Skocz do zawartości

Kia rio 1,5


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

10271593_666240990077796_464587695491282

 

 

Auto kupiłem za 5500 od gościa; 2002r, sprowadzony z niemiec (jeździł w PL) dwa lata, 180 tysięcy przebiegu (a może 580 tys? :) ) miałem już dość jazdy po trasie seicento, które się ciągle psuło. Silnik 1,5 16v, 96 koni, jak widać w kombi. Po kupnie zrobiłem rozrząd, hamulce, trochę pierdół, kupiłem akumulator (niepotrzebnie chyba). Wyposażenie full z 2 poduchami oprócz klimy - auto dość sprawnie przyśpiesza, jest trochę głośne, natomiast jest bezawaryjne. Oczywiście psuje się to, co zepsuć się z czasem musi, a więc padł mi jak byłem w Wawie alternator, przygasał więc przeciąłem pasek i dojechałem do zakładu na akumulatorze, kupiłem regenerowany za 3 stówy, dwie fuldy z przodu - na tyle zimówki sprawne, szkoda mi było pieniędzy na ich wymianę. Do środka można włożyć niemal wszystko, tapicerka jak nowa - rower wchodzi spokojnie, można nawet spać dość wygodnie. Pali w mieście koło dychy, ale jeżdżę na krótkich dystansach. 

 

Wady? Centralny zamek sam się po chyba 30 sekundach zamyka - na trasie do Wawy kiedyś zatrzasnęły mi się kluczyki w środku, po godzinie stania w szczerym polu na zimnie, z Panem który podjechał mi pomóc żeśmy 3 śrubokrętami podważyli przedostatnie okienko z tyłu, i tak się dostałem do środka. Nauczka na całe życie :) Kiedyś jak wyprzedzałem kolumnę tirów, stracił na chwilę moc, mocno się przestraszyłem, sytuacja się już nie powtórzyłą - mechanik wymieniał wszystko, świece, kable, nie wiem co to było.

 

Samochód JAK ZA TĘ CENĘ, idealny. Kto jeździ więcej, niech założy gaz i śmiga.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak sobie myśle..pewnie gdybyś mówił ludziom to co chcą usłyszeć :)) tzn. kłamałbyś :)) pewnie zrobiłbyś karierę :D

w oszałamiającym tempie:), ale ponieważ jesteś szczery i uczciwy będziesz jeździć swoją cudowną KIJANKĄ po wsze czasy :lol:

chyba, że ludzie w końcu się obudzą :)  , ale chyba bardziej prawdopodobne jest to, że wygram kilka baniek w totka i odpalę Ci połowe :lol:   

Czego życzę Tobie z całego serca

A serducho jak wiesz, mam duże :lol:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.