Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BRK275

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

162 Świetna

About BRK275

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

960 profile views
 1. Tylko jak im pomóc, kiedy dostają ZA DARMO dostęp do treści tutaj na forum oraz przede wszystkim audycji Marka, a i tak nic z tego nie czerpią. Ja widzę problem, że nowi użytkownicy są brzydki pisząc, wzięci kompletnie z ulicy bez wcześniejszego zainteresowania tematem poprawy własnej osoby. Połowa z nich pewnie nawet nie odsłuchuje audycji z Radio Samiec, które według mnie są podstawą w zrozumieniu swoich problemów. To tak jak uczyć się matematyki bez nauczyciela.
 2. Odpiszę skromnie. Spróbuj, dasz radę... przeznaczyć te 1,5h na przesłuchanie poniższej audycji. Tylko tak z jajem, na poważnie podejdź do odsłuchania jej. Nie Ty pierwszy jesteś w takiej sytuacji.
 3. Witam, przedstawiam zrzut z próby wejścia na stronę strefasamca.pl przez przeglądarkę Firefox (ver. 72.0.2 (64 bity)) dnia 20.02.2020r. Firefox blokuje mi wejście na stronę. Wiem, mogę ominąć ostrzeżenie akceptując "ryzyko". Pytanie tylko, czy goście odwiedzający w/w stronę po raz pierwszy również mają z tym problem. Jest to w pewnym rodzaju uciążliwa-antyreklama strony.
 4. @.LaRs Polecam, jeżeli nie czytałeś jeszcze:
 5. https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Segregowane-smieci-w-jednej-smieciarce-n141639.html Segregacja odpadów wyróżnia kraj (który to uskutecznia) na tle innych krajów, wzrostem pod względem rozwoju cywilizacyjnego. Problematyczne w przypadku naszego kraju jest to, że nie jesteśmy gotowi na tzw. boom innowacyjny, który sprawdza się jedynie na zachodzie. Na zachodzie gdzie sprawnie (w miarę) to wszystko funkcjonuje i cała infrastruktura jest do tego przystosowana. Mają też kasę aby sprawnie działać w tym kierunku.
 6. BRK275

  Operacje plastyczne

  Ten medal ma dwie strony. Z jednej to zrozumiałe, że nikt nie powinien ograniczać Twojego wolnego wyboru. Z drugiej zaś, osoby wyrażające swoją opinię w dużej mierze starają się wytłumaczyć Ci w taki sposób, że ta "stylizacja" kompletnie do Ciebie nie pasuje.
 7. yyhh te kobiety... po nocy chłopaczyna spać nie może i się zamartwia. Jak to Ty dałeś ciała? Opisz bardziej co niby zrąbałeś. Możliwe, że to właśnie twoja była kobieta dała ciała (w przenośni i dosłownie). Nie zwalaj winy jedynie na siebie. Traktuj kobietę na równi.
 8. Z tego co słyszałem, to lekarze dosyć często spotykają się w swoich kręgach na tzw. konferencjach/szkoleniach medycznych (czy jakoś tak to się nazywa). Po zakończeniu szkolenia, wieczorami odbywa się zakrapiana impreza. Trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy aby bez zazdrości przyzwalać wybrance na tego typu częste wypady. Oczywiście, nie ma co popadać w skrajność i zakładać kajdany. Tylko dla osoby z niższym statusem (poczuciem) niż przeciętny uczestnik szkolenia medycznego może być to dość problematyczne.
 9. To jest według mnie jeden z ważniejszych punktów problemu. Nie twierdzę, że jest to jednoznaczne z lenistwem ale coraz to większy procent społeczeństwa (w szczególności kobiet) nie potrafi rozpocząć dnia w przedziale czasowym 5-6 rano. Ile to ja się nasłuchałem relacji, że "łeee jaka ja jestem niewyspana... łee musiałam o 7! wstać z łóżka, a na 8 godz. być tam i tam... aleee bym pospała jeszcze, w łóżeczku poleżała...". Ostatnio rozmawiałem z koleżanką, która: - ma ukończone 2 kierunki studiów technicznych i 2 magisterki - leniwa? wszędzie gdzieś łazi, wraca późnymi wieczorami. i... nie ma pracy, bo jej się kurde wstawać rano nie chcę do roboty. Dla niej poranek to 9~ godzina, później jeszcze śniadanko, ogarnąć się i tak przed 11 jest prawie gotowa do działania. Twierdzi, że jakby znalazła pracę na 10 to by było dla niej ekstra. Tylko gdzie takiej szukać, pyta się mnie.
 10. Że tak chamsko zapytam. Na którą chodzisz do pracy? Czy pracujesz zdalnie z domu? Mi porannej witalności dodaje (codzienny pon-piąt) szybki spacer na zajezdnię tramwajową, robię około 1,8 km w 15 minut. Skąd ruszam komunikacją do pracy. Rozbudzam się momentalnie takim wysiłkiem i zdecydowanie lepiej się w pracy czuję. Dobrym postanowieniem byłby dla mnie poranny jogging. Muszę nad tym popracować.
 11. Mój dawny wątal lekko podchodzi pod wymieniony przez Ciebie problem. Poczytaj oczywiście też komentarze w temacie. W dzisiejszych czasach jednogłośnie uznaję, że nie. Na dłuższą metę kobiecie zaczną rosnąć wymagania do ekstremalnego poziomu. Ostatecznie jednak, spróbuj. Najlepiej jest przekonać się o tym osobiście. Chociaż uskutecznić pukanko.
 12. Co tutaj dużo pisać. Nie bądź dupa wołowa, zaryzykuj. W sensie i tak nie masz nic do stracenia. Napisz do niej, ustaw się na konkretną datę, np. dokładnie w piątek po 19 czy jest chętna wyjść na miasto. Jeżeli odpisze, że w ten dzień nie ma czasu, pytasz króciutko bez wywodów "Ok, jakiś inny termin Ci pasuje?". Czekasz na odpowiedź. Jak będzie kręcić nosem, to nic nie odpisujesz. Czekasz, aż się jasno dziewczyna określi. Martwiłbym się na Twoim miejscu jak nie spieprzyć spotkania do którego ostatecznie może dojść. Dobrze jednak, że działasz i nabierasz w ten sposób doświadczenia z kobietami.
 13. W wieku 16~ lat będąc lekko podpity (czyt. odważny), napisałem wieczorem długą wiadomość przez internet do pewnej dziewczyny, na widok której miałem te słynne motylki w brzuchu. Wiadomość była w formie lekkiego listu miłosnego, w którym nawet nie zaoferowałem spotkania. Ot, przelanie miłosnych emocji na papier. W odpowiedzi otrzymałem krótkie "O. Dziękuję, jakie to słodkie". Na następny dzień byłem wytykany palcami przez nią i jej koleżanki w szkole, były też podśmiechujki. Nawet jedna z jej koleżanek napisała do mnie wiadomość zwrotną (z groźbami pobicia), abym się od niej cyt. "Odpierdolił bo będę miał kłopoty". Nie tak sobie wyobrażałem finał tej sytuacji.
 14. Mnie akurat camel toe szczególnie podnosi ciśnienie. Zgadzam się, ostentacyjnie porównywalne jest to do widoku uciemiężonych męskich jajec w slipkach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.