Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2585
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Adolf

 1. Cześć.
 2. salut rzymski

  Sie masz, Wrażliwy. Jeszcze masz miękkie serce, poczekaj aż stwardnieje dupa.
 3. Cześć.
 4. Nieśmiertelny hymn, w dobrym wydaniu: Ps. @Mosze Red, coś sentymentalny robisz się na starość. Gdzie ta agresywność pewnego siebie samca?
 5. Na drugi dzień, nie przeszedłeś jeszcze w fazę kaca, tylko normalnie jesteś jeszcze najebany. Stąd to euforyczne odczucia. Nie chlej rano na kaca i będzie dobrze.
 6. Witaj.
 7. Cześć.
 8. Nie bądź misio, miej wywalone. Wtedy będzie Ci dane.
 9. Problem masz w głowie @Zielonkawy, i żadne suple czy środki farmakologiczne nie pomogą. Jak już to na krótki temat. Przerabiałem to, brałem wiadrami tabletki od psychiatry. Ułatwiało zasnąć, bo to podstawa. Później płytki sen, to co u Ciebie. Polecam znaleźć problem w głowie: Co Cię męczy! Zawsze w podświadomości mamy ten problem. Co mnie męczy? Też nie potrafię zasnąć jak na drugi dzień coś nowego. Coś męczy zawsze. Polecam zmierzyć się z problemem w głowie, to przeważnie nurtuje, męczy. Przetrawić to w spokoju, naprawić i przede wszystkim nie łączyć w głowie z czasem relaksu.
 10. Cześć.
 11. Cześć dziewczę. Czy jeszcze z wianuszkiem?
 12. Cześć.
 13. Cześć.
 14. Rozdwojenie jaźni? Witaj osobo.
 15. Może miała orgazm? Niektóre tak mają, ale pewnie byś zauważył. Opcja inna, płakała nad swoim żałosnym życiem i jeszcze żałośniejszym mężem. Potraktuj to jako żart. Z zauroczenia Twoją osobą w niej niewiele pozostało, jeżeli takie kiedyś było. Świadczy o tym jej stosunek do seksu (ale się rymło) Kobiety uwielbiają seks, lubią być mocno brane, ale do tego potrzebne są emocje. Sądzę że musisz stać się troszkę większym skurwysynem. Za dobry miś jesteś.
 16. Cześć.
 17. Dajcie chłopakowi spokój. Ma swoje zasady i dobrze, niech się ich trzyma. Tak został wychowany i może dobrze mu z tym. Trzymanie się zasad to podstawa każdego mężczyzny. Jego rodzicom się udało, i ma prawo sądzić że jemu też się uda. Wystarczy tylko być mężczyzną w związku, wiedzieć kto nosi spodnie. Jeżeli każde w związku trzyma się swojej roli, to związek może być udany. To jego życie, i ma prawo do tego, aby przeżyć je po swojemu. Ps. Ale seks po ślubie? Wybacz stary, nie kupuje się kota w worku. Zresztą nie widzę w tym żadnego grzechu, jeżeli oboje się kochacie i planujecie wspólną przyszłość. Najlepiej o tą kwestię zapytaj zaufanego księdza.
 18. Cześć.
 19. Siemasz.
 20. Cześć.
 21. To nie źle chlejesz, odnośnie: Hehehe.
 22. @marios27 Nie wpierdalaj się! Świata nie naprawisz, Babcia przyzwyczajona do sytuacji. Jakoś żyje. Widać taka jej karma. Interweniuj tylko wtedy kiedy trzeba. Pozdro.
 23. @Selqet Dobra, dobra. Nie chwal się, Pani:"Kopiuj, wklej" Matematyką mi nie zaimponujesz. Nie znam się na tym!
 24. To czwarte wyjście. Czasami tak trzeba. Zbyt bardzo się będziesz angażował i wszystko obróci się przeciw Tobie. Jest powiedzonko: Nadgorliwość jest....... Trzymaj się tego, Obserwuj, a jak zauważysz potrzebę Twojej bezpośredniej ingerencji. To mu WPIERDOL. Tak żeby popamiętał. Pamiętaj, stary praktyk Ci to mówi. Po dobrym wpierdolu, nigdy nie ma reklamacji!