Skocz do zawartości

Tęczowe serduszko przy logo YouTuba


Rekomendowane odpowiedzi

 

10 minut temu, Krzysztof napisał:

@Brzytwa jeżeli masz firefoxa, spróbuj kliknąć pp myszy i najechać na "blokuj obrazek.."

U mnie jak na razie działa.

 

Czytaj:

18 minut temu, Brzytwa napisał:

Adblock + FF nie działa. Albo się kapnęli na YT, że ludzie to masowo blokują i zablokowali blokowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, można to kurestwo obejść :>

Klikamy na ABP -> ustawienia filtra -> zezwalaj na nie natrętne reklamy (odhaczamy)

Przechodzimy na stronę YT -> PPM na gejozę -> zablokuj obrazek

Voila!

 

Niestety, mikropenisy z YT indoktrynerską grafikę połączyli ze swoim logiem, więc ono również znika.

Ale no nie będę płakał przecież. Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Damianut napisał:

Jak wejdziecie sobie na YouTube, to koło jego loga można zauważyć tęczowe serduszko w które można kliknąć i przenieść się na kanał promujący gender. Się zastanawiam, czy nie chcą oni w ten sposób masowo wpływać na podświadomość; nie wiem czy przestać na ten czas korzystać z tego kanału. Mogą w ten sposób trochę zmienić moje zdanie na gender? To znaczy najpierw zrobią tak, że logo będzie mi się dobrze kojarzyć (bo korzystanie z YT jest przyjemne), będę je zawsze widział, nawet jak się nie będę na nim skupiał. A potem w telewizji itd. będą puszczać reklamy z treścią i z tym logiem, i tak do nich mnie "przekonają". W dyskusji tego kanału, można przeczytać co sobie ludzie o tym myślą - no właściwie, jak się nie podoba, to nie muszę korzystać (podobnie jak w przypadku niedawno zbanowanego gościa, któremu nie podobał się przymus przywitania).


Logo Barclays to samo. Promuja to gowno LGBT wszedzie gdzie sie da.

Ja nie mam na YT tego loga.

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.