Skocz do zawartości

Seks jako zadośćuczynienie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia. 

Temat byc moze poruszany ale niczego takiego nie znalazlem.

Chodzi o to ze jestem z laską juz okolo pol roku i bylo zblizenie ale wlasciwie zrobiła to z małą ochotą. 

Na temat seksu bardzo ograniczona wstydliwa i byla dziewicą ( co zmienilem haha).

Ale do rzeczy,chodzi o to ze moja malutka wstydliwa kruszynka od kilku dni wysyla mi fotki nago,z kontekstu rozmowy caly czas wynikaja dwuznaczności.

No powiecie ze chce sie ruchac najprościej w swiecie ale nie ogarniam jakim cudem ze wstydliwej 19 latki zrobila sie seks bomba tykajaca.

Dodam ze od kilku dni jej odpierdalalo fochy o nic itd wiecie o co chodzi.

I teraz nie wiem czy chce zalagodzic to moje wkurwienie na nią bo wie ze bylem o te huśtawki nastroju wkurwiony czy jest tu jakies drugie dno ktorego nie widzę. 

Cieszy mnie ze sie otwarla ale zawsze ulozona przy ksiazkach siedzi a od paru dni Sasha Grey sie z niej zrobila nie moge tego ogarnac.

Co o tym myślicie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Superego napisał:

I teraz nie wiem czy chce zalagodzic to moje wkurwienie na nią bo wie ze bylem o te huśtawki nastroju wkurwiony czy jest tu jakies drugie dno ktorego nie widzę.

Za dużo analizujesz , a baba zmienną jest więc baw się tym procesem bo nie przewidzisz jej zachowania ale możesz odpowiednio nakierować.

Spotkaj się i na żywo próbuj rozgrywać tak aby dała to czego od niej oczekujesz.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tu pisać bierz się za uprawę jej grządki póki furtka otwarta zanim za tą Twoją "malutką,wstydliwą kruszynkę" weźmie się sąsiad albo kolega.  Pamiętaj , dzisiejsze baby są bardziej gościnne w kroku niż Ci się wydaje a ta jej wstydliwość to jedna wielka zasłona dymna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.