Skocz do zawartości

The Creator 2023 - czy jestem przewrażliwiony


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest to AL? Ja jak już pisałem obecnego chłamu nawet nie tykam. Nie daje się indoktrynować. Oglądanie tego to jakby przyzwolenie na wejście do głowy. No i do tego nudne to wszystko.  Zwykly ogien na zapalce robia juz w CGI.

Współczuję mlodym ludziom w obecnych czasach. Może jakbym był mlody to też bym to oglądał-aż mi ciarki przechodzą po plecach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

Film jest z gatunku science fiction

Nasrali efektów do wiaderka z kliszą.

Potem szukali frajera co dorobi fabułę.

KE?

ZERO sensu.

Choć paaacząc na 'raport mnìejszości' może przemycają obecny postęp laboratoriów wojskowych.

....no szyby ciekłokrystaliczne juhu są.

Miękkie wyświetlacze tyż.

Kitajce majooo kamery nawet w zupie i miseczce z ryżem.

BOSTON DAINAMIC....te sprawy.

🤖

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak promuja AI. Myślę ze w przyszłości będą lansowali AI jako rząd światowy, techniczny i bezstronny (a oni sami będą mieli do niego backdoora). Dlatego też takie parcie na elektryfikacje wszystkiego - żeby świat działał "jezykiem" komputera i dawał się łatwo sterować. Tak jak napisałem nie oglądam nowoczesnego kina (choć ostatnio Old dads wrzucilem i był nawet spoko) ale spodziewam się dalszego promowania nieomylnego AI.

A co do produkcji obecnie czy to giier czy filmów to działa to na zasadzie projektu - pompowana jest kasa i macherzy na siłę cos robią żeby był zarobek. Kiedys tak jakby byly dzieła oddolne - ktoś miał pomysł, determinację, czas ktoś mu to kradł albo docierał do sponsorów albo sam produkował i miało to duszę. Teraz to pustka. Zobacz Walaszka takie bzdety a jednak interesujące.

Edytowane przez Brat Przemysław
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.