Skocz do zawartości

Parkingowe spostrzeżenie.


Rekomendowane odpowiedzi

W Austrii na parkingach urlopowicze robią sobie rodzinne i romantyczne pikniki na trawnikach. Leżą na kocach, gruchają sobie na zielonej trawce, popijając zimną lemoniadę. Szkoda, że nie wiedzą, iż każde źdźbło tych trawników jest zroszone złocistą uryną kierowców robiących odpoczynek, bądź krótką pauzę.

 

 Ta radość promieniejąca z ich twarzy, jest bardzo pokrzepiająca. Wywołuje u mnie delikatny uśmiech, jak i u innych kierowców. 

 

Niewiedza, w tym przypadku nie jest błogosławieństwem. Może to delikatny brak wyobraźni?

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tego kraju nie znoszę i ciągle mi się kojarzy z wojnami i okupacją, nie mniej na południu ogólnie ludzie mają większy luz, stragany na ulicach, stoliki na chodniku i nikomu to nie przeszkadza, milicja nie kajdankuje na glebie za pietruszkę czy truskawki. 

Byłem w NL ciągiem 10 miesięcy, jeździłem lokalnie i dalej, 0 kontroli 0 problemów.

Przyjechałem na 2 tygodnie do polin i jak byłem wieczorem nad wodą, wszedłem na wał pochillować na barierkach to milicja wjechała za mną na wał suką i we dwóch sprawdzali dokumenty, pytania co tu robię gdzie mieszkam, gdzie się zatrzymałem itd, a na moje pytanie o podstawę faktyczną klepali mi podstawę prawną zamiast faktycznej, debile i idioci. Nasze społeczeństwo jest zupełnie inne niż zachód, ma to plusy ale pod pewnymi względami są ogromne minusy.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jak widzę większość społeczeństwa jakoś ma obawy do niebieskich :D

13 godzin temu, DOHC napisał(a):

Przyjechałem na 2 tygodnie do polin i jak byłem wieczorem nad wodą, wszedłem na wał pochillować na barierkach to milicja wjechała za mną na wał suką i we dwóch sprawdzali dokumenty, pytania co tu robię gdzie mieszkam, gdzie się zatrzymałem itd, a na moje pytanie o podstawę faktyczną klepali mi podstawę prawną zamiast faktycznej, debile i idioci. Nasze społeczeństwo jest zupełnie inne niż zachód, ma to plusy ale pod pewnymi względami są ogromne minusy.

Chwała, że nie wylądowałeś na dołku 48H :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, nowy00 napisał(a):

W Polsce jak widzę większość społeczeństwa jakoś ma obawy do niebieskich :D

Chwała, że nie wylądowałeś na dołku 48H :D

 

 

I pięknie by się wyłożyli na waciki dla towarzysza, No..... chyba ze w czasie tych 48h nie zrobili by mu samobója (taka teraz moda w tej zawszonej i skundlonej formacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zatarra napisał(a):

 

I pięknie by się wyłożyli na waciki dla towarzysza, No..... chyba ze w czasie tych 48h nie zrobili by mu samobója (taka teraz moda w tej zawszonej i skundlonej formacji)

Byłby popis niczym tu

z-rybom-tak-policjant-z-ryba-pyta-o-zamo

Ktoś by miał do tego filmik?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.