Skocz do zawartości

Księżniczka szukająca rycerza


Kamil0s

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, wojskowy33 napisał:

Łatwo taki frazez napisać, ale księżniczki bardzo często ukrywają swoją naturę na początku. Wydają się kobietą idealną.

Bez przesady. Kolega napisał przecież, w jaki sposób go traktowała. Z tego opisu wynika wprost, że coś jest z nią nie tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Brat Jan napisał:

Bez przesady, ogólnie przyjęte jest 5 min spóźnienie na spotkania towarzyskie.

 

Gdy ja się miałem spóźnić te 5 minut to zadzwoniłem wcześniej i uprzedziłem, gdy ona to zrobiła to ani tłumaczenia, ani w d*pe pocałuj, a jeszcze nawrzucała, że jako facet powinienem cierpliwie poczekać. Nie chodzi tu o czas, ale podejście do sprawy.

Tak dochodzę do wniosku (po kilku różnych relacjach(, że jak facet inwestuje w sport, wiedzę, karierę, firmę, rozwój osobisty, tak u kobiety z drugiej strony sprowadza się to do fryzjerki, kosmetyczki i zrobionej dupy w leginsach na siłce, żeby zwabić gościa na ruchanie i dzieciaka, w dodatku, za tą inwestycję oczekuje blasku chwały, noszenia na rękach. K*rwa za co? Jaką inspirację, wartość dodaną daje ona po za ozdobą w towarzystwie i dobrym seksem? Ehh.. trzeba jeszcze mocniej skalibrować celownik i wytężyć intuicję. Paniom z dobrych domów dziękujemy.

Edytowane przez Kamil0s
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kamil0s napisał:

jak facet inwestuje w sport, wiedzę, karierę, firmę, rozwój osobisty, tak u kobiety z drugiej strony sprowadza się to do fryzjerki, kosmetyczki i zrobionej dupy w leginsach na siłce, żeby zwabić gościa na ruchanie i dzieciaka, w dodatku, za tą inwestycję oczekuje blasku chwały, noszenia na rękach

One oczekują wszystkiego, co najlepsze, tylko za to, że są.
Mężczyzna ma się starać, a one mają tylko urodę (czasami) i na tym "jadą" przez całe życie.
Zero inwencji własnej. Wszystkie ubierają się tak samo. Mało którą stać na odrobinę oryginalności. Sporadycznie pracują nad własnym ciałem.
Od mężczyzny oczekują, że będzie piękny, dobrze zbudowany, do tego musi znaleźć czas na pracę, dom, imprezy, swoje pasje. Nie ogarniają w ogóle, że czasami po prostu się nie da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ugadując się na mieście z dziewczyną też zdarzało mi się spóźnić i serio jest to normalne. Ale co innego jest do 15 minut gdy jeszcze osoba spóźniona wysyła sms-a a czym innym zero informacji i nie wiadomo ile.... Jak ktoś ma szacunek do kogoś to Cię uprzedzi i przeprosi jak nie nie jest wart Twego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :) podbijam do laski, pisze z nią, odbieram z pkp spóźniłem się o jedną zmianę świateł (90 sekund) a ona z mordą "jaja sobie robisz tyle na Ciebie czekać" a ja "tak bo warto" a ona "pffff" to ja jej walizki pff z ręki i dowidzenia :) uczucie - niezapomniane i nigdy bym tego nie zrobił gdyby nie to forum ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2016 o 22:06, Mariuszsoq napisał:

haha :) podbijam do laski, pisze z nią, odbieram z pkp spóźniłem się o jedną zmianę świateł (90 sekund) a ona z mordą "jaja sobie robisz tyle na Ciebie czekać" a ja "tak bo warto" a ona "pffff" to ja jej walizki pff z ręki i dowidzenia :) uczucie - niezapomniane i nigdy bym tego nie zrobił gdyby nie to forum ;)

 

Ale zjebałeś, teraz miałeś przez tydzień latać jak piesek z wywalonym ozorkiem, obsypywać ją prezentami, rozwijac czerwony dywan,i kombinować jak ją udobruchć, co by foch minoł.

Ech nic Cię to forum nie nauczyło:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.