Skocz do zawartości

dzień dobry wieczór.


Grzech

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanka dla współforumowiczów.

 

Mam 33lata, mieszkam sobie w warszafce i pracuję w IT. Póki co beż żon, dzieci i podobnych rzeczy się uchowałem.

Jestem nałogowym graczem, etatowym trollem internetowym, zapalonym rowerzystą i wiecznym zacznę-od-jutra tancerzem.

 

Przybyłem tu odkryć nowe przyjaźnie, poznać nowych ludzi i dotrzeć tam, gdzie jeszcze żaden Grzech nie dotarł.

No i oczywiście siać chaos, niezgodę, itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Witaj! Ja cały rok odkładalem decyzję o zapisaniu się na kurs tańca towarzyskiego. Wczoraj zapisałem się wreszcie na pierwszą lekcję i pani w recepcji powiedziała "Oooo, dobrze, że Pan się trafił, bo w nowej grupie na partnera czekają już 3 miłe panienki". Nie ma co zwlekać w nieskończoność - działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Uszanowanka dla współforumowiczów.

 

Mam 33lata, mieszkam sobie w warszafce i pracuję w IT. Póki co beż żon, dzieci i podobnych rzeczy się uchowałem.

Jestem nałogowym graczem, etatowym trollem internetowym, zapalonym rowerzystą i wiecznym zacznę-od-jutra tancerzem.

 

Przybyłem tu odkryć nowe przyjaźnie, poznać nowych ludzi i dotrzeć tam, gdzie jeszcze żaden Grzech nie dotarł.

No i oczywiście siać chaos, niezgodę, itp, itd.

Brzmisz jak naturalny MGHOW... Dobrze - tylk jeszcze trzeba sie zabrac za to 'zaczne od jutra'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.