Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2801
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Adolf

 1. Teraz będę się woził po mieście, na zimny łokieć. Do tego pełny uśmiech i wyrwę nie jednego faceta, znawcę. Walić to, prowadząc mojego Merca, czułem się jakbym sterował statkiem. Komfort przezajebisty. Jakbym płynął. Nie wiem, nie znam się, ale te Merce są przezajebiste i inne Porszaki mnie nie interesują.
 2. Marzenia się spełniają! Takie autko sprawiłem sobie na 51 urodzinki. Merc W124, 300 TD, 147 kucy w automacie, skóry, elektryczne fotele, klima, wszystko działa, 95 rok, od właściciela warsztatu, niecałe 300tys., przebiegu. A to wszystko za 8k. Siedzę i patrzę, aż nie wierzę. To jest chłopaki, właśnie prawdziwy samochód, a nie te popierdółki którymi popierdzielacie. Pozdro z Gdyni, kurwa, i piję Wasze zdrowie i mojej babuni. Jestem szczęśliwy!
 3. Wybacz że się wtrącam i wyręczam Marka. Twoje pytanie jest uzależnione od poczucia krzywdy które doznałaś. Jednocześnie Twoje, subiektywne poczucie krzywdy, nie jest odzwierciedleniem sytuacji, która w/g Ciebie była krzywdząca dla Ciebie. Opisz coś więcej, bo na podstawie Twojego wpisu nie wiele można wywnioskować.
 4. Kłaniam.
 5. Cześć.
 6. Cześć.
 7. Cześć. w avatarze za młodo nie wyglądasz.
 8. Cześć.
 9. Moja osoba widzi w tym same plusy, już wyrosłem z tego aby zazdrościć zachodowi, zresztą teraz wychodzi na to że lepsza zaściankowość i tradycje niż tęczowy zachód.
 10. Witaj w starej, zaściankowej, ksenofobicznej i zacofanej Polsce.
 11. Cześć.
 12. Cześć.
 13. @Pawel1978 W UK polowałeś na Polki, czy na międzynarodowe towarzystwo. Jak zachowują się Polki w UK?
 14. A Marek tłumaczy... Nigdy nie przywiązuj się do rzeczy materialnych, kochaj tylko siebie, wtedy strata tak bardzo nie boli. Kiedyś tu napisałem sentencje z filmu 'Gorączka', gdzie De'Niro mówi: "Nigdy nie posiadaj rzeczy której nie był byś w stanie porzucić w 30 sek". Wziąłem sobie to do serca i stosuje. Staram się nie przywiązywać zbytnio do czegokolwiek. Wtedy utrata mniej boli. Ostatnio młodszy synek, w robocie złamał swojego rocznego smartfona, powiedział, wiesz tata bardzo mnie nie boli bo to tylko telefon. Zarobię to kupię nowy. I tyle, warto rozmawiać z młodzieżą.
 15. Cześć.
 16. Daj se na luz kolego. Jeżeli ona teraz Ci nie pasuje pod względem wizerunkowym, to co będzie za 10 lat, jak urodzi i przestanie dbać o siebie? Naucz się obserwować pary starsze od Ciebie o 10-20 lat. Zobacz jak wygląda facet, a jak wygląda samica. Jeżeli wyrobisz w sobie ten nawyk, szybko wyleczysz się z 'miłości' i zobowiązań wobec niej. To Ty jesteś atrakcyjny, ona to tylko dodatek do Ciebie wizerunkowo. Chcesz po mieście pomykać z hipopotamem? Powodzenia.
 17. Witaj.
 18. Witaj.
 19. Witaj Wojciechu.
 20. Powitał.
 21. Powodzenia Bracie! Życzę sukcesu i spełnienia. Bądź wzorem że marzenia się spełniają, trzeba tylko determinacji i pracy. Też mam swoje marzenia, będziesz dla mnie wzorem. Jeszcze raz powodzenia i dalszych celów do spełnienia. Ps.Na filmiku to Ty? Jeżeli tak to Graty dla Ciebie. Załóż jakiegoś vloga, chętnie obejrzę.