Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2737
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Adolf

 1. Cześć.
 2. Cześć.
 3. przywitanie

  Cześć.
 4. Cześć.
 5. Cześć.
 6. O rzesz kurwa! Prezes w 'uchu prezesa' nie ma lepszego!
 7. No i może pukniesz pannę skoro jesteś już w miarę ogarnięty.
 8. Witaj moje Ty ulubione piwko. Taki krótki wywiad: Wiek, stan cywilny, rozmiar buta?
 9. Cześć.
 10. Masz rację. Ale czy kolega nienawidzi one? Traktuje one tak jak one nas. Manipuluje, i dla tego ma mój szacun. Na co więcej one zasługują? Swojej mówię, ile dasz tyle będziesz miała. Tyle.
 11. Proszę Bracia odpierdolić się od Brata @Rapke. Zastosował wszystkie sposoby o których piszemy. Uzyska to o co dąży. Posłuszną kobietę z którą można zaplanować przyszłość. Przecież o tym ty cały czas piszemy. Zkąd ten wkurw i biało rycerstwo? Za co? bo jest męski i ma wyjebane? Na one? Proszę, nie rób za adwokata. Nie kolego, on autor postu po prostu traktuje baby tak jak na to zasługują. Taka postawa powinna być wzorcowa. Tobie i innym którzy są oburzeni na to jak kolega pojechał z koleżanką. Wymierzył bym 10 batów na plecy, Tak, jesteście za bardzo biali, potrzeba Wam batów, ciężkich i bolesnych. Kiedy zrozumiecie że to kobieta manipuluje. To my jesteśmy Ci dobrzy. To my chcemy żeby było dobrze dla wszystkich. Baby to takie stworzenia podobne do hieny, sępa i innych padlinożerców. Nie dajcie się. @Quo Vadis? Spoko, nic do Ciebie.
 12. Cześć.
 13. Cześć.
 14. Cześć.
 15. Brawo Ty, szeregowy Rapke. Wróci, będzie kochać, teraz trzeba przytulić a później zjebać, i tak na zmianę. Będzie Ci z ręki jadła.
 16. Siema.
 17. Cześć młody.
 18. Cześć. To nie zaćma, to program społeczny.
 19. Club Alcocholika jest mój. Będzie dużo o sposobie wytwarzania i produkcji, trunków smakowych, sposobów na kaca (po własnym alko nie ma).
 20. Powitał.
 21. Czołem.
 22. Cześć. Kolego Ty nie myśl, czytaj i wdrażaj w doczesnym życiu. A będzie Ci dane.
 23. Odnośnie dużego Fiuta. Przypomniała mi się sytuacja z wojska. Jak to w woju, raz w tygodniu byliśmy pędzeni pod prysznic (lata 87-89). Kąpał się wspólnie cały pluton wojska ok. 30 ludzi. Prysznice wspólne, w jednym pomieszczeniu. Zauważyłem jednego kolesia co miał w zwisie do pół uda, kurwa naprawdę wielgachny. Później po roku woja trafiliśmy do jednego plutonu. Wtedy też wchodziły pierwsze magnetowidy i jak to bywa pornusy. Oglądaliśmy wspólnie bo to zajebista nowość była. Któregoś razu, wspomniany koleś z dużym fiutem wpadł na salę, bo wiedział że będziemy oglądać pornusy. I tak siedzimy, oglądamy, a ten koleś ogląda i mdleje. Co jest kurwa? Okazało się, jak nam powiedział że od młodego tak ma, jak się za bardzo i długo podnieci. Po prostu fiut zabierał mu za dużo krwi do napełnienia w stanie wzwodu. Ot taka przypadłość. Tak że, czy duży fiut to satysfakcja? Baby się go boją że im zrobi krzywdę, do buzi się cały nie mieści, w inne naturalne, otwory kobiety też. Jaki zysk z ponad normatywnego fiuta? Żaden, chyba że jeden z drugim mają kompleksy i myślą że duży fiut załatwi problem. Pracujcie nad swoją samooceną, a problem chęci posiadania dużego fiuta, przestanie być problemem. Pozdro.
 24. Witam. Pytam się po co? Po co nam większy fiut? Cały czas, myślicie jak zadowolić kobietę? Niektórzy myślą, jak upokorzyć kobietę wtykając tego wielkiego fiuta w dupę lub gardło. Prawdziwa myśl, w/g mnie Bracia. Myślimy tylko o zadowoleniu kobiety, lub zemście na niej za swoje upokorzenia. O próbie jej zniewolenia i uzależnienia od fiuta. Nie tędy droga, nie pozwólcie aby fiut myślał za Was. To kobieta ma się cieszyć z tego że Wasz fiut jest jej. Nie ważne, mały, duży, krzywy, gruby. Ten fiut to jej szczęście! Dlaczego? Bo ten fiut jest przywiązany do faceta! Który potrafi ogarnąć życie i zapewnić dobry byt samicy. Potrafi zapewnić jej emocje, zrobić z siebie przywódcę stada jakim jest rodzina. Nie trzeba zarabiać milionów, wystarczy być samcem który potrafi się opiekować rodziną, wtedy Twój fiut zadowoli najbardziej wymagającą.
 25. Obserwujesz tego Vloga? Jeżeli nie to polecam.