Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bulletproof

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  268
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

180 Świetna

About bulletproof

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

602 profile views
 1. @Voqlsky Oglądałem, świetny film.
 2. @ZamaskowanyKarmazyn Ja lece z tematem do końca roku, a zacząłem 1 stycznia, tylko kobiety, zero ręki, 3 miesiące idzie gładko. Podejmujesz wyzwnie? Dodam, że nie jestem w związku, co i raz skoczę na divy i to tyle
 3. Obejrzałeś chociaż całe specu od geopolityki? nie wydaje mnie się, a jak nie obejrzałeś to na chu** się wypowiadasz odnośnie filmu?
 4. Nie mówię, że takie coś zdarzy się teraz, ale nie lepiej być przygotowany na wszystko niż na nic? Powiedz, co jest bardziej rozsądne wg Cb?
 5. W świetle tego co się dzieje, informacje, które dostałem w grudniu, na pewnej grupie na fb, żeby robić zapasy żywności i wody na 3 miesiące już nie wydają mi się takie dziwne. Panowie, wyobraźcie sobie co się dzieję gdyby nagle nie było nic w sklepach, a z kranu nie leci woda do tego odcinają prąd. Ludzie szaleją, brak %%%, brak tytoniu, brak FB,IG i innych chuji mui panika i strach w oczach, ogólnie katastrofa przez duże kaaa. Dzisiaj jadę zrobić matce zapasy w domu, bo ja i tak niedługo wyjeżdzam. Panowie, odpowiedzialny facet musi się zabezpieczyć na ewentualność braku żywności przez jakiś czas i tutaj nie chodzi tylko o epidemię, ale zabezpieczenie jako takie.
 6. Cześć! Znalazłem Twoje filmy całkiem niedawno i chciałbym Ci powiedzieć, że mi, osobie, którą bardzo ciężko zainteresować monologiem na YT i na palcach jednej ręki mogę zliczyć ludzi, których oglądam, tak Ty trafiłeś do mnie od razu, bez cukru. Serdecznie pozdrawiam.
 7. Boks to od zawsze biznes, dobrze to jest ukazane w książce "Żelazna ambicja" Mike'a Tysona gdzie połowa książki mówi o rozgrywkach zakulisowych w czasach Cus'a d'Amato i trochę wcześniejszych. Boks amatorski to również biznes, tyle ile było wałków na IO czy MŚ nie nawet zliczy kalkulator, wszedzie układy układziki, telewizje, federacje, milion wag, super czempiony, regular czempiony itd. no pojebane, ale to dlatego, że tam rządzi nie sport ale mamona. Czasami sobie marzę, jak to by było gdyby był jeden pas, 6 czy 7 wag i mistrzem jest ten jeden najlepszy, piękna sprawa.
 8. @goldsu23 Odbędzie się, wspomnisz moje słowa. Hearn już zaciera ręce http://www.bokser.org/content/2020/02/23/093527/index.jsp, bo to byłaby GIGANTYCZNA walka medialnie i kasowo, Joshua sam wyprzedaje Wembley, dodaj do tego Tysona i jego obecną popularność wyjdzie przepis na największą walkę ostatnich lat, do tego 2 gości z wysp. 2mln PPV pęknie na luzie.
 9. Absolutnie nie mogę w to zaprzeczyć i tak pewnie po części jest, co nie zmienia faktu, że do takiego powrotu na sam szczyt, kiedy jest się w depresji i nałogach potrzeba ogromnej woli i charakteru. Utożsamiam się z tym ponieważ sam walczyłem, po czym nastąpił okres totalnego mentalnego dołka i miałem na wszystko wywalone, pomimo, że plany i oczekiwania były duże. Powoli się z tego podnoszę i zdaję sobie sprawie ile trzeba mieć w sobie samozaparcia do pokonania niektórych przeciwności mimo, że mój przykład jest tylko namiastką presji i sukcesu Fury'go.
