Skocz do zawartości

Dark Knight wita Zacne Bractwo


Black Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Wiara, od ponad 13 lat wiedziałem instynktownie że całe to białorycerstwo to jeden wielki pic na wodę, femomontaż, jednak dopiero od niedawna m. in. dzięki ruchowi MGTOW, Panom takim jak Paul Elam czy nasz rodzimy Marek Kotoński zdałem sobie sprawę jak bardzo jesteśmy od "takiego" dzieciaka okłamywani i wpuszczani w ten gynocentryczny syf. Mogę się jedynie pocieszać że od czasów swojej pierwszej eks ( w wieku 16 lat :D ) poza drobnymi wyjątkami nigdy nie pieskowałem ani nie starałem się kupić sobie przychylności lachona za hajs, więc jakieś tam strzępy godności Czarnorycerskiej udało mi się zachować :P

 

Dołącza do Was kolejny wojownik, gniew nasz i zemsta samcza niechaj będzie straszna !!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał Brata.

 

2 godziny temu, Black Knight napisał:

gniew nasz i zemsta samcza niechaj będzie straszna !!!!!! 

 A na kim chcesz się mścić? Na Białych rycerzach że spowodowali to co jest? Baby jak to baby robią co robią, BO MOGĄ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Adolf napisał:

Powitał Brata.

 

 A na kim chcesz się mścić? Na Białych rycerzach że spowodowali to co jest? Baby jak to baby robią co robią, BO MOGĄ!

 

Może to mój wredny charakter przeze mnie przemawia, ale mam szczerą nadzieję, że nadejdzie dzień kiedy wiedza dostępna na tego typu forach będzie w tzw. powszechnej świadomości a wtedy nikt już do babek nie będzie miał za grosz szacunku :P Teraz się mają za cholerne księżniczki, jak wiedza dojdzie - a w końcu dojdzie, upadek będzie tym bardziej bolał :D To tyle jeśli chodzi o tę zemstę, wypraw krzyżowych na białorycerstwo organizować nie zamierzam. Myślałem że post jest napisany na tyle humorystycznie że nikt nie weźmie tego zdania na poważnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   I nie wziąłem go na poważnie. Rozgoryczenie w stosunku do bab, to jest to co nas niszczy. Nie lubię ich bezsensownego pitolenia, ale bez baby też chujowo.

Pozdrawiam i jeszcze raz witam w Bractwie. Biało rycerstwo jest skazane na zagładę, czy to zrobi zdrowy rozsądek samca, czy kozojebcy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Black Knight napisał:

Może to mój wredny charakter przeze mnie przemawia, ale mam szczerą nadzieję, że nadejdzie dzień kiedy wiedza dostępna na tego typu forach będzie w tzw. powszechnej świadomości a wtedy nikt już do babek nie będzie miał za grosz szacunku :P

 

23 godziny temu, Black Knight napisał:

Dołącza do Was kolejny wojownik, gniew nasz i zemsta samcza niechaj będzie straszna !!!!!! 

 

Zdajesz sobie sprawę, że za robienie czarnego PR na tym forum bardzo szybko czeka Cię ban?

 

Nasze Kochane Panie bardzo szanujemy, do tego stopnia, że pozwalamy im aby same zetknęły się z konsekwencjami własnych działań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.