Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

crystal

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Świetna

About crystal

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/17/1990

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

3953 profile views
 1. @Yolo Dziękuję że pytasz. Jest dużo spokojniej, przede wszystkim skończyło się nękanie telefoniczne oraz wysyłanie wiadomości na Facebooku. Owszem, stalker przesłał mi swoje prawdziwe dane, łącznie ze zdjęciem legitymacji służbowej. Plany i założenia tego człowieka są dla mnie tajemnicą, ale tak jak Ty skłaniam się ku temu, że początkowo nie miał złych zamiarów. Z tego co wywnioskowałam liczył na jakąś bliższą znajomość, a kiedy zrozumiał że nic z tego - postanowił się zemścić. "Wreszcie, jeśli dobrze zrozumiałem rzecz dotyczy mocno zaangażowanego członka forum?" - Z pewnością jest to osoba która bardzo dobrze zna twórczość Marka. Koleś mówił o sobie że jest wielkim fanem, twierdził że przesłuchał wszystkie audycje, kupił książki, itd.
 2. Cześć kochane i kochani! Zachęcam was do przeczytania trzeciej części mojej historii o stalkingu: https://samiecnews.life/2019/03/19/historia-ani-czyli-pieklo-stalkingu-cz-3/
 3. crystal

  Hej

  Cześć Domi
 4. Jego zachowanie może wskazywać na to, że znudził się związkiem z Tobą. Możliwe, że jest zakochany w kimś innym, a Ciebie traktuje jak opcję zapasową. Taki stan można też wytłumaczyć depresją lub innymi problemami osobistymi. Tak czy inaczej najlepiej żebyś się wycofała chwilowo, trochę zdystansowała i obserwowała jego reakcję. Przemyśl też własne uczucia, może po prostu wasza relacja się wypaliła.
 5. @Heniek Masz dużo racji, mimo wszystko można też założyć, że cały dokument od początku miał wzbudzać kontrowersje i ukazać Michaela jako pedofila. Jeśli faktycznie nim był to świadczy to bezdennym zepsuciu ludzi z show biznesu. W Hollywood dzieją się najwyraźniej obrzydliwe, niedopuszczalne rzeczy i to za powszechnym przyzwoleniem. Przecież ci ludzie sami przywozili swoich synków do Jacksona i pozwalali im u niego spać. Może Michael był zaburzony psychicznie i faktycznie czuł się jakby przebywał z rówieśnikami, a może był groźnym zboczeńcem i manipulantem. Tak czy owak ochrona dzieci była zadaniem rodziców, nie powinno nigdy dochodzić do sytuacji gdy Michael przebywa sam całymi miesiącami z chłopcami i śpi z nimi w łóżku.
 6. Obejrzałam prawie cały dokument, zostało mi trochę drugiego odcinka. Nie jestem jakąś specjalistką od Michaela Jacksona, ale odnoszę wrażenie że ten film powstał po to by zarabiać i wzbudzić sensację. Jakoś kiedy Michael żył wszyscy go kochali, chcieli być blisko niego, wchodzili mu w pupę dosłownie. Teraz kiedy nie żyje obrzucają go błotem. Prawdy nie dowiemy się raczej - czy molestowanie i pedofilia były czynami których dopuścił się artysta czy może to jedynie pomówienia? Dla mnie kluczowe znaczenie ma fakt, że w sądzie niczego mu nie udowodniono, zebrane dowody okazały się niewystarczające. Oczywiście może to być skutek tego, że muzyk dobrze się maskował i przekupił ofiary. Przypuszczenia to jednak dużo za mało by niszczyć dobre imię człowieka. Jak wszyscy wiemy była to kontrowersyjna postać, dziwak, więc łatwo mu będzie przypisać różne obrzydliwości.
 7. Wprowadzenie zakazu stosowania makijażu zapewne spotkałoby się z ogromnym sprzeciwem kobiet, ale w ogólnym rozrachunku wyszłoby to na dobre. Stan cery pań bardzo by się poprawił, po kilku miesiącach przyzwyczaiłyby się do nowych zasad. W końcu wszystkie by chodził bez tapety, więc żadna by się nie wyróżniała, to by było spoko. 👠💄
 8. @samiecżeta Oceniam tego pana na piątkę. Ma ładne włosy, twarz też wygląda w porządku. Raczej nie jest w moim typie. Jeśli chodzi o drugie zdjęcie to tutaj wrażenie nie jest już tak dobre - dziwna mina, bawi mnie to że udaje iż rozmawia przez telefon.
 9. Życzę wszystkim wspaniałym i wartościowym Panom z forum spokoju Ducha, poczucia spełnienia, zdrowia i pieniędzy. ❤️
 10. @Nefertiti Co prawda nie zdarza się myśleć o starości, chyba jeszcze wydaje mi się zbyt abstrakcyjna na ten moment. Ale jak tak już się zadumałam nad tym, to wiem kilka rzeczy na pewno: chciałabym być dumna z tego kim jestem i czego dokonałam. Poza tym zależy mi na tym, by do śmierci zachować sprawność fizyczną i umysłową.
 11. @dyletant Starałam się po prostu opisać przebieg wydarzeń, unikałam mówienia o emocjach, bo wtedy tekst przedłużałby się w nieskończoność. Możliwe że przez to artykuł wydaje się zbyt formalny. Zapewniam jednak, że wszystko co opisałam naprawdę miało miejsce. Życie pisze najlepsze scenariusze jak widać. @TheFlorator @SzatanKrieger Bardzo dziękuję za wasze opinie. Wyciągnęłam wnioski z tych wydarzeń, teraz jestem inną osobą, na pewno wiele się zmieniło w moim życiu. Wciąż jestem łatwowierna, ale nie tak jak wcześniej.
 12. @TheFlorator @SzatanKrieger Dziękuję za słowa wsparcia. Na forum właśnie wróciłam i zamierzam zostać. @dyletant To tylko pierwsza część historii. Jeszcze dziś powinna pojawić się część druga.
 13. @Byłybiałyrycerz Zgadzam się, ta historia brzmi jak wzięta ze scenariusza do taniej telenoweli. Między innymi dlatego tak długo zwlekałam z opowiedzeniem jej. Niestety każde słowo zawarte w artykule jest zgodne z prawdą. @Nefertiti To ja dziękuję za wspaniałą wiadomość, przepiękne obrazki, bardzo mi pomogła, jesteś niesamowicie ciepłą osobą. ❤️
 14. Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i pochwały. Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo pomocne i ważne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.