Jump to content

nibynic

Użytkownik
 • Posts

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

nibynic's Achievements

Starszy Szeregowiec

Starszy Szeregowiec (3/23)

130

Reputation

 1. Artykuł został już usunięty. https://autokult.pl/strasza-zakazem-jazdy-noca-oto-prawda-o-zmianach-unijnych-przepisow-dotyczacych-kierowcow,6966902923881344a
 2. To cały czas ma miejsce. Nic się nie zmieniło w tej kwestii.
 3. Myślę, że to jest instynktowne zachowanie, pozostałość po minionych czasach, mogąca mieć nawet podłoże ewolucyjne. W przeciwieństwie do panów, panie nie posiadają komfortu opróżnienia swoich pęcherzy w pozycji stojącej. Kucanie to pozycja czyniąca osobę dość wrażliwą/odsłoniętą. Bezpieczniej jednak jest w stadzie.
 4. Nie wiem jak jest z przytoczoną tutaj kwestią uszkodzeń mózgu, ale słyszałem o badaniach wskazujących na korelację między uzależnieniem od pornografii a odczuwaniem beznadziei/bezsensu życia (będących przede wszystkim przyczyną). To z kolei mogłoby wskazywać na zaburzenia depresyjne i lękowe. Radziłbym skonsultować się z odpowiednim specjalistą. Chyba dobrze byłoby również spojrzeć na takie podstawy jak: - dieta. Tutaj nie mam tylko na myśli tego co się je, ale jak i kiedy. Mnie np. pomaga na wieczór unikanie cukrów/słodyczy, nieobjadanie się, ale też nie głodzenie. - Aktywność fizyczna, która może zmniejszyć napięcia w ciele i zredukować poziom stresu. Może warto dorzucić do tego wieczorny spacer na świeżym powietrzu. - Rutyny dnia i nawyki. Przede wszystkim wstawanie i kolejno udawanie się na spoczynek o podobnej porze każdego dnia. Tutaj dodałbym też ograniczenie ekspozycji na sztuczne światło, w szczególności smartfony itp., i ogólną ilość zewnętrznych bodźców na min. 2 godziny przed snem. Mówiąc krótko, wyciszyć się. - używki. Sam czasami sięgam jeszcze po melisę, ale tak na kilka godzin przed spoczynkiem.
 5. Pojawił się tutaj wątek wodoru, tak że odsyłam poniżej.
 6. Polecam w momentach "głodu" owoce lub gorzką czekoladę.
 7. Szczepienie na HPV lata po inicjacji raczej mija się z celem.
 8. Jakoś dziwnym trafem nic nie jest wspomniane o tym, że w Polsce ostatnio przybyło ludności, w szczególności w większych miastach, które są wymienione w artykule...
 9. Problem nasilającej się polaryzacji występuje w skali globalnej i nie dotyczy wyłącznie polityki. Coraz częściej się o nim mówi, ale niestety niewiele robi. W dzisiejszych czasach nie można nie mieć zdania w niektórych sprawach lub, co gorsza, stać pośrodku. Jesteś z nami albo przeciwko nam. Wystarczy spojrzeć na to co działo się przez ostatnie dwa lata i co teraz się dzieje w tematach dotyczących wojny na Ukrainie. Przykładów można mnożyć: zmiany klimatyczne i polityka klimatyczna, afera związana z zaostrzeniem przepisów w sprawie aborcji, kwestie i prawa LGBT, kobiet, mężczyzn, czy ogólnie relacje damsko-męskie... Chyba społeczeństwom nie służą za dobrze te internety i media społecznościowe. Ludzie, często na własne życzenie, są zamykani w tzw. bańkach informacyjnych i echo chambers. Coraz więcej osób żyje rzeczywistością wirtualną, a inni sprowadzają się dla nich do oburzających i śmiesznych krótkich tweetów, memów i filmików.
 10. Pani(?) w niebieskich włosach nie napawa mnie optymizmem względem tego filmu 😀
 11. Od dłuższego czasu to powtarzam, ale z mizernym skutkiem. Taki argument zazwyczaj spotyka się ze śmieszkowaniem albo nawet agresją z drugiej strony. Ostatnio usłyszałem od bliskiej osoby, że to przez takich jak ja ludzie muszą w dalszym ciągu nosić maseczki itd.. Niestety przytłaczająca większość wyznaje zasadę "jeśli nie jesteś z nami, jesteś przeciwko nam".
 12. @Covidianin Miałem podobnie. Po kilku(nastu) godzinach porzuciłem grę. Dopiero po wielu tygodniach do niej wróciłem i w sumie mam prawie 9 dni na liczniku 🙂
 13. Nie nazwałbym tego radykalizacją. Z tego zestawienia głównie wynika, że większość nie ma poglądów / ma je bardzo chwiejne. Tylko odsetek prawicowy jest względnie stabilny.
 14. nibynic

  Diablo 2 Resurrected

  Po tym co Blizzard odpieprzył z Warcraft 3: Reforged Refunded to nie mam żadnych nadziei co do ich nowego remastera 😐
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.