Skocz do zawartości

Czy widujecie w swoim kręgu znajomych młode, ładne, zgrabne dziewczyny, które nie mają powodzenia wśród mężczyzn gdzie przewaga samców nad nimi jest ogromna?


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nawet u sióstr zakonnych takie rzeczy się nie zdarzają. 

 

Podejrzewam, że nawet w kościele młody proboszcz spojrzy przychylniejszym bożym okiem na seksowną/niejszą zakonnicę. Mam dziwne przypuszczenie, że nawet tam ręka boga i krzyżyk na piersiach owej zakonnicy może nie jednego podkusić a nie "odkuśić" a gdzie "normalny" świat. Nie mam "mojego" kręgu ale tam gdzie się kręciłem i gdzie były kobiety, zawsze były również podrywane i adorowane mniej lub bardziej. Jedynym natomiast mi znanym kręgiem magicznym, gdzie seksowne kobiety naprawdę się odpycha to wall street. Ponoć z tego względu, że tyle w kobietach ciepła i empatii, że pragną zaopiekować i otoczyć miłością portfele bogatych "wallstrijczyków", stąd mówi się by nawet nie wsiadać samemu do winy z dobrotliwą kobietą by nie zostać posądzanym o jakieś z dupy fałszywe oskarżenia. 😉 

A więc takie miejsca pewno istnieją ale ile takich trójkątów bermudzkich to nie wiem, raczej to wyjątki a nie reguła.

 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie. Traktuję powodzenie u płci przeciwnej, jako jedyny wiarygodny wyznacznik atrakcyjności fizycznej. Nie opinie koleżanek, które mogą być wręcz przeciwnie (im lepiej wyglądasz, tym czasami mniej od nich komplementów dostajesz, no chyba że któraś jest bi 😛). Choć czasem są wyjątki od tej reguły i od kobiety też dostanie się szczery komplement, jednak często mówią je one sobie nawzajem, bo chcą byc zwyczajnie miłe i największemu pasztetowi z FB napiszą w komentarzu, że ślicznie wygląda. 

Pomijając sytuację, kiedy ktoś się izoluje, albo zbyt wyzywająco ubiera, wtedy brak uwagi, lub nadmierna uwaga ze strony facetów, może być myląca.

Także  - od oglądania się, przez kompletny od facetów, aż do realnego podrywania - są to jego wiarygodne wyznaczniki. Oczywiście jeśli chodzi o atrakcyjność czysto fizyczną, bo o takiej tutaj mówimy.

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.