Jump to content

crystal

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

197 Świetna

5 Followers

About crystal

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 05/17/1990

Contact Methods

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

10,992 profile views
 1. Zobaczyłam w internecie mema i od razu pomyślałam - wypisz, wymaluj ja! Czy ktoś z was też tak ma? Skąd bierze się ten nawyk i z czego według was wynika? Jak się tego oduczyć?
 2. Masz rację, to bardzo trudne zadanie. Ale najważniejsze w życiu - warto się temu poświęcić. W końcu to inwestycja w siebie. A pisać zamierzam, choćby dla siebie. Choćby dla tych, których jeszcze tu nie ma, a może kiedyś się pojawią. To dobra rada, dziękuję!
 3. Możliwe w takim razie, że tylko ja tak mam, że nie zapominam.
 4. Po prostu poczekaj na lepszy moment, postaraj się jakoś nauczyć panować nad stresem. To niemożliwe, że zapomnisz jak jeździć, tak Ci się tylko wydaje. Ciało pamięta! Ja też nieziemsko stresowałam się na egzaminie - kilka nieudanych prób tak skutecznie mnie zniechęciło, że zostawiłam ten temat na dwa lata (!). W pewnym momencie poczułam, że chcę znowu spróbować. Zapisałam się na dodatkowe godziny nauki jazdy (były wymagane po tak długiej przerwie - takie przepisy). Traf chciał że instruktor wypisał mi papier, że już te godziny wyjeździłam, po czym polecił bym zapisała s
 5. Napisałeś, że przypomniałam Ci próby zrobienia prawka - byłam ciekawa jakie masz wspomnienia związane z tym procesem, myślałam że coś konkretnego przyszło Ci na myśl. Ja do swoich prób niechętnie wracam pamięcią, nie było to przyjemne i ciężko było poradzić sobie ze stresem.
 6. Powiem krótko, bo sama zawsze omijam nudne wstępy – nie przychodzi mi na myśl lepszy sposób opowiedzenia o Human Design, niż opisanie swojej historii. W gruncie rzeczy o to chodzi w moim przeznaczeniu – mam być sobą, prawdziwą sobą, i pokazywać, że można i że to popłaca. Popłaca też być dobrym wtedy, kiedy nikt nie widzi, a nawet wtedy, kiedy nikt nie ma szans się dowiedzieć. I można z tego czerpać, a to co dajesz – naprawdę wraca spotęgowane, lepsze, pełniejsze! Była sobie Dusza – czyli Ciało. Był sobie Duch – czyli świadomy Ty. No i był jego zły brat bliźniak – Umysł. Ten skurczy
 7. Boją się zazwyczaj dlatego, że nie mają doświadczenia, jeździły zbyt mało, nie wyrobiły odpowiednich nawyków i pewności siebie za kółkiem. Sama bardzo lubię prowadzić samochód, robię to zawodowo.
 8. Okres leżenia w łóżku i rekonwalescencji już za mną. Zupełnie nieoczekiwanie trafiłam na wspaniały serial na Netflixie, bardzo pozytywny, a nikt o nim tu nie wspomniał, więc czuję się w obowiązku go polecić. Mowa o "Cobra Kai" - to kontynuacja kultowego "Karate Kid". Co prawda jakaś tam przemoc jest, ale śladowe ilości, poza tym karate to sport i sztuka, a nie walka dla walki.
 9. Książki są dostępne, można kupić na Amazonie świetny podręcznik "Human Design: The Definitive Book of Human Design, The Science of Differentiation" autorstwa L. Bunnell, napisany na podstawie nauk Ra Uru Hu (kosztuje około 100 dolarów, więc jak na polskie realia sporo). Jest też dużo innych opcji, na przykład Karen Curry pisze o Human Design, jednak ja bym proponowała trzymać się źródła i czerpać przede wszystkim od Ra, "twórcy" HD. Wszystko to co piszą inni autorzy jest przesiane przez sito własnych przekonań, zmieniają nazwy, dodają od siebie, komplikują - do mnie to nie przemawia, wolę czyt
 10. Algorytm jest znany i dokładnie opisany, mogę później poszukać i wkleić jakieś źródła, które to objaśniają w przystępny sposób. System jest oparty między innymi na astrologii, ale nie tylko na niej. To tylko jeden z wielu elementów. Masz wrażenie pomieszania z poplątaniem, ale to tylko pozory. System jest logiczny i poukładany, jednak bardzo złożony i zgłębienie go wymaga czasu. Ponoć około 7 lat. Dzięki, bardzo się cieszę, że blog się podoba i że informacje na nim zawarte są przydatne.
 11. Klasyk. Pierwsze sezony były śmieszne, swojskie, taki nasz polski "Świat według Bundych". Potem tylko coś się popsuło i poziom żenady wystrzelił w kosmos.
 12. @NimfaWodna Tego nie widziałam, a jest na Netflixie albo HBO? Dziękuję wszystkim za pomoc, niestety skończyły mi się łapki na dzisiaj. :< @Orybazy Żadnej z tych produkcji jeszcze nie widziałam, sprawdzę. Dzięki! @gladia Też lubię Rossa, bardzo sympatyczna postać, często było mi go szkoda. Poza tym moją sympatię budziła zawsze Phoebe. @melody Zgadzam się, Jane bardzo mi się podobała, cały serial utrzymany w takim wesołym i komediowym klimacie, do tego ta ogromna ilość kolorów, wszystko takie krzykliwe i przerysowane.
 13. Niby można, ale ja już widziałam to zbyt wiele razy. @KolegiKolega Zgadzam się, telewizja to gówno i Netflix to gówno. Czytam rzeczy ambitne i nie marnuje życia na głupoty. Niestety kilka najbliższych dni będę musiała spędzić w łóżku, na lekach przeciwbólowych, więc zapewne nie będę miała sił na nic innego niż głupawe seriale. @SzatanKrieger Oglądałam anime w podstawówce i gimnazjum, później jakoś przestałam. A polecisz jakieś konkretne tytuły? @NimfaWodna To już obejrzałam. @Hatmehit I to też.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.