Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

toreador

Użytkownik
 • Zawartość

  241
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

267 Świetna

O toreador

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

748 wyświetleń profilu
 1. Czuję się pokonany

  @TheGood Jakie marzenia Ci odpłynęły?
 2. Czas decyzji

  @Mike39 Samica szuka haków na Ciebie. Nie wie co planujesz. Szykuje się do walki. Jeśli olała dzieci i traktowała Cie jak gówno dla kilku chwil uniesień to jak myślisz co zrobi, żeby zachować obecne wygodne życie? Ona czuje, że jesteś w stanie kupić bajkę o jej poczuciu winy i cudownej przemianie dlatego zrobi wszystko, żebyś ją łyknął. Załóżmy, że ją kupisz. Życie wróci do codziennej rutyny. Będziesz budził się codziennie rano, ze świadomością, że żyjesz z kurwą. To co zobaczyłeś na filmikach nie zapomnisz do końca życia. Po pewnym czasie wasze życie wróci na stare tory. Samica znowu zacznie się nudzić i znowu znajdzie bolca. Znowu przejdziesz przez całe piekło upokorzenia. Do tej pory będziesz miał więcej kasy na koncie, może drugi dom, które będziesz musiał jej oddać.
 3. Kukiz'15 chciał zmienić przepisy tak, żeby mężczyźnie nie byli tak dyskryminowani czyli: opieka naprzemienna, kary dla matek za utrudnianie kontaktów, kary dla przedszkolanek/nauczycieli za odmowę przekazania info o dziecku itd. Moim zdaniem większość rozwiązań jak najbardziej w prawidłowym kierunku. A tutaj przykład lamentu jaki się zrobił po ogłoszeniu projektu. http://natemat.pl/178387,mlot-na-kobiety-posel-kukiz-15-przygotowal-projekt-ktory-zwalnia-ojcow-z-placenia-alimentow-na-dzieci
 4. Negatywne emocje mnie niszczą - długie.

  @Grzenio Miałem podobne uczucia wobec samicy, z którą żyłem długi czas. Oszukała mnie i znalazła drugą gałąź będąc ze mną. Czułem nienawiść. Pomogła medytacja 20 minut dziennie. W ten sposób zacząłem być świadom swoich myśli. No i kiedy przychodziły myśli o ex wtedy po prostu nie karmiłem ich swoją uwagą, nie analizowałem. I odchodziły. Aczkolwiek mocno walczyły i nadal walczą o moją uwagę. Nie znam innego sposobu niż nauczenie się kontroli nad tym co mamy w głowie. A odnośnie dorosłych dzieci nie mam doświadczenia. Ale spróbuje. Pieniądze Nie rób z siebie bankomatu bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Zminimalizuj prezenty i ilość pieniędzy jaką przekazujesz. Nie wiem jakie jest minimum socjalne, ale jakieś 1000 zł na osobę wydaje mi się rozsądną kwotą na polskie warunki. W obecnym systemie prawnym kobieta może Cie ograbić. Ale masz kasę i jesteś sprytny, więc wiesz jak zrobić, żeby płacić tylko to wspomniane minimum. Kontakty Traktuj ich jako dorosłe osoby a nie jak dzieci. Jak jesteś w Polsce to staraj się z nimi spotykać bez osób trzecich np. na obiad w restauracji i szczerze pogadać, dowiedzieć się czym żyją, jakie mają plany itd. Z każdym z nich próbować budować indywidualną więź. Nie próbuj kupować ich czasu pieniędzmi i prezentami. Nie chcą się spotykać - trudno. Jeżeli Cię obrażą, nie wyciągaj pierwszy ręki. Miej szacunek do siebie. Może się zdarzyć, że wszystkie dzieci wyzwą Cie od kurew i szmat. Zamykasz kontakt i żyjesz dalej. Jak po czasie zmądrzeją i się odezwą ze skruchą, rozważysz to. Możliwe, że nie czuja z Tobą więzi. Nie widzą w Tobie nic poza bankomatem. Może tak zostały zaprogramowane przez matkę. Teraz to już nie istotne. To dorosłe osoby. A jak to bywa z dorosłymi, albo z nimi się zaprzyjaźniamy albo każdy idzie w swoją stronę. Nie inaczej jest w Twoim przypadku. I to, że łączy Was krew nie wiele zmienia. Jeśli będą chciały odejść uszanuj to. Pieniędzmi ich nie wrócisz. Jak wezmą i odejdą zostanie tylko niesmak i rozczarowanie.
 5. Pierwsza choinka

  A wystarczyło powiedzieć, że jak chce choinki to niech sobie sama zorganizuje.
 6. Znam z widzenia małżeństwo, gdzie jest dwójka dzieci a pani zdecydowała, że pójdzie na studia zaoczne na drugi koniec Polski. Chłopak dodatkowo pracuje na etacie. Ostatnio dowiedziałem się, że trzecie w drodze.
 7. Toksyczny związek - ewakuacja?