 10. @Spartan Tam w autobiografii jest to wszystko dokładnie opisane z punktu widzenie Tysona. Ta depresja, alkohol, akurat z tego co pisał narkotyków nie było dużo, ale alko tak. On miał już rodzinę, a kobietę z którą jest poznał jak miał 18lat, teraz ma z nią 5 dzieci. Te wszystkie gadki to zwykłe nakręcanie walki, Tyson to showman i wywodzi się z rodziny z wielkimi tradycjami pieściarskimi stąd ten jego charakter do walki. Szacunek za to, że pomimo deprechy, problemów z uzależnieniem kiedy waga dochodziła do 180kg potrafił podnieść się z kolan, powrócić na ring i pokonać Wildera w pierwszej walce, gdzie każdy skazywał go na porażkę, a w drugiej rozjebać go w pył, gdzie np. w studio etoto tv 3 na 4 ekspertów stawiało na Wildera w tym Pindera. Ten gość to fenomen, a te gadanie o dziwkach, koksie itd to tak jak napisałem zwykłe nakręcanie walki, ludzie za to płacą a on się w tym odnajduje, do tego w ringu jest zajebisty. Zobacz na jego ruchy gość 206cm i prawie 120kg, a skacze jak sarenka, nasz Wach opowiadał, że nie idzie go trafić po sparingach z nim. Tak więc jest jak najbardziej przykładem dla młodych adeptów, za charakter, wole walki i że pomimo problemów psychicznych potrafił wrócić na dobre tory i wygrać a potem zrobić egzekucję na mistrzu którego nie zdołał pokonać nikt z 39 rywali wcześniejszych rywali. edit. Z całym szacunkiem @Spartan ale jeżeli piszesz, że jest niewiele mobilniejszy od Wałujemy to naprawdę nie wiesz o czym piszesz.
 11. Słusznie, ta krew z ucha dziwna sprawa, jak by jeszcze jakieś mocniejsze ciosy przyjął mogłoby to się źle skończyć dla niego. W tamtym roku zmarło bodajże 3 pieściarzy. Wilder nie mógł mu już w żaden sposób zagrozić. Co do tych klinczy Fury pięknie wplótł to w swój repertuar, te podduszania, wieszanie się itd, to wszystko odcisnęło się na kondycji Wildera, on już w 5 rundzie nie miał siły.
 12. Witam szanownych Braci i fanów szermierki na pięści. Dziwne, że nikt nie zrobił takiego tematu, a z tego co się orientuje jest tutaj kilku fanów boksu. Temat miałem wczoraj stworzyć ale dostałem ostrzeżenie, za kropkę w tytule w innym temacie, także Panowie, na przyszłość be careful! Oglądaliście? Osobiście bardzo czekałem na tą walkę od werdyktu w pierwszej, który był wg mnie i wielu innych bardzo niesłuszny względem Anglika. Dzisiaj stawiałem na Fury'go, lubiłem go już wcześniej, ale po przeczytaniu biografii szanuje jeszcze bardziej i szczerze polecam do przeczytania. Co do samego pojedynku. Krótko, i treściwie, EGZEKUCJA, Wilder nie miał zupełnie do powiedzenia, gość 42(41)-0 sprawiał wrażenie, że nie wie co się dzieje. Zupełnie zdezorientowany. Same proste kombinacje, lewy dół, lewy-prawy góra. Wilder nie jest jakimś specjalnym technikiem, jego ogromny atut to potężne udzerzenie, z którym często czekał do odpowiedniej chwili. Dzisiaj Fury od pierwszego gongu nie dał mu dojść do "słowa" i się zagubił, a od 4 rundy ewidentnie widać było strach w oczach. Mam nadzieje, że nie dojdzie teraz do 3 walki, bo taka klauzula zapisana jest w kontrakcie, tylko Tyson zmierzy się z Joshuą, którego nie lubię, bo widać, że nie ma charakteru wojownika i w najtrudniejszych momentach pęka. Fury nie pęka na robocie, było to widać po nokdaunie w 12r z Wilderem w 1 walce, po rozcięciu w walce ze Schwarzem, po walce z Kliczko gdzie miał na barkach ogromną presję i po dzisiejszym pojedynku gdzie ta presja była jeszcze większa. W końcu w HW coś się rusza:) Pozdrawiam
 13. Dzięki Panowie za aż tyle tytułów, będzie co oglądać przez długi czas. Miałem wczoraj odpisać, ale dostałem warna za tą nieszczęsną kropkę w tytule, a pamiętam, że czytałem temat, żeby jej nie stawiać, ale instynkt wziął górę no nic:D Obejrzałem wczoraj film "Prorok", który poleciał @Ważniak i dla mnie 8/10. Bardzo dobrze dobrana obsada, fabuła trzyma się kupy, są wątki które dają do myślenia, jak chociażby pojawiająca się obok osoba, którą zabił główny bohater, no i klimat, takie filmy lubię:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.