Skocz do zawartości

jej były...


Gość black

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie radzę. Dobrymi radami to wiesz co jest wybrukowane.

Ale sprawdzić inny punkt widzenia to nie jest zła opcja. Jeżeli życie pełnią życia okaże się hooyowe, to zawsze możesz wrócić do swoich rozterek.

 

W sumie tak. Wiesz z kazdym dniem patrzę na to wszystko inaczej. Doceniam Wasze posty bo nie powiem, wiele dały mi do myślenia i fajnie że można się takim gównem podzielić z Wami.

Jestem w stanie niepoczytalności umysłowej (hah nawet podoba mi się to okreslenie bo jest perfekcyjnie dopasowane) która pewnie za jakiś czas się zmieni a to pozwoli nabrac dystansu, naprawde to trzeba mi tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia powiadam wam.nie bierzcie sobie laski z kompleksem braku ojca.chociażby miałała pizde ze złota.

 

 

Do kolekcji można dorzucić klientki z rozbitych rodzin. Różne bywają przyczyny ale mam brzydkie podejrzenia, że skłonność do popuszczania szpary na lewo i prawo. Kiedyś w okolicy była taka właśnie apratka. Chodziła z moim kumplem - w międzyczasie sypała się z dwoma innymi - nawet mi proponowała. Ziomek miał akurat w to wyjebane i po prostu ją rzucił - ale ten który ułoży sobie z nią życie to ma przejebane. Najlepsza akacja była ten kolo wziął ją w trójkąta wprowadził. Następnego dnia po panna zadzwoniła przy nim do swoje matki (!) i pochwalila się przeżyciami. Godzinę później matka oddzwoniła z pytaniem, czy może ją skontaktowąć z tą dziewczyną bo ona też chce(!!!).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leviatan wręcz niewiarygodnie brzmi to co napisałeś, patologia w chuj... patologiczna matka = patologiczna córka w większości przypadków. Z ojcem już jest inaczej bo jeśli matka jest ofiarą jakiegoś alkoholika to córka potem wybiera sobie podobnego faceta a sama jest wtedy ofiarą a nie patologią. Tylko, że te ofiary przeważnie wymagają od chłopa złotych gór bo uważają, że należy im się to czego ni dostały od starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie wybierają ich sprawa. Już chyba to tu opisywałem, ale powtórzę jeszcze raz. Jakaś klientka w oklicy odbiła chłopaka swojej przyjacióce. Zaciążyła. Okazało się, że dzieciak upośledziony. W między czasie romeo poszedł siedziec na 5 lat. Na bank jak wyjdzie to ucieknie do ciepłych krajów. I będzie kolejna ofiara losu dla elżbiety jaworowicz. Strasznie się nieczuły zrobiłem na ludzką krzywdę, hehe.

 

Albo te ogłoszenia: "Kto przygarnie puszystą z dzieckiem?", "Dlaczego faceci znikają jak mówię, że mam dziecko". Sorry gregory, nie mój interes.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Wyszło szydło z worka. To pierdolenie o byłym to po prostu wynik zazdrości o klientke z mojej pracy z która coś mnie tam łączyło a wszyscy razem w trójkę teraz pracujemy w jednej firmie.

Gadaliśmy otwarcie o byłych więc powiedziałem co i jak i jak widać takie są skutki

W sumie też bym się wkurwiał jakbym miał codzień widzieć typa która z nią...

Było trochę piwa, ostrej dyskusji, łez ... ale mam nadzieje że wyjasniliśmy sobie wszystko

 

Ja pierdole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest ukryty plan albo po prostu niedojrzałość emocjonalna.W myśl,bo jak teraz jest fajnie to jak go jebne na dzieciaka to też bedzie fajnie.a rzeczywistość staje sie inna.księżniczka tyje.hormony ja w dekiel wala.sama czasem nie kuma czemu jest taka pojebana.książe znika z domu i chleje bo nie wyrabia psychicznie po tygodniu zapierdalania w pracy i kłótniach baby.ta sexu nie daje.jest foch ciche dni itd.

zresztą nie oszukujmy sie.baby wala tak samo nie czyste zagrywki jak my.tylko my im przypisujemy wieksza władze bo...sex%-)a prawda jest taka ze laski lubia sex bardziej niż my.podczas stosunku moga mieć po pare orgazmów.a my tylko jeden.i to czasem chujowy jak lala nie wykuma bazy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop (pewnie zaraz dostanę jakiegoś warna  :rolleyes:). Pikaczu czemu piszesz tak jak piszesz? Brak siły po treningu na wcisnięcie spacji i shifta odpada, bo nawalasz masowo kropki i przecinki w środku zdania. Masz jakąś pakistańską klawiaturę (nie chodzi mi o made in) czy co? Może język polski nie jest Twoim ojczystym językiem i stąd taki sajgon? Nie wiem, ale jeżeli to sposób na wyróżnienie się z tłumu na forum, to uwierz wystarczy Twój obrazek profilowy  :D Piszesz gęsto i z sensem, ale czytanie Twoich postów przez tą mechanikę robi się udręką większą niż czytanie lektur w szkole  :wacko:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.