Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2984
 • Donations

  500,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Adolf

 1. Cześć

  Witaj.
 2. Miłość w małżeństwie

  Do bycia SA, brakuje Ci pewności siebie, poczucia własnej wartości. Gdy to osiągniesz, to samica alfa z ręki będzie Ci jadła. Popracuj nad tym.
 3. Siema

  Cześć.
 4. Witam Panowie

  Powitał.
 5. Hejka!

  Cześć.
 6. Miłość w małżeństwie

  Oj młody, po Chuj się hajtać jak masz wątpliwości? Ja tak zrobiłem, bo matka kazali. Było w większości chujowo, zgodnie ze schematem, ale jestem twardy facet. Zawsze stawiałem na swoim, pilnowałem min. korespondencji, że do mnie, to do mnie,(jedna z granic). Wyznaczałem te granice, i pilnowałem. Nie świadomie, zachowywałem się tak jak należy, mimo wszystko były z jej strony odpały. Jeżeli przed ślubem potrafisz przywiązać do siebie babę, która weźmie z Tobą ślub na Twoich warunkach. To warto. Pomimo wszystko. Jeżeli jesteś 'rodzinny'.
 7. Miłość w małżeństwie

  Dzieci, wspólny cel w wychowaniu, to 25 lat, zanim nie opuszczą gniazda. W tym czasie są wzloty i wkurwienie na wszystko. Później nie opłaca się rozstawać, patrząc z punktu widzenia wygodnictwa. Chyba że masz 50 na karku i czujesz się nie spełniony. Potrzebujesz Harleya i młodej dupy. Tak też można. Osobiście usiadłem na dupie, nie chce mi się. Babę udało mi się wychować tak, że mam dobrze. Można pomyśleć nad drugim, równoległym życiem z inną babą, ale po co? Sex jest tani. Nie rozumiem 'części narzędzi'. Proszę sprecyzuj.
 8. siemanko

  Cześć.
 9. Marku Kotoński czy mnie słyszysz ...

  Po prostu pstryczek w Twojej głowie przeskoczył. Miałem to samo, lecz dużo później, to jak rozbłysk granatu, jak zauważyłeś. Tę euforię też przechodziłem, tak jak napisał wyżej @OdważnyZdobywca, haj minie, ale nie zraź się, wyznacz cele, realizuj je. Sukces sam przyjdzie. Pozdro.
 10. Mam to samo, ale od kilkudziesięciu lat, zniesmaczyłem się do ludzi, pseudo znajomych, jak pracowałem w Policji. Raptem odnawiały się kilkunastoletnie znajomości. Pewnie wiecie po co. No siemasz, co tam u ciebie, i: Adolf, możesz załatwić? Też mam z tym problem do dzisiaj. Kurwa, i to duży problem. Czerpią ze mnie wampiry ile mogą. Dlatego nie mam przyjaciół, mam tylko znajomych. To zdrowe!
 11. Serwus!

  Cześć. Nie ma dupeczek, nie ma problemów.
 12. Grożenie na forum a policja

  Możesz być spokojny, dopóki ktoś nie doniesie do Prokuratury, czy Policji nie będą wszczynać czynności w tej sprawie. Jest gówniana, nie warta zachodu. Potraktują ten wpis na tamtym forum, tak jak na to zasługuje, zleją to. Mały nikczemny niziołek wylał swoje żale i tyle. Patrz wpisy kobiet komentujących Twój post. Skąd w Tobie tyle żalu i zazdrości? To bardzo słabe co zrobiłeś, bardzo. Taką postawą nie zaimponujesz nikomu. Olej baby, znajdź pasję, sport, skup się na robieniu hajsu. Tyle.
 13. Dzień dobry!

  Witaj
 14. Witam wszystkich samców.

  Cześć.
 15. Jebać miłość!

  Odeszła moja miłość, wlazła do komory silnikowej, nikt nie zauważył, syn przekręcił kluczyk... Połamana miednica, połamana z przemieszczeniem kość udowa, oderwana chrząstka od kości w stawie kolanowym, obrażenia wewnętrzne. Musiałem poddać eutanazji godzinę temu, kurwa ale boli. Dwa tygodnie temu, uśpiłem moją sunię 12 letnią, owczarek niemiecki, kręgosłup... Kurwa jak to wszystko boli... Nie przywiązujcie się chłopaki do nikogo i niczego, wtedy mniej boli. JEBAĆ MIŁÓŚĆ!
 16. Hej

  Cześć.
 17. Witajcie

  Cześć. Ps. Poczytaj o Józefie Piłsudskim, może zastanowisz się nad swoim avatarem.
 18. Widzę Anulko, że tęsknisz za ultra samcem alfą, daj Ci Boże, jak owdowieję to dam Ci znać. Samiec nie musi być alfą, może on ten Twój przyszły lubi partnerstwo, może nie będzie ogarnięty z psychiką kobiety jak my, tu na forum. Ważne że Ty sama jesteś świadoma siebie i masz mu pomóc w ogarnięciu siebie. Dawać mu wskazówki, wbrew sobie mówić mu że Ci czasami odbija, i żeby nie zwracał na to uwagi. Mężczyźni w Polsce bardzo szanują kobiety, wystarczy tego nie wykorzystywać i szanować swojego Samca!
 19. Rozmowa z kobietą

  @aloha Jeżeli już koniecznie chcesz jej powiedzieć coś miłego, zastosuj moją taktykę.Np. ona wymusza na tobie zwierzenia że ją kochasz i inne duperele, to pytasz się jej bezpośrednio co chciała by usłyszeć od Ciebie. Ona mówi potrzebuję usłyszeć że mnie kochasz, Ty mówisz od niechcenia i z lekkim westchnieniem, tak kocham cię, wystarczy? Czy coś jeszcze? Itp, itd...
 20. Cześć i czołem!

  Witaj.
 21. powitanie

  Witaj.
 22. Czołem bracia

  Cześć.
 23. Podryw dziesiątki

  I jeszcze to:
 24. Jebać miłość!

  Z sunią było łatwiej, wiedziałem że jest kiepsko, spodziewałem się tego. Kicia, była taka młoda, zginęła przez swoją głupotę i moją nie rozwagę, bardziej boli. Nic, jutro będzie lepiej. @Cichacz rozkleił mnie Twój filmik. Dzięki.
 25. Witajcie Bracia Samcy!

  Cześć.
×