Skocz do zawartości

Sikor


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko

Jako że nie jestem powszechnie rozumianym gadzeciażem a jedyną bizuteria jaką powinien nosić facet wedle mojego uznania to ZEGAREK

Nawet obrączki nie nosilem,denerwowała mnie jakoś.

Takie cacko wpadło mi w oko

Jak to widzicie a może lepsze propozycje,tylko w granicach rozsądku tak do tysia.

?http://allegro.pl/zegarek-tissot-t27-7-471-31-fv-gw-kurier-i5722251939.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega jest spokojna i klasyczna i ponadczasowa.

 

8.jpg?screen

 

Takie pozłacane możesz 1200 - 1500 wyrwać.

 

Złote 4k up. zależnie od stanu.

 

W normalnej stalowej za 1k powinieneś wyszperać.

 

Nawet jeśli to będzie zegarek z lat 40 tych czy 50 tych i tak przeżyje nas wszystkich :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega jest spokojna i klasyczna i ponadczasowa.

8.jpg?screen

Takie pozłacane możesz 1200 - 1500 wyrwać.

Złote 4k up. zależnie od stanu.

W normalnej stalowej za 1k powinieneś wyszperać.

Nawet jeśli to będzie zegarek z lat 40 tych czy 50 tych i tak przeżyje nas wszystkich :P

Jak jeszcze powiesz jaki to model ☺

Taki około 4 tysięcy ale kusi

http://allegro.pl/zloty-zegarek-omega-14k-automatic-rarytas-komplet-i5738039937.html

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest nieistotny, ważny jest czy ci się podoba i że mechaniczny. Nawet nie istotne jaka wersja mechanizmu, omega nie miała nieudanych modeli :P Wystarczy raz na 4-5 lat oddać do zegarmistrza na czyszczenie/ oliwienie/ regulację.

 

http://allegro.pl/duza-meska-omega-geneve-cal-613-1-gold-i5729571354.html

 

Masz link do tej konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować, ja uważam, że płacenie 1k PLN za zegarek, to jak kupowanie zestawu garnków za 4k czy kabli dla audiofilów...

Jestem przekonany, że za niższą kasę znajdziesz zegarek lepszy pod każdym względem, a jak go rozwalisz to nie będzie dramatu. Czy jesteś w stanie zrezygnować z "prestiżowego" loga na tarczy? Bo większość ceny końcowej to płacisz za markę. Jeżeli chcesz kupić dla szpanu, aby podkreślić swój status finansowy to i tak bez sensu, bo 99% ludzi nie zauważy różnicy między zegarkiem za 100 czy 100k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować, ja uważam, że płacenie 1k PLN za zegarek, to jak kupowanie zestawu garnków za 4k czy kabli dla audiofilów...

Jestem przekonany, że za niższą kasę znajdziesz zegarek lepszy pod każdym względem, a jak go rozwalisz to nie będzie dramatu. Czy jesteś w stanie zrezygnować z "prestiżowego" loga na tarczy? Bo większość ceny końcowej to płacisz za markę. Jeżeli chcesz kupić dla szpanu, aby podkreślić swój status finansowy to i tak bez sensu, bo 99% ludzi nie zauważy różnicy między zegarkiem za 100 czy 100k...

To jest dla mnie w jest moje lubię poprostu a inni no cóż .....☺

Jakoś mało mnie interesują

Ps.Armaniego widzą może dlatego czegoś spokojniejszego potrzebuje i to mnie nie określa jakby ktoś pytal

I tak jak red napisał to lokata kapitału jest która z czasem prędzej zyska niż straci

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę odświeżę temat. Pytanie do Braci albowiem zamiaruję sobie (zgłupiałem chyba) zakup jakiegoś fajnego zegareczka.

 

Jakiego to wiem (chyba http://zegarownia.pl/media/catalog/product/cache/1/zoomimage/1100x1100/bdf34bdab527020503fd616a6d19e782/z/e/zegarek-meski-certina-ds-podium-titanium-c001-410-44-087-00.jpg ), ale jest mały zgrzyt.

Tytan.

Niby wolę go (wagowo) od stali, ale tak sobie czytam i mnie ciarki przechodzą albowiem w zegarkach, podobnie jak w nożach stosuje się zwykle tytan nieutwardzany= będzie się rysował a to nie stal jest coby ją zgrabnie przypolerować.

 

Prosiłbym o jakieś info z pierwszej, najchętniej, ręki.

 

Jak sobie zegarka nie kupię to dorobię się pieprzonej maczety a wtedy już nie będzie jazzy B)

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niższej półki od kilkunastu lat mam Q&Q z atomową baterią (ona chyba się za mojego życia nie wyczerpie :D ).

Kilka razy go zgubiłem, zawsze wracał.

Jest nie do zajebania.

 

Po prostu na fali gadżeciarstwa mam ochotę se kupić zegareczek, z którym mam ochotę się przespać.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarki przydziałowe Wehrmachtu przezyja wszystkie inne badziewia omegi itd Albo szwajcary z lat 30-40 te zegarki maja moc.

ja sie bujałem z takim

casio-divers-super-illumination-mtd-1054

no ale koles w sylwka zaatakował głowa moja reke a 2 laski krzyczały moja ksywe%-)na raz%-)

wiec jak to koles zwany samowarem z wiwru powiada.Pikaczowy zagarek nie oficjalny co dzenny.dobrze pasuje i do kiety i koszuli jak i do kiety i dresu.a czarnopaskowce do gajera%-)tylko prosze was.biały cyfeblat zegarka zostawcie dla kobiet albo pedałków%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.