Skocz do zawartości

AI zastąpi branżę muzyczną i filmową


Rekomendowane odpowiedzi

Heya,

 

w zasadzie to dopiero początek ale patrząc na możliwości AI takich jak Sora czy Suno to w obu przypadkach nadal są niedoskonałości, ale to się zmienia na przestrzeni miesięcy heh, więc można śmiało założyć że ani śpiewak ani aktor nie będzie potrzebny a jedynie ktoś z wyobraźnią aby przerodzić czyn w dzieło, ap ropo "dzieła" sam założyłem kanał na YT i testuje możliwości od strony muzycznej.

https://youtube.com/@VelvetSkySoundscapes?si=8CjnGnal-vGXbAh7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając do czynienia z jakimś wytworem kultury, chcę wiedzieć, co jego autor - człowiek - ma do powiedzenia. Dopóki takich jak ja jest więcej, ai niczego trwale nie zastąpi.

 

A marvelowskie gnioty i netfliksowe bzdury mogą sobie trzepać w generatorach, nikt nie zauważy różnicy.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zychu napisał(a):

A marvelowskie gnioty

Teraz to niewyobrażalne gnioty, nie da się tego inaczej nazwać. Choć swego czasu kupił mnie "Kapitan". Posłuszny żołnierz, wykonujący rozkazy, wierzący że przecież nie może stać po stronie "zła". Taki harcerzyk został puszczony w świat spisków, który musi sobie poradzić już nie jako żołnierz a szpieg. Fajna analiza tego filmu;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietryło, muszę obejrzeć.

 

Z podobnych klimatów jedyne, co mnie pozytywnie zaskoczyło, to Edge of Tomorrow sprzed kilku lat - taki akcyjniak na podstawie jakiejś mangi. Co by nie mówić, dorastałem w czasach plejaka dwójki, więc takie bajki mnie chwytają - jeżeli realizacja jest na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BumTrarara napisał(a):

Tylko, że w poważnych konkursach masz teraz punkty regulaminu wykluczające AI-zespoły. :P

Z czasem albo będziesz połączony z Ai albo będziesz wykluczony, to nam tacy biedni ludzie którzy już to robią nam szykują.

19 godzin temu, zychu napisał(a):

Mając do czynienia z jakimś wytworem kultury, chcę wiedzieć, co jego autor - człowiek - ma do powiedzenia.

Większość co ostatnie czasy pokazują to ja ludźmi bym nie nazwał, a wiesz demokracja większość i te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.