Skocz do zawartości

Libido u pań po 30


tony86

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Optimus Prime said:

Z tego co wypisujecie to doświadczona super ale z drugiej strony przebieg wysoki to jest to obleśne.

 

Więc jak to jest w końcu

 

Chcecie wyuzdaną, doświadczoną dziewice?

 

Trzymam się zasady: Nie pytaj o to, nie mów o tym.  To są rzeczy osobiste, które mogą wszystko zepsuć.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2023 o 09:33, horseman napisał(a):

Najlepszy seks życia miałem z panią mającą 34 lata. Dosłownie chciałem przybić piątkę facetom, którzy ją tego nauczyli. 

 

 

Istnieje szansa, że to była ta niewiasta:

375214053_270049992557459_25480068484992

W dniu 10.09.2023 o 09:33, horseman napisał(a):

Libido kobiet po 30. to temat rzeka. Moja eks, która dziewictwo straciła ze mną mając 29 lat, potrafiła być tak napalona, że czasem czułem się jak biologiczne dildo. I żeby nie było - dostawała takiego orgazmu, że nie była w stanie ustać na nogach.

 

Jedna ze mną taka dziewczyna sama sobie zrobiła palcówkę przed seqzami, tak odleciała

:D

Edytowane przez nowy00
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2023 o 10:03, Ksanti napisał(a):

Brzmi jak fantasy : )

 

Podbijam stawkę. Poznana na Tinderze, 8/10, z pełnego domu.

 

W dniu 10.09.2023 o 10:58, Tarnawa napisał(a):

Dziewica bo tak powiedziała czy były ślady na pościeli i darła się że ją boli? 

 

Sprawdzone organoleptycznie ;)

 

Nie mam potrzeby kłamać, tym bardziej się tłumaczyć, ale skoro jeszcze nie przepaliło Wam styków... Pani pomimo zajebistego wyglądu miała WIELKIE kompleksy, bo obracała się w środowisku gdzie to jak się wygląda jest niezwykle istotne. Wcześniej były jakieś sprawy zdrowotne, nieśmiałość, później przez kilka lat biegała za chadem, który pomimo bycia homo miał kilka Pań, które pomagały mu żyć w złej i nietolerancyjnej Polsce .np; poprzez wynajem mieszkania za friko, pożyczki pieniężne i inne atrakcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.