Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Autorytety i ciekawi ludzie - sprawa priorytetowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie, będę miał artykuły stomatologiczne, chirurgiczne, psychiatryczne, weterynaryjne (poproszę kolegę, nie wiem czy się zgodzi), wpisze się też o roślinach nasz kolega (doktorat), poproszę Daniela (świetne zdjęcia, podróżnik), poproszę znajomych policjantów, strażaków, może kogoś od sportu.

Jak macie kogoś ciekawego, zwerbujcie proszę - piszemy anonimowo więc spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hej. Od wielu lat siedzę w branży samochodowej- kupuję, sprzedaję (handel), sprawdzam przed zakupem itp. Zajmuję się tym profesjonalnie. Mam pomysły na wiele artykułów, typu: pomoc przed zakupem samochodu, psychologia kupującego, psychologia sprzedającego. W tym temacie jest również wiele tabu, niezręcznych prawd o kupujących jak i sprzedających. Jeśli przydałaby się moja pomoc w formie takich tekstów, proszę o znak- wyskrobię na próbę coś:) 

EDIT: Patrząc na datę powstania tematu, domyślam się, że napisałem w złym dziale. Moja propozycja dotyczy gazety internetowej o jakiej obecnie wspomina Pan w audycjach:) 

Edytowane przez krisye
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi