Skocz do zawartości

Profil na Facebook


Rekomendowane odpowiedzi

Na FB jest profil kobiety. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ojciec zabrał córkę i się z dzieciakiem rozpłynął w powietrzu.

 

https://www.facebook.com/katarzyna.edyta.nachman

 

 

W jej postach na FB możecie przeczytać cały repertuar standardowych pomówień względem ojca. Nie doczytałem czy też w grę już wszedł najcięższy kaliber pedofili.

 

Był CHILD ALERT, szukanie ojca przez policję. Apele do ludzi itd itp. 

 

W postach możęcie znaleźć np

 

1. On jej krzywdę zrobi

2. Porwanie rodzicielskie to przemoc

3. Oddaj MI dziecko

 

Itd itp.

 

 

Ja temat znam z tzw autopsji - w 2013 w czerwcu pojechałem po córkę do szkoły, buty kurtka worek torba wszystko w szkole było ale córki nie było. Okazało się, że madka wezwała swoją matkę by ta wywiozła córkę do innego miasta pod pozorem molestowania. Biegły córkę po kilku miesiącach zbadał i określił że córka powtarza przygotowane wypowiedzi, jej opisom rzekomego pokrzywdzenia nie towarzyszą adekwatne emocje, matka i babka ze strony matki wymagają od dziecka by obciążało ojca.

 

Wiecie co powiedzieli "biegli" z RODK/OZSS?  znając już odkrycia psychologa z prokuratury, że matka zmanipulowała córkę?

 

Że madka upowadziła córkę z TROSKI o dziecko. Tak to wygląda w sądach w PL.

 

Tutaj ojciec był sprytniejszy i ubiegł matkę w tym co by sama niedługo zrobiła.

 

Także, kto chce może skomentować jej wpisy.

 

Żeby była jasność - porwanie dziecka przez jednego z rodziców jest ohydne i powinno być karane z całą bezwzględną surowością np 2 lata bezapelacyjnej odsiadki. Musieliby rozbudować kobiece więziennictwo w PL.

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rarek2 napisał(a):

Wiecie co powiedzieli "biegli" z RODK/OZSS?  znając już odkrycia psychologa z prokuratury, że matka zmanipulowała córkę?

 

Że madka upowadziła córkę z TROSKI o dziecko. Tak to wygląda w sądach w PL.

 

Przechodziłem przez to jako 10-letnie dziecko.

 

Pamiętam jak przed rozprawą w sądzie rodzinnym przyjechała pani kurator aby przeprowadzić ze mną wywiad. Był on bardzo rzetelny, bo - w obecności matki i babki.

A ta zdążyła mnie odpowiednio "nastroić" do tego wywiadu. Próbowała zdyskredytować ojca w moich oczach i sprawić abym zaczął się go bać.  Wjeżdżały naprawdę grube teksty. Np.: "Jak przyjedzie ojciec, to nie jedź z nim do sklepu, bo będzie cię chciał utopić".

 

Ojciec lubił wypić i kłócił się z moją pierdolniętą matką, ale nigdy nikogo nie uderzył ani na mnie nie krzyczał. Wolał napić się z kumplami, ale jak już się zjawiał raz na kilka miesięcy, to grał ze mną w piłkę i brał mnie do sklepu na lody heh

 

 

Oczywiście za plecami matki stała ukochana babcia, która odpowiednio instruowała córkę. Najbardziej toksyczna osoba jaką poznałem w swoim życiu. Zawierała w sobie wszystkie red flagi o jakich kiedykolwiek wspominano na tym forum. Potwór, który zniszczył życie kilku osobom, w tym swojemu mężowi i synowi.

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie to spotyka ojców w Polsce, i nikt sobie z tego nic nie robi. Ciężko się ruszyć w tej sprawie samym mężczyznom, coraz gorzej dla nas. Za chwilę seks będzie gwałtem i domniemanie winy, mimo że zawsze się troszeczkę pokonuje opór. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.