Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2462
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Adolf

 1. Czołem.
 2. Ogranicza Cię wielkość domku w podstawie, bodajże 25m2 i nie może być na trwale związany z gruntem. Chyba że masz działkę min. 3000 m2, wtedy jest to siedlisko i możesz się budować. Opieram się na pobieżnej znajomości przepisów.
 3. @Mosze Red Znowu perwersja. Już nawet nie chcę sobie wyobrażać co ty robisz z tymi gadżetami i babą...
 4. @Mosze Red. A nie mógł byś, kiedyś, tak normalnie po bożemu? A nie od razu łeb do kibla i wpierdol pałą, posypując cebulą... Ja pier.....
 5. Witaj.
 6. Dziwka nie dziwka, to on rządzi w domu. Niewielu się to udało.
 7. Do rany przyłóż rozżarzone żelazo, wtedy klijent zacznie fikać i już jest ugotowany.
 8. Witaj Caroll. Było tu dużo przed Tobą zafascynowanych samic. Niewielki odsetek został. Większość nie przyjmuje ostrej, dosadnej, prawdy. Czytaj dalej kobieto, może to uczyni Twoje życie lepszym.
 9. Stare ale jare:
 10. Też dużo myślałem aby spierdolić od stada. Nawet działkę rolną kupiłem na wsi 850m/20 tys. Jeżeli miałbym coś tam postawić to coś takiego:http://allegro.pl/domek-letniskowy-drewniany-na-zgloszenie-65-m2-i6723545700.html#thumb/5 Można samemu wykończyć zamykając się w cenie około 60 - 80 tys. No i ma się na to duuużo czasu.
 11. Z całym szacunkiem, jaki chory? Oboje są po czterdziestce dzieci już nastoletnie, ona taka 4/10, on mocny facet, już raz składał wniosek rozwodowy aby babę wyleczyć z depresji. Od razu znalazła robotę i depresja przeszła. On zna swoje możliwości, ona wie ile on jest warty. Układ z lodzikiem idealny, ona czuje się doceniona za swoje starania i ma na ciuchy, on nie łazi po burdelach. Ogólnie zgrane małżeństwo, można powiedzieć: siebie warci. Baba musi znać swoje m-ce w stadzie.
 12. Poczytaj sobie stronę dr.Jerzy Zięba, ukryte terapie. Ciekawie i trochę rewolucyjnie. Nie żebym reklamował szarlatanerie, ale warto zaznajomić się z tematem.
 13. Powitał Detektywa z Miami.
 14. Mój znajomek, dobrze wychował kobietę. Otóż ponieważ zarabia około 3 x tyle co ona, to on trzyma w domu kasę i wydziela na potrzeby bieżące. Jak ona chce jakiś ciuch ekstra musi na niego zarobić. W jaki sposób? Hehe, ma wycenione że 1 x lodzik = 50pln. Ona chce ciuch za 500 stów, musi zapracować. Nic nie dostaje z góry. Chce szybko ciuszek to musi się postarać. To się kurna ustawił.
 15. Zwiększy się zużycie węgla i ciepło będzie nierówno rozprowadzane po piecu. Po za tym, rura umieszczona bezpośrednio nad paleniskiem może się przepalić, wcześniej była chroniona przed bezpośrednim płomieniem. Jeżeli jest dojście, spawarka załatwiła by sprawę. Wezwij jakiegoś spawacza czy kogoś tam jak najszybciej. Pozdro.
 16. Witaj. Ps. Avatar sobie wstaw.
 17. Witaj.
 18. No cóż, rozwijaj się Bracie. Masz na to najlepsze lata. Nie pasuje Ci doczesność? Zmień ją bo inaczej zostaniesz na zawsze w jakimś zapyziałym miasteczku. Dobrze że nie masz ciśnienia na baby, ONE TO ZŁO. Które do spokoju duszy nie prowadzi. Jak to marek mówi idź za duszą, instynktem który prowadzi, a będzie dobrze. Chciałbym mieć Twoje lata i wolność. Pozdro.
 19. No ale tych kolesi już całkiem powaliło. http://niezalezna.pl/94326-porodowka-poklocili-sie-kto-jest-ojcem
 20. Powitał.
 21. Cześć.
 22. pierwsze auto

  Kup se sprawdzoną markę, VW lub Toyota. Minimalna bezawaryjność gwarantowana. Przedział: Golf 4, Passat B5, Toyota corolla, Avensiss. Wszędzie się zmieścisz. Patrz na przebieg, nie na rocznik, kupuj od właściciela nie od handlarza.
 23. @Rambo87 Świata nie naprawisz, a baby tym bardziej. Jesteś z nią z litości bo chcesz być rycerzem. Miłość i pożądanie, to drugie uczucie jakie czujesz do niej. Pierwszym jest litość i potrzeba opieki nad biedną kobietą i jej dziećmi. Nie idź tą drogą, daleko nie zajdziesz i zostaniesz z kłopotami. Moja rada. Ponieważ nie chcesz jej skrzywdzić, (i bardzo dobrze), Po czyń pierwszy krok w kierunku rozstania. Wyprowadź się z powrotem do rodziców. Umotywuj to chęcią przemyślenia waszego związku. Przejdź do strefy FF, to najlepsza opcja. Po jakimś czasie ona zacznie szukać innego jelenia i sprawa się rozejdzie naturalnie, zgodnie z schematem, bo misio musi być. Nie pakuj się w ten związek!
 24. Cześć, smutas.