemy korumpujemy władzę, a potem sami jesteśmy władzą. Spytaj się Rockefellera i Rothschilda. Bujdy o tzw "wolnym rynku" są dla frajerów.
 11. Złota zasada wszystkich zasad - jeśli kobieta jest Tobą zainteresowana to jak Ty zaczniesz to ona pociągnie temat, jeśli nie pociągnie to daj spokój bo jesteś na przegranej pozycji, nie warto się wysilać, nie przejmuj się swoją rolą bo i tak Cię z tej roli wypierdolą.
 12. ;DDDDDDDDDD A ja wybieram bycie bardzo atrakcyjną laską lesbą w Kalifornii, długi sen też by się przydał żeby dobrze wypocząć i podnieść poziom teścia.
 13. Takie, że nareszcie "państwo" restauratorzy poczuli niewidzialną rękę rynku na własnej dupie. Jak im coś nie pasi to przecież nie ma obowiązku prowadzić restauracji, zawsze mogą iść na bezrobocie ;DDDD
 14. No nie do końca, takie historie z mięśniami (Maryśka działa na synapsy) i większe lub mniejsze zawiechy zdarzają się po Maryście, jednakże pod jednym warunkiem Maryha musi być dosyć mocna a taka w obecnych czasach jest niestety trudno dostępna. Może koleś ściemnia a może nie, trudno powiedzieć. Musiałbym zajarać tą jego Maryhę i wtedy bym ocenił Też się nie zgodzę, jeżeli mężczyzna jest mało atrakcyjny, mało pociągający dla kobiety to i seks zawsze będzie marny (o ile w ogóle będzie) w takim przypadku wiele rzeczy może się wydawać fajniejszych. Rozumiem,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.