Skocz do zawartości

hejho


paula

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.06.2016 o 21:58, paula napisał:

Aż tacy przerażający jesteście?

 

To forum, na którym nie dostaniesz jakiegoś specjalnego traktowania TYLKO dlatego, że jesteś kobietą. Tutaj nikt Cię w drzwiach nie przepuści a no i też na ładne oczka nikogo nie zbajerujesz. Ja nie straszę, tylko mówię jak jest.

No to teraz, mogę powiedzieć: witaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prawdziwi, a przez to przerażający.

Jak na razie przerażenie to ostatnie słowo, które przychodzi mi na myśl. Bardziej - niedowierzanie.

Cytat

Tutaj nikt nikogo nie poklepuje po ramieniu bo tak wypada. Jak zasłużysz dostaniesz zjebę, jak coś zjebiesz - bracia Ci to wypunktują. I napiszą co myślą bez ogródek.

Mam nadzieję, że działa to również w drugą stronę?

 

Cytat

Mam nadzieję, że w avatarze to nie Twoje włosy i nie jesteś ze Szczecina.

Nie i nie. Szczecina na oczy nie widziałam.

 

Cytat

Tutaj nikt Cię w drzwiach nie przepuści

To już raczej kwestia kultury albo jej braku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, paula said:

Mam nadzieję, że działa to również w drugą stronę?

Wszystko zależy od Ciebie.

 

Quote

To już raczej kwestia kultury albo jej braku.

1368119420_qsa5zy_600.jpg

 

Wiesz może, że szczury jako inteligentne zwierzęta do nowego niezbadanego obszaru wysyłają najsłabsze osobniki, aby silne mogły przetrwać?

 

A tak na poważnie kultura nie jest zjawiskiem stałym i ściśle zdefiniowanym. To ludzie kształtują kulturę, a bezsensowne zwyczaje powinny zostać wyplenione. Wpuszczanie kobiet przodem najczęściej powoduje więcej zamieszania i chaosu niż jest to warte.

Drzwi otwieram tylko mojej kobiecie i puszczam ją przodem kiedy ma zajęte ręcę.

Inne kobiety olewam, bo nie mam ochoty wysłuchiwać krzyków oburzeń wyzwolonych feministek (którą każda nieznajoma kobieta może sie okazać).

Edytowane przez Nomorepanic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.