Jump to content

deleteduser179

Starszy Użytkownik
 • Posts

  5,481
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42
 • Donations

  0.00 PLN 

deleteduser179 last won the day on March 25

deleteduser179 had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

deleteduser179's Achievements

Major

Major (16/23)

13.8k

Reputation

 1. @Perun82, rozmowa bardzo ciekawa i pouczająca, tylko niemiłosiernie mnie wkurwia wpierdalanie tego rusycyzmu - technika. Jest w języku polskim takie zapomniane słowo - sprzęt. Używano go do tej pory bez bólu, aż nagle wykwitła garstka nadaktywnych zchachlonych polackich - zarówno dziennikarzy jak i frontowików (a co, też sobie polecę rusucyzmem). Awiacja, razwiedka, technika. Komu oni chcą zaimponować?
 2. @Kespert, @Strusprawa1, ale zrozumcie, że takie pytania powinniście zadawać Ukraińcom, a nie mnie. Młodzi obywatele Ukrainy sami pokazali, czego chcą - wiejąc na zachód. I jakoś nie rwą się do bitki. Taką będa mieli Ukrainę, jaką sobie wywalczą. I wasze płacze nic tu nie zmienią. Lol. No to śmiało, daj przykład. Idź "ubrudzić sobie rączki", a potem jeszcze ogarniaj studia, dom, i wychowuj dziecko. I jeszcze w międzyczasie napisz jakąś uczoną rozprawę, jak ten zgnuśniały lud zreformować.
 3. Ale to chyba nie do mnie z takim pytaniem? Ja w tej sprawie mam mniej do powiedzenia niż ukraińscy decydenci (którzy im bliżej są klęski, tym bardziej desperacko rozgrywają).
 4. Bo trzeba iść, iść po zwycięstwo - aż do całkowitej porażki!! A co, jeśli Ukraińcy uznają, że lepsze zawieszenie broni od wykrwawiania narodu? Co wtedy powiesz? A najlepsze jest to, że gdyby twoje natchnione wywody przeczytał któryś z rządzących, to by ze śmiechu nie wyrobił - i jeszcze ordynarnie pierdnął na podsumowanie. Nakręcasz się, podniecasz, a decydenci patrzą tylko NA SWOJĄ DUPĘ.
 5. Przecież to jest najczystsza bolszewia. Tak sobie właśnie dzisiaj rozmyślałem - ilu ludzi pamięta o tej świadomie rozkręconej histerii, arogancji władz i "autorytetów", szczuciu i bezwstydnej chciwości koncernów farmaceutycznych oraz wszelkich przydupasów, które chciały zdążyć na ten pociąg (konfederacja Lewiatan, awangarda zamordyzmu, nie kryjąca się ze swoimi związkami z np. Pfizerem) - no ilu? Patrząc po niusach i tym, co ludziów grzeje - niewielu. Przyszedł Putin, i szybciutko przekierowano uwagę tłuszczy na dzikich moskali. Nikt nie pomósł odpowiedzialności, nikogo nie postawiono przed sądem, nikomu nie powiedziano, że powinien się wstydzić. A ciebie skarbówka za grosz niedopłaty będzie ścigać. A ci, co odetchnęli z ulgą, niech się nie cieszą - idea paszportów została tylko chwilowo zawieszona.
 6. Polska stała się taką kloaką, w którą spuści się zarówno negr, manlet-erazmus, jak i oblech z zachodu, poszukujący 'slavic wife', czyli w jego naiwnym wyobrażeniu połączenia wyuzdanej kurwy z potulną żoną i matką.
 7. Możesz nie pozwolić się dymać, a jednocześnie nie dymać innych. Ale na taką konstatację trzeba mieć odpowiedni - dojrzały, nie gówniarski - mindset. "Mnie kopali w dupę, to będę kopał innych, na wszelki wypadek." @elogejter Żeby nie było, ja tam się do ciebie nie dopierdalam - po prostu oceniłem jak to wygląda. Nieładna akcja, ale kobicie żadna wielka krzywda się nie stała. Jeżeli uważasz, że warto tak działać, to sobie działaj. Nic osobiście do ciebie nie mam, wyrażam tylko opinię na temat postawy/mindsetu. Dla ciebie zdecydowanie lepsza taka opcja niż bycie harcerzykiem. Nie pochwalam, nie potępiam - ale swoje zdanie mam. Ja uważam, że "stosowanie ghostingu" świadczy tylko o tym, że ktoś nie ma odwagi z kimś otwarcie zerwać, a nie o tym, że jest jakimś badbojem.
 8. Jeżeli to forum ma służyć rozwojowi, to nie powinno się pochwalać/promować postaw, które sami u kobiet piętnujemy. Starajmy się nie być hipokrytami.
 9. Mocarne. Gdybym wiedział, że za chwilę zginę w nierównej walce, chciałbym, aby to właśnie były moje ostatnie słowa.
 10. Kiedyś pewnie obejrzę. Na zwiastunie schemat goni schemat. Pewnie lepszy od "Dywizjonu 303", ale do takiego "Gallipoli" Weira raczej nie podejdzie.
 11. @Kiroviets, i starannie budowane poczucie wspólnoty poszłoby się jebać w mgnieniu oka.
 12. Kiedyś bawiłem się w takie rzeczy - a najlepszą szkołą była fizolska robota z ekipą zrobolałych studenciaków. Tam to szły prywaty (z przymrużeniem oka) - a jaki mięsisty język, bajka! Potem już nie było komu cisnąć, i dałem sobie spokój. Nawet roasty przy piwie przestały mnie bawić. A teraz widzę to tak: nie ma sensu użerać się z dzieciarnią i osobnikami szympansopodobnymi. Po prostu dopuszczam możliwość, że gdy ktoś wyskoczy do mnie z wiązanką, to mnie na chwilę przytępi. Mój męski prestiż zapewne przez to osłabnie... Pytanie tylko - i co z tego? Czy naprawdę warto zniżać się do poziomu takiego kmiota? Czy obszczekujesz się z kundlem, który drze na ciebie japę zza płotu?
 13. Już widzę, jak by wyglądała lekcja z taką panią nauczycielką w klasie wypełnionej forumową bracią.
 14. Kuse ubiory jeszcze do niedawna - w czasach kulturowych, nie zdziczałych - cechowały kurwę, i niosły przekaz: "jestem do wzięcia". Pozostałe kobiety miały do siebie więcej szacunku. Ale to było w czasach przed zdziczeniem. Ja osobiście nie lubię, gdy kobiety epatują swoimi atrybutami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.