Skocz do zawartości

Agresywna kobieta szaleje w pociągu, a jej chłopak publicznie mówi, że jak nie przestanie to nigdy się do niej nie odezwie. Męska, szlachetna postawa.


Rekomendowane odpowiedzi

Na materiał trafiłem przypadkiem, włączyłem tłumaczenie na angielski, więc pewnie wiele "smaczków" mi uciekło. Ale to co ważne, widać - jej facet nie jest kukoldem, nie skacze na innych by bronić swojej kobiety, tylko hamuje jej wstrętne, rasistowskie zachowanie, ba! grozi jej nawet odejściem!

 

Mawia się, że zupa była za słona, a tu chyba cipka była za duża i nie dała rady zniewolić umysłu samca. 

 

I czy to jest pociąg czy autobus? Z ciekawości.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński w USA to chyba przypadek najłagodniejszy, jeśli wziąć pod uwagę rozmiary przestępczości, która rozsadza ten kraj. Baba ma tupet, bo jest pijana i Niemiec jest młody, dobrze się prezentuje i wyraźnie nie wygląda na groźnego. Jakby tam siedział gang afroamerykańskich raperów, to pewnie by nie przeszkadzało jej, że mówią suahili. Inaczej mogliby ją "pokręcić" jak kurczaka na rożnie.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.