  @przyszlyrozwodnik odpowiedz sobie na pytanie: czy chce żyć z tą kobietą aż do pełnoletności córki LUB czy chce od niej odejść i zrobić wszystko co w mojej mocy aby mieć dostęp do dziecka W pierwszym przypadku nie będziesz musiał nic robić. Oznacza to jednak spierdolone życie. Nawet jak już wyjdziesz ze związku po tych kilkunastu latach to będziesz miał zrytą banią. Już masz bo pomimo tego co ona Tobie robi nadal uważasz, że możesz z nią być. Przy kolejnych awanturach będziesz wpadał w huśtawki odejść / nie odejść / co z dzieckiem, które będą Cię wykańczały. Nie ma też gwarancji, że córka nie zrobi się jak mamusia i w nagrodę za poświecenie dostaniesz pogardę. W drugim jest do przejścia sprawa rozwodowa. Także walka o dziecko, gdzie mimo, że udowodnisz, że Twoja żona ma borderline i jest psychopatką to i tak jest spora szansa, że to ona dostanie prawo do opieki. Możesz przemyśleć także, jaka będzie jej sytuacja po rozwodzie. Czy ma kogoś, kto jej pomoże w opiece nad dzieckiem czy jednak będzie skazana na Ciebie. Wtedy Twoja sytuacja rokuje trochę lepiej bo będzie chciała się odciążyć i będzie zmuszona dzielić się opieką. Twój wątek powinien być obowiązkowo czytany przez każdego zakochanego samca biegnącego do ołtarza. Ślub to nie zabawa, można się nieźle wpierdolić na minę jak pokazuje Twój przykład. Zresztą wspominał o tym wiele razy Marek w swoich audycjach.
 8. Jak kobieta Cię szmaci to masz dwa wyjścia albo być szmaconym albo wyjść z tego układu. Pokazanie dziecku że się nie szanujesz jest o wiele gorsze niż widywanie go co dwa tygodnie. A na częstotliwość widywania też jest sposób. Po rozwodzie pokazujesz samicy, że na dziecku Ci nie zależy (pozornie) np. niechętnie zabierasz je nawet co te dwa tygodnie, nie wypytujesz o nie itd. Jeśli zrobisz to umiejętnie a ona uwierzy, wtedy przestanie nim grać bo uzna, że dziecko nie jest już kartą przetargową. A jak jesteś już na sam z dzieckiem pokazujesz swoje prawdziwe uczucia wobec niego. @Adolf dobry myk z komplementowaniem innych lasek. Nawet nie trzeba obecności tych lasek, można mimochodem wspominać w domu o jakiś sytuacjach z nimi np. z pracy.
 9. Milioner i jego historia

  Tytuł " Pieniądze szczęścia nie dają" ma się nijak do treści. Powinno być "Kobiety szczęścia nie dają".
 10. Operacja plastyczna nosa

  @Beata Nie pomożesz siostrze jeśli sama sobie nie chce pomóc. Próbowałaś, nie dałaś rady. Zaczynasz jednak wierzyć, że jest jakiś sposób, który da rade. Popadasz powoli w ramiona czarnej dziury, która będzie pożerała Twoją energie. Od Ciebie zależy, czy chcesz w to wejść czy mieć spokój.
 11. Toksyczny związek - ewakuacja?

  @przyszlyrozwodnik Widzę u Ciebie to samo podejście jak u autora wątku Czas decyzji. Po sukcesach regresja. Zaczynasz myśleć o zmianie ostatecznego terminu, który wcześniej sam sobie wyznaczyłeś. W ten sposób utrwalasz w sobie przekonanie, że Twoja obietnica jest gówno warta. Obietnica, którą złożyłeś najważniejszej osobie w życiu, czyli sobie. Sabotujesz się.
 12. Czas decyzji

  @Mike39 płyniesz i czekasz czy trzymasz za lejce i masz plan działania ?
 13. Zapchane ucho, gdzie pomoc w Warszawie?

  Z 10 lat temu wypłukali mi za darmo od ręki tutaj
 14. Wystarczy zmienić prawo i sposób jego egzekwowania tak, żeby kobiety były ODPOWIEDZIALNE za swoje poczynania. - tam, gdzie aborcja jest legalna facet powinien mieć prawo do decydowania. Jeśli kobieta chce utrzymać ciąże a facet nie to kobieta nie powinna mieć praw do alimentów - po rozwodzie gwarantowany czas opieki nad dzieckiem 50/50 i koszta opieki rozłożone także 50/50 - wprowadzenie kosztu utrzymania dziecka niezależnego od zarobków, waloryzowanego co roku - likwidacja alimentów na ex-małżonka po rozwodzie - domyślnie rozdzielność majątkowa przy zawieraniu małżeństwa I tyle w temacie. Nie trzeba nikogo bić.
 15. Jak radzic sobie z tęsknotą?

  Sposób na tęsknotę do ojczyzny to polubienie kraju w którym mieszkasz. Tak aby zaczęło Ci w nim być dobrze. Do tego stopnia, że przestaniesz myśleć o powrocie. Jak to osiągnąć: - skupiać się na pozytywach tego kraju np. o ta rzecz jest zajebiście rozwiązana albo ludzi tutaj naprawdę są przyjaźnie nastawieni - poznawać kraj, czyli zwiedzanie plus historia - nie żyć na gorszym poziomie niż w Polsce bo to automatycznie będzie kojarzyło się z zesłaniem np. wynająć sobie lokum do którego będziesz chciał wracać - jeśli jakiś zwyczaj lokalsów jest niezrozumiały / dziwny to pytać o co chodzi lub dr Google. Inaczej to jest ziarno pod potencjalną niechęć. - integrować się z lokalsami a nie z Polakami, którzy często narzekają i nakręcają tęsknotę (przypominają o Polsce) - nie traktować tylko jako miejsce zesłania do zarabiania pieniędzy (praca - dom) i nie myśleć codziennie, jak to będzie w Polsce po powrocie
×