Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Selqet

Samice
 • Zawartość

  495
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Selqet

 1. Książka o hunie (ezoteryka)

  @MichaelLevitt jeśli mogę Ci coś doradzić. Jak chcesz zgłębiać się w Hunę, ezoterykę itd. to lepiej zaczynać od budowania kręgosłupa moralnego. W wątku o dziewczynach kumpli dałeś niezły popis swoich umiejętności bycia flagą na wietrze. Jeśli nie będzie zbudowanego stałego fundamentu, bardzo łatwo się zagubić.
 2. Kącik motoryzacyjny

  @Tomko do listy porad dodałabym zjeżdżanie na prawy pas jeśli się nie wyprzedza.
 3. Aktywny wypoczynek na łonie natury :)

  Ładuję akumulatory najbardziej efektywnie jak jestem sama na łonie natury. Bez telefonu, bez słuchawek na uszach. Lubię powoli spacerować lub jeździć na rowerze. Szczególnie uwielbiam łagodne pagórki i wodę w każdej postaci - morze, rzeki, jeziora.
 4. Czytałam książkę Roberta T. Kiyosakiego - "Bogaty ojciec, biedny ojciec" jest to pozycja obowiązkowa Ktoś czytał książkę Kim Kiyosaki - "Bogata kobieta"?
 5. Regularne ćwiczenia poprawiają... wszystko?

  @Arrinera w większości przypadków widać, że ludzie uprawiający sport są w lepszej kondycji na wielu płaszczyznach. Najlepsze efekty daje wg mnie ruch + całkowita rezygnacja z używek + rozwój duchowy. Mam jednak dalszą znajomą, która chodzi 5 x w ciągu tygodnia na siłownię i ma lekko nierówno pod sufitem. Objawia się to w taki sposób, że: - ma bardzo chwiejny nastrój, jest raz radosna a za chwilę wpada w czarną rozpacz, - robi z małych problemów wielkie przeszkody, racjonalizacja nie pomaga, - jej dom potrafi być tygodniami niesprzątany (dla mnie to duży wyznacznik), - bierze antydepresanty, - przynajmniej raz na tydzień pije alkohol
 6. Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce

  @Smerfetka łagodnie wzrasta. Jeszcze duuużo pracy przede mną. Ciekawy błąd, nie wiedziałam, że takie słowo istnieje Modelator - artysta plastyk, zajmujący się zawodowo modelowaniem części dekoracji teatralnej i rekwizytów teatralnych @EnemyOfTheState można taki temat zakwalifikować do - Kobiecy kącik 'kulturalny' @Aniania to bardzo dobry pomysł.
 7. Pozycja - pies z głową w dół/joga

  @Smerfetka trzymam kciuki Może spróbuj Przywitania Słońca, polecam blog - http://www.portalyogi.pl/blog/category/joga-2/joga-w-domu/
 8. Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce

  @EnemyOfTheState pomysł ciekawy i go popieram. Chciałam, żeby powstał dział Duchowość, ale mało osób to poprało Na chwilę obecną uważam, że w praktyce jest zbyt mało aktywnych użytkowniczek aby to miało sens.
 9. Ostatnio nie mogę się odpędzić od Edmunda
 10. Karma - naprawdę w nią wierzycie?

  @Arrinera co masz na myśli mówiąc: ?
 11. Sam temat jest ciekawy. Nawet jeśli @Aniania nie dojdzie do jakiś wniosków, to spuścizna zostanie dla innych. Mam nadzieję, że synapsy ruszą Trzymam kciuki
 12. @Normalny jak większość pewnie poszedłby w stronę alkoholizmu. Niewykluczone, że już tą ścieżką stąpa.
 13. @Normalny stawiam, że już dziecko było duże. Jakby się okazało po np. 10 latach, że to nie jest dziecko... Tyle lat zmarnowanych
 14. Wydaje mi się, że była to próba dania przez innych i siebie przyzwolenia do bierności. "Co bym nie zrobiła to będzie źle, więc po co cokolwiek robić? Będę więc niczym listek na wietrze"
 15. Jest czwarta możliwość - świadomość bycia kobietą i branie odpowiedzialności za swoje czyny. Skłonność do autorefleksji i stawianie sobie realnych celów. Opcja 1 daje "przyzwolenie" na zmarnowanie życia innej osoby oraz swojego. Opcja 2 daje "przyzwolenie" na ogromne ego. Opcja 3 mówi o tym, że samiec alfa wszystko zmieni, ona nic nie musi robić.
 16. Czy lubicie w pupcię?

