Skocz do zawartości

Afirmacje i wizja


toreador

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem spróbować na 2 tygodnie markowych afirmacji z książki Stosunkowo Dobry, medytacji z nagraniami Adama Bytofa

i odstawić nałóg jakim jest codziennie karmienie się wiadomościami swiatowymi. Często są tam negatywne treści, które potem sieją ferment

w mojej psychice. Chce sprawdzić, czy da to jakieś  wymierne zmiany.

 

Wystartowałem w poniedziałek.

Wczoraj, powtarzając zdania tam zawarte, patrząc w lustro wpadłem w stan medytacyjny.

Moja twarz się zmieniła na twarz starca - zniknęły włosy, na twarzy pojawiły się mocne przebarwienia, bladość i stała się niekształtna.

 

Najbliższy obraz jaki znalazłem na Google 

 

vinyl-old-man-mask-creepy-scary-face-hal

 

Za każdym razem, gdy chciałem jej się przyjrzeć, wypadałem ze stanu medytacyjnego i znikała. I tak kilka razy.

Musze przyznać, że zrobiło to na mnie wrażenie. Nigdy takiego czegoś nie przeżyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne zjawisko, nie przejmuj się tym i pracuj dalej. Po długim wpatrywaniu się w lustro też tak mam i nie lubię tego.

 

Ponieważ miło o mnie wspomniałeś, nie dam Ci ostrzeżenia ale proszę ostatni raz - zdanie zaczynamy z dużej litery. Nie róbmy z naszego forum pośmiewiska dla ludzi, że piszą tu analfabeci. Rozumiem błędy, dysleksje i inne cuda wianki, ale zdanie zaczynać z dużej litery można mając nawet adidasa, schizofrenię i będąc pijanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aumakua napisał:

To normalne zjawisko, nie przejmuj się tym i pracuj dalej. Po długim wpatrywaniu się w lustro też tak mam i nie lubię tego.

 

Ponieważ miło o mnie wspomniałeś, nie dam Ci ostrzeżenia ale proszę ostatni raz - zdanie zaczynamy z dużej litery. Nie róbmy z naszego forum pośmiewiska dla ludzi, że piszą tu analfabeci. Rozumiem błędy, dysleksje i inne cuda wianki, ale zdanie zaczynać z dużej litery można mając nawet adidasa, schizofrenię i będąc pijanym.

 

które zdanie jest zaczęte z małej litery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.