Skocz do zawartości

Pokusa


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniam sie,czuje to w gnatach ,czuje dziwny niepokoj jakby taki podniecajacy lék ...Opuszczam powoli strefe komfortu ale pojawia sie pokusa...Pokusa aby wrocic do starego myslenia,pokusa aby nie isc wlasna droga,pokusa aby wrocic do przytulnej ,cieplej kwatery mojego wnetrza...Czuje ze wchodze w nieznane to wszytsko jest nasaczonje  takim milym lekiem...Strach delikatny strach przed nowym...To dobry znak ze cos sie ruszylo ,jednak jak czlowiek ma otwarty umysl na zmiany wszystko idzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie Marku akceptowac to czego narazie nie moge zmienic,kiedy bralem to szturmem wszystko sie walilo i mialem depresje przez kilka dni,dwadziescie kilka lat programowania jednak,ale powoli ide do przodu,..O dziwo po kazdym ''dole'' depresji przychodzi taki moment w ktorym uswiadamiam sobie ze juz jestem inny niz wczesniej...Moge to zaobserwowac po postach jakie pisalem kilka miesiecy temu badz lat na innych portalach :) To daje jeszcze wiecej motywacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aja mam tylko podkurwienie ze spierdoliło mi sie 25 lat zycia w matrixie

Ja żałuję, że nie obudziłem się z matrixa dzięki związkowi, który chociaż na chwilę dałby mi szczęście tylko dzięki chłodnej analizie bez wejścia w to doświadczenie. To tak jak z narkotykami, wolę próbować i stwierdzać, że są chujowe niż całe życie żałować, że nie wiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.