Skocz do zawartości

ONS - wpływ wyrzutów sumienia u kobiet i mężczyzn


lxdead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Materiał od Alexandra Grace'a odnośnie wpływu wyrzutów przy kolejnych decyzjach na rynku matrymonialnym w przypadku kobiet (po fakcie) i mężczyzn (niewykorzystana okazja).

 

 

 Badanie postawiło 3 (trzy) hipotezy

#1 Kac moralny spowoduje wzrost szansy na wejście w stały związek.

#2 Kac moralny spowoduje zmniejszenie szansy na nawiązanie stałej relacji z kolejnym partnerem.

#3 Kac moralny spowoduje, że przy doborze kolejnego partnera kobieta będzie zwracać większą uwagę na wartości prezentowane przez następnego partnera.

 

W skrócie - kobiety pomimo wyrzutów sumienia kompletnie nie wyciągają wniosków i dokonują tych samych błędnych decyzji przy doborze kolejnego partnera - coś co chyba dobrze wiemy, a o czym mówi mądrość ludowa: z kurwy żony nie zrobisz.

 

Polecam całość i miłego seansu ;)

 

 

 

Edytowane przez lxdead
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to kiedy kobieta mówi, że jej zachowanie wzięło się z "zagubienia". Zagubić to się można podczas zakupów i wziąć kolejną parę butów a nie pójść z imprezy na chatę. Kiedy jeszcze sporo imprezowałem i co tydzień odwiedzałem wrocławskie kluby to się naoglądałem tego wszystkiego.

 

Najlepsze, że panny traktowały to jako rytualny wypad na miasto - wychodzenie na drinki z koleżankami i wychodzenie z gośćmi nad ranem było czymś w rodzaju rutyny. I teraz weź sobie taką za partnerkę... 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet przez kilkanaście minut miota się próbując znaleźć ewolucyjne wytłumaczenie dla żalu, chociaż na gruncie religii mógłby to powiedzieć jednym zdaniem (seks bez miłości jest grzechem a uczucie żalu pochodzi z sumienia). Jednak fanatyzm nie jest dobry w żadną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.