Skocz do zawartości

Czy PIS będzie miał większość konstytucyjną i rozjebie obecną bandę


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Jak myślicie, czy PIS zdobędzie 2/3 miejsc w Sejmie, myślę tu np. o koalicji PIS-Korwin-Kukiz lub PIS-Kukiz lub PIS-Korwin?

 

Ale  sam PIS to  też możliwe, przy wariancie np. w Sejmie 3 partie-PIS, polszewia i np. Korwin/Kukiz. Ja osobiście jestem za Korwinem, ale w wyborach zagłosuję na PIS właśnie dlatego, że jako pierwsza partia w Sejmie ma szansę na zmianę totalną w Polsce, a do tej zmiany trzeba zmienić konstytucję.

 

Uważam, że nawet, jeśli obejmą władzę samodzielną, ale nie konstytucyjną, to nic to nie da, bo po pierwsze, aby zmienić Polskę, trzeba zmienić cały system-mówi o tym Kukiz, a więc i konstytucję.

 

Po drugie, zwykła władza oznacza nieustanne blokowanie przez opozycję, a więc wielki front polszewia-rumun od balcerowicza-zsl-zlew.

 

No i ta banda wymyśliła kolejny straszak na PIS-nowych sędziów TK, a wszyscy wiemy, że są z nadania polityków i w przeprowadzaniu zmian postawią weto, w sensie wyroków, które, póki nie zmieni się konstytucji, jest ważne.

 

Rozumiem, że wielu z Was w ogóle olewa wybory albo jest na narodowcami/Korwinem/Kukizem, ale uważam, że w tej wyjątkowej sytuacji warto poprzeć PIS, bo taka sytuacja nie wydarzy się chyba już nigdy. I o to Was proszę, pomimo wad PISu. Lepszy potencjalny koalicjant dla Waszej partii, jaka by ona nie była-czy Korwin, czy np. Kukiz-który ma wielkie poparcie i siłę.

 

Ja osobiście na miejscu PIS, jeśli wybory okażą się zwycięskie, ale nie na 2/3, (choć teoretycznie jak np. będzie tylko PIS, polszewia i Kukiz, może mieć sam PIS 2/3), nie tworzyłbym rządu i kazał Dudzie rozpisać nowe wybory, aż do skutku, czyli takiego wyniku, który pozwoli zmienić Polskę.

 

To niedobrze, że zsl ma stały elektorat-sitwy urzędnicze, głosujące pociotki z gmin, powiatów i województw, to samo polszewicy. No i liczę, że nie wejdą zsl i rumun od balcerowicza, myślę, że jego sondaże są nad wyrost robione przez proreżimowe ośrodki badań, by potencjalna lemingoza nie zniechęcała się do głosowania na rumuna, myśląc, że nie ma szans.

 

Ludzie, co z tymi sondażami? Czy te wszystkie taśmy, gdzie widać czarno na białym, jak sitwa robi Polaków w ch..., nic nie dają i ludzie to tacy idioci, że wierzą w takie wynalazki-rumun jako szalupa dla polszewii, i dawni koalicjanci za komuny czyli zlew i zsl? Ilu debili jest w Polsce???

 

A może uważacie, że jako wyborca Korwina czy Kukiza powinienem zagłosować na Nich, a nie na PIS, bo to nie zaszkodzi planom zmiany konstytucji?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pis to takie samo szambo jak reszta. ;)

Kto podpisał traktat lizboński, bo nie pamiętam? Zimny Lech?

 

To taki 1-szy z brzegu przykład.

 

A cookies to pseudo-antysystemowiec jak np. korwin.

 

Pamiętam jak zrezygnował z udziału w marszu niepodległości, bo miał tam być Jan Kobylański.

Wtedy cookies napisał komuś prywatnie na fejsie i to wyciekło, że to pierdoli bo ma przyjaciół żydów.

 

A Kobylański dla niektórych jest antysemitą i szmalcownikiem.

To chyba tylko ich przypuszczenia. ;)

 

Nie oddaję głosu na nikogo dla zasady, a gdybym musiał wskazać jakiegoś polityka któremu ufam 

to tylko M.Kowalski i to w umiarkowanym stopniu.

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wyboru w tym kraju, podobnie zresztą jak wszędzie. Na szycie mogą utrzymać się wyłącznie szuje i psychopaci bo strażnikami systemu są właśnie takie szuje i psychopaci, tylko z top 10 :) Jak PIS wygra to masz Macierewicza ministra obrony, Pawłowicz edukacji a Jarka premiera. Pierwszy przypadek to ekstremalnie wojna z Rosją (oczywiście pośrednio, poprzez zatarg z Białorusią a oni jako rozjemca) a minimalnie problemy z jakąkolwiek wymianą handlową ze wschodem. w drugim przypadku masz podwojenie lekcji religii w szkołach a wywalenie logiki, w trzecim prywatną wendetę za śmierć brata. Nie znoszę bydła z PO, bo jest ekstremalnie niebezpieczne w tym sensie, że mało kto, nawet ludzie obyci i wykształceni jest w stanie wyłapać mechanizmy umożliwiające im legitymizowanie rozkradania czego się da w białych rękawiczkach. PIS jest o tyle lepszy, że przewidywalny, ale co z tego, skoro to oznacza same kłopoty? Nie ma bardzo gdzie spieprzać w tej chwili, gdybym był młodszy i nie miał dzieci to prawdopodobnie obrałbym kierunek na Australię albo NZ. Europa i Stany to trup...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden chuj, stworzą katoliban i tak dalej...

Nie wiem czy wracac do Polski czy nie? Bo tak jak Rysiek napisal Europa i USA to trup, lewacki trup...

Jedynie Australia, Nowa Zelandia, tam gdzie prawo dla imigrantow jest rygorystyczne jesli chodzi o pobyt ale przynajmiej wiedza co i kogo brac, w przeciwienstwie donUK, Niemiec i syfu nad syfami czyli Holandii...

W UK moi znajomi wierza w PiS i Kukiza, reszta w Korwina...

Chcialbym wrocic do Polski, bo tesknie. Tu w UK trzyma mnie tylko kasa, nic wiecej...

26 lat na karku, trzeba sie okreslac...

Nie mowie juz o szukaniu pracy w PL, bo za 1200zl nie ma co pracowac, ale swoj biznes zarejestowany np tu w UK? Czemu nie...

Rysiek, wyjazd do Australii badz Kanady to wyjazd juz chyba do konca zycia, to nie UK ze wsiadasz 2h i jestes w Polsce, nad takimi rzeczami trzeba sie grubo zastanowic...

Jest jeszcze opcja wykwalifikowania sie, dobrego fachowca szukaja wszedzie...

Czas pokaze...

Trzeba brac pod uwage kondycje psychiczna, uk to syf, deszcz i polactwo...

Zostawac tutaj tylko ze wzgledu na siano???

Przeciez to bezsens, takze czlowiek jest w potrzasku...

Co do Pisuarów, podejrzewam ze ich program wyborczy to obiecanki cacanki...Mamienie obietnicami, czyli ciagle to samo...

Ja nie glosuje na PO, nie na Nowoczesna Polske, bo to ten sam syf, ani na pseudo antysystemowcow od koryta...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.