Skocz do zawartości

pdf editor 4.5


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w ebooku "Co z tymi kobietami?", wkleić na pierwszej stronie taki tekst:

 

Bezpłatny ebook tylko do użytku prywatnego.  Jeśli książka Ci się spodobała, możesz odwdzięczyć się autorowi symboliczną złotówką na konto 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874
 
Zapraszam na męskie forum, braciasamcy.pl, stronę o męsko damskiej stronie życia, samczeruno.pl, oraz na stronę o głębszej analizie otaczającej nas rzeczywistości, ecoego.pl
 
Zachęcam do zakupu książek "Stosunkowo dobry", poradnik nie tylko bycia kochankiem doskonałym, oraz "Wyprawa po samcze runo", czyli moje najlepsze męsko damskie teksty, które są w większości nie do znalezienia w sieci.
 
 
Może ktoś umie to zrobić? Nie mam pojęcia jak to zrobić w tym programie, próbuję wszystkiego włącznie z wklejeniem tekstu jako zdjęcia i nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link Damiana obejmuje tylko do 100 stron, a książka ma 200. Przekonwertować do doc i zapisać? Mam open ofiice, później plik się popierdoli cały, kiedyś tak robiłem. Co do piracenia nie mogę tego zrobić absolutnie. A huj z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym w ebooku "Co z tymi kobietami?", wkleić na pierwszej stronie taki tekst:

 

Bezpłatny ebook tylko do użytku prywatnego.  Jeśli książka Ci się spodobała, możesz odwdzięczyć się autorowi symboliczną złotówką na konto 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874
 
Zapraszam na męskie forum, braciasamcy.pl, stronę o męsko damskiej stronie życia, samczeruno.pl, oraz na stronę o głębszej analizie otaczającej nas rzeczywistości, ecoego.pl
 
Zachęcam do zakupu książek "Stosunkowo dobry", poradnik nie tylko bycia kochankiem doskonałym, oraz "Wyprawa po samcze runo", czyli moje najlepsze męsko damskie teksty, które są w większości nie do znalezienia w sieci.
 
 
Może ktoś umie to zrobić? Nie mam pojęcia jak to zrobić w tym programie, próbuję wszystkiego włącznie z wklejeniem tekstu jako zdjęcia i nic.

 

Mogę to zrobić, podobnie jak zrobiłem ostatnio. Wtedy właśnie wklejałem tekst w ramce jako obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło pliku masz zapisane w .doc ? Czy musisz jednak edytować i zapisać PDF ? Prawdą jest że konwersja z pdf->doc rozwala formatowanie, ale w drugą stronę dział to bardzo dobrze. Jest jeszcze jedna świetna metoda do kreowania PDF z dowolnego programu. PDFCreator to wirtualna drukarka, która każdy wysłany dokument do wydruku, tworzy automatycznie plik PDF. Bardzo przydatne także do wystawiania faktur przesyłanych elektronicznie. http://www.pdfforge.org/pdfcreator Pytaj, chętnie pomogę. Jak źle Ci pisać, wieczorem możemy pogadać na Skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, aniele, wyślij mi proszę meila a ja Ci odeślę książkę i tekst, zdjęcie wstawiać te z psem jak stoję? Jak mi radzicie? Saint, dzięki ale jak już Jacek się zadeklarował to dam sobie z tym spokój. Po prostu kiedyś ktoś musi mi pokazać jak się to robi, szkoda mi czasu na naukę na błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.