Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nibynic

Użytkownik
 • Ilość treści

  143
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

79 Świetna

O nibynic

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Aiur

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czyli podsumowując: interes (części) mężczyzn vs. interes państwa, kobiet i dzieci (zwany też interesem społecznym). Jakoś czarno to widzę 😎
 2. Przecież w to już chyba nie wierzy nawet partia rządząca. Dzieci, które są i będą owocem 500+ to kropla w morzu potrzeb. Żeby załatać powiększającą się dziurę demograficzną i uratować ZUS, Polki musiałby zacząć rodzić co najmniej po 3 pociechy. Według mnie są dwa podstawowe założenia tego programu: a) kupno głosów jego beneficjentów i ew. popierających takie inicjatywy b) tworzenie konfliktu w społeczeństwie - "bo oni dostają a ja nie". PiS doskonale zdaje sobie sprawę, że żeby wytrwać więcej niż jedną kadencję nie wystarczy już polityka ciepłej wody w kranie, kurczaków i ziemniaków. Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań i uważam, że rozdawnictwo pieniędzy niesie głównie negatywne skutki dla państwa i ponadto demoralizuje społeczeństwo. Nie mniej jednak wolę jak Polacy odzyskują chociaż część swoich podatków. Oczywiście z czasem przyjdzie zapłacić rachunek za prospołeczną politykę i dopiero wtedy Polacy zapłaczą. Ale cóż, po nas choćby potop...
 3. Chciałem coś napisać, ale lepiej zostawię to tutaj:
 4. nibynic

  Czy rozmiar ma znaczenie?

  Jakie wyznanie XD
 5. nibynic

  Kolejne podwyżki cen

  A dalej: "W dodatku to świetna wymówka, aby odpowiedzialność za taki stan rzeczy zrzucić na „złą Unię”. Choć nie jest do końca prawdą, że to Bruksela kazała kategorycznie podwyższyć wszystkie stawki. To rząd ostatecznie decyduje, które z nich mają wzrosnąć. Najwyraźniej i tutaj zamierza pośrednio zachęcać Polaków do posiadania licznego potomstwa."
 6. Zauważyłem, że na forum jest dostępna funkcja 'ignoruj'. Niestety na liście brakuje opcji zablokowania widoczności tematów, na której najbardziej by mi zależało. Czy istnieje możliwość dodania takiego wariantu?
 7. nibynic

  Pakt z Diabłem/Siłami Ciemności

  Ale właściwie co chcesz przez to osiągnąć?
 8. nibynic

  Jak stać się mężczyzną

  A obejrzałeś chociaż? Nie ze wszystkim się zgadzam, ale według mnie wiele poruszanych w filmie kwestii pokrywa się z tym o czym piszemy na forum i o czym pisze/mówi Marek.
 9. nibynic

  Witamy nowego Jr moderatora!

  Przyznam szczerze, że jestem zdziwiony. Prędzej spodziewałbym się takiego działu na forum dla kobiet. Wiem, że bussiness is bussiness, ale niepokoi mnie postępująca tabloidyzacja forum. Z góry przepraszam jeżeli jest to niewłaściwy temat, ale nie byłem pewny gdzie to umieścić.
 10. nibynic

  Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".

  Mnie to wygląda na zapobiegawczego bana. Prawdopodobnie chcą się odciąć od niewygodniej sprawy.
 11. nibynic

  Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".

  Wiem, jestem okropny, ale... to jest bardziej wciągające niż niejeden serial
 12. Nie rozumiem na jakiej zasadzie to działa. Czy to po jakiejś ilości zgłoszeń administracja YouTube z automatu usuwa film i daje ostrzeżenie? Jakie jest w ogóle uzasadnienie takiego ostrzeżenia?
 13. nibynic

  Nie ufaj nikomu.

  Technicy Multimedia to podwykonawcy, którzy często są jednoosobowymi działalnościami. Niezależnie jaką drogę kontaktu wybrałabyś z firmą (telefoniczna, elektroniczna, listowna, BOK) to pracownicy nie będą Ci w stanie pomóc nawet gdyby chcieli, bo i jak? Nie mniej jednak powinieneś móc uzyskać informację o tym kto wykonał u Ciebie montaż i może telefon kontaktowy. Najlepiej iść z tym do BOK. Według mnie sprawę powinieneś zgłosić na policję zaraz po zauważeniu braku zegarka. Twój operator nie ma tu nic do rzeczy.
 14. nibynic

  Antagoniści i protagoniści gier komputerowych

  Kalingradu? XD Mówi to Grom, nie Thrall. Polskojęzyczna wersja jest przerażająca
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.