Skocz do zawartości

Komputer + monitor do 6000zł


bulletproof

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, Panowie potrzebuje pomocy przy sklejeniu jakiegoś zestawu do gier razem z monitorem do 6000zł.

 

Od kilku lat nie interesuje się sprzętem więc w temacie podzespołów jestem obecnie zielony, 10 lat temu sam składałem komputer i pamiętam, że wyszło dużo taniej niż za gotowca, do tego jakoś była lepsza.

 

Służył mi bedzie do grania, mam kilka tytułów które chciałbym w wolnej chwili przerobić dla relaksu. 

Myślicie że za 6k pociągnie mi takiego Cyberpunka na max detalach?

Jaki monitor polecacie?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainwestowałem w Steam decka świetna maszyna i tania za używkę zapłaciłem 1500 zł a teraz sprawdzam i jakiś koleś wystawił za 900 zł szok nie wiem czemu ludzie się tego pozbywają każda gierka mi chodzi świetnie w takim budżecie można się pokusić o wersję OLED większy ekran mi osobiście by było szkoda dopłacać 3 razy tyle nawet jak by to zostanie ci 3 koła na inne rzeczy 30-40 FPS i grafika High wystarczy w zupełności a i fajnie się pobawić wygrywając jakieś stare Mario Hugo czy Donkey Konga. 

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.