  Ciekawe czy się doprało
 17. Pozycja - pies z głową w dół/joga

  @Smerfetka jeśli od dłuższego czasu się nie rozciągałaś, to trochę Ci zajmie czasu nabranie elastyczności. Nie warto przeginać, stopniowo pogłębiaj skłon. Nie tylko od wysiłku ciało sztywnieje ale przede wszystkim od stresu. Jakakolwiek książka dla początkujących i wio! Jeśli jesteś typem osoby, która bardziej się motywuje w grupie ludzi to warto zapisać się na zajęcia. Ale może unikaj takich instruktorów
 18. Pozycja - pies z głową w dół/joga

  Melduję, że umiem. Lubię siedzieć w pozycji lotosu. Pochwalę się, że umiem go zrobić bez pomocy rąk Jestem samoukiem i chyba genetycznie elastyczna. Byłam parę razy na zajęciach, ale inni ludzie mnie rozpraszają i stwierdziłam, że to nie dla mnie.
 19. Czy lubicie w pupcię?

  @Eleanor może jakaś inna użytkowniczka forum dołączy do KAD
 20. Czy lubicie w pupcię?

  @Brat Jan fakt, buzia też do tego nie służy. Ale nią kał nie jest wydalany Więc nie obrzydza mnie oral ani trochę. Drugą kwestią jest to, że może trzeba się do tego jakoś przekonać zaczynając od mniejszych przedmiotów np. korków.
 21. Czy lubicie w pupcię?

  @Eleanor nie jestem dziewicą analityczną @HORACIOU5 dzięki, już wiem co to rimming. Ble
 22. Czy lubicie w pupcię?

  Wg mnie anal jest przereklamowany. Nie udało mi się przekonać do tego rodzaju współżycia. Biologicznie inne ma przeznaczenie ten otwór
 23. Karma - naprawdę w nią wierzycie?

  Nie warto trzymać urazy w sobie. Jeśli ktoś zrobił krzywdę, to oznacza, że sam jest nieszczęśliwy. Staram się w ten sposób na takie osoby patrzeć. Myślę, że o ile taki system by istniał jest sprawiedliwy. Jeśli ktoś umyślnie lub nieumyślnie zdetonuje całe miasto, większa kara powinna być od zdetonowania np. wsi. Czy wyłudzanie pieniędzy lub posiadanie dużo kobiet i ładnych to dobro? Zależy od punktu siedzenia. Dobrem wydaje się z perspektywy ego, ale z punktu widzenia duchowości jest to marny puch.
 24. Polecam obejrzenie tego materiału. Często słyszę od kobiet, że tyją przez antykoncepcję. Kija prawda U mnie jedynym skutkiem był spadek nastroju. Jak u Was kobitki?
 25. Rzeczy, których nie wybaczycie

  Nie ma u mnie przebacz jeśli ktoś jest: - nietaktowny, - zachowuje się grubiańsko wobec personelu np. restauracji, kina, sklepu Ale największą (może ktoś uznać to za bzdurę) jest to, jak ktoś nie stosuje savoir-vivre na ulicy i w komunikacji miejskiej. Nie lubię jak ktoś zajmuje dużo miejsca, nie trzyma się prawej strony, głośno rozmawia, mlaska, nie ustępuje miejsca osobom starszym itd. Z tego powodu miałam najwięcej kłótni w poprzednich związkach. Dla mnie jest to świętość i podstawowa zasada życia w społeczności. To, że ktoś ma zły dzień nie usprawiedliwia do zachowywania się chamsko.
×