Skocz do zawartości

Przywiązanie


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu cały czas chodzi mi po głowie jedna sprawa. Kilka miesięcy temu zacząłem prowadzić prywatne lekcje/ konsultacje językowe i jedno dziewczę się do mnie zgłosiło. Wszystko było fajnie, ja tam sobie ją uczyłem, ona płaciła - układ doskonały. Zaciekawił ją chyba jednak fakt, że nie podałem jej żadnych swoich danych, nie chciałem rozmawiać o sobie i kiedy kończyliśmy naszą znajomość - ona ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła się interesować moją osobą. Pisała, wypytywała, prosiła żebym podał jej nazwisko i inne pierdoły. Traktowałem ją bardzo z góry, w sumie to robiłem sobie z niej jaja i wszystko byłoby w porządku, ale znalazła moje dane (gdzieś pogrzebała i niestety jej się udało) no i zacząłem z nią pisać, ale przerwałem bo mnie wkurzyła, zaczęła mi włazić na głowę (ale jeszcze nie do głowy) Wszystko git tylko że teraz czy tego chcę czy nie chcę, ciągle o niej myślę xD To nie jest coś, co mogę w jakikolwiek sposób kontrolować i mnie to, za przeproszeniem, wkurwia, bo wiem że to tylko moje przywiązanie (komplementowała mnie bardzo ostro, skojarzyłem sobie z jej osobą widocznie te przyjemne uczucia i bęc!). Nie zamierzam wracać do tego kontaktu, bo wiem jak to się kończy jak się emocjonalnie zaangażuję, ale chciałbym o jakąś radę, co może mi pomóc to jakoś obrócić - przestać myśleć o tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżasz na wakacje na miesiąc najlepiej na dwa. Nie zapomnij jej poinformować, szybko znajdzie innego.

....każdy trzeźwo myślący mężczyzna znajdzie jakiś sposób, więc czemu pytasz?

 

Już się zakochałeś, boisz się i uciekasz czy wietrzysz grubsze kłopoty?

Zależy jak na to spojrzeć. Można wykorzystać to co dziewczyna daje w sam raz na wakacje (spacerek, wycieczka, sex). O ideały ciężko w dzisiejszych czasach.

Gdy chce się pozbyć laski wciskam kit że poznałem inną w biedronce.

Pamiętaj miłe uczucia są dobre i dla każdego, porażki hartują może potrzebujesz wiecej doswiadczeń.

Jeśli Ci się podoba i chcesz to ja bym wchodził. Myśle że tu masz dylemat.

Im lepiej ją poznasz tym więcej haków na ewentualne rozstanie itd itp.

Edytowane przez Waflo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to się obawiam, bo jak zaczynam z babką kojarzyć emocje to bardzo łatwo się wystawiam :D Znam siebie już dosyć długo i wiem jak się to kończy w moim wypadku, przynajmniej na razie.  Wszystko działa perfekcyjnie póki uczucia nie wchodzą w grę, bo wtedy tracę czujność i robię się piekielnie naiwny. Na razie przepuszczę uczucia, jak trochę ochłodnę to może wznowię kontakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.