Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bezprym

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  317
 • Donations

  160.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

259 Świetna

About bezprym

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 04/09/1979

Contact Methods

 • Skype
  rbrzostek123

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Ostrów Mazowiecka
 • Interests
  Elektronika, samochody, komputery, budownictwo, stolarstwo, metalurgia.

Recent Profile Visitors

1840 profile views
 1. @FranciscoFranco zastanawia mnie Bracie co Ty ku.wa piszesz. Ruchać nie chcesz, trzepać nie chcesz. Ty się Mordeczko niem obraź, ale faktycznie pod deklem "coś się dzieje". I teraz poważnie... być może to są poważne sprawy. Mnie się wydaje, że to co Ty sobie na temat myślisz i pozornie "czujesz" to jest kwestia wyniszczających wzorców. Pomyśl o tym.
 2. Hahahahahahahahahahaha!!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 3. @Still... Mordeczko Ty moja... szacun. A za co? Za to, o co walczę zawsze... aby facet umiał szanować swoją wartość. Biali nie pojmą tego.
 4. A zdziwię Was... motoryzacja, szybkie samochody i wyścigi na torze... tak się poznaliśmy. 100% kobiety w kobiecie (ten kto wie o co chodzi to zrozumie), ale za fajerą szatanica.
 5. Czcigodni Modowie... wątek wart zakończenia.
 6. Matrix z tego zbiornika wylewa się nawet przez zakładki i bandy oporowe. Tym, co mają wątpliwości co do tego przykładu polecam porządne jebudu z czoła w najbliższą ścianę od bunkra poniemieckiego. Jak mało, to jeszcze raz. Aż zrozumiesz jeden z drugim jak straszne pierdoły roztrząsacie. Forum ma na celu zrozumienie przez Was swojej wartości, a Wy korzystacie z niego w dokładnie przeciwny sposób. Poczytajcie sobie Credo zanim cokolwiek napiszecie dalej. https://braciasamcy.pl/index.php?/page/1-credo/
 7. Gość jest spoko. Nie tylko w tym jednym wątku. Polecam wszystkie video Damiana. Od jakiegoś czasu przestał publikować, ale mam nadzieję, że wróci. https://www.youtube.com/channel/UC1ccmUO5PdJ1NxoGpIdNqpQ/videos
 8. @raven Bracie, powiem Ci tak... to facet ma prowadzić i decydować, kiedy ma ochotę na seks a kiedy nie. Dodatkowo to facet ma być mądrzejszy, mieć otwartą głowę, oczy i uszy, aby mieć wiedzę na co zdecyduje się w danej chwili, a na co nie. Jak tak będziesz robił, to laska będzie się po prostu czuła zagubiona i zacznie Ciebie traktować jak wyznacznik sytuacji, a nie jako ofiarę sytuacji. Moja rada... zdystansuj się maksymalnie jak możesz na każdej płaszczyźnie i zobacz co się będzie działo. Pamiętaj, że z większego dystansu horyzont widać szerzej.
 9. Czcigodni Modowie... powstrzymajcie ten pociąg pędzący ku przepaści.
 10. Katolik, muzułmanin, ateista... to wszytko są religie. Zapytajcie, co w tej sytuacji zrobiłby agnostyk.
 11. Słuchajta... To, że ona ma zjebaną dynię, to mnie nie dziwi. Ale zastanawiam się jak zjebany musiał być koleś, który jej syropu dostarczał. Ja nie wiem o co kaman. Ja rozumiem fellatio z połykiem. Moja laska zawsze mi mówi, że to dla niej w nagrodę, ale też nie nazbyt często, żeby się nie przyzwyczaiła. Ale tu ku.wa taK? Tracę wiarę w facetów.
 12. Pełna zgoda. Miejsce do życia trzeba sobie też zapewnić, a to często wymaga czasu. Jednak kwestia decyzji... podtrzymuję... decyzja w momencie jak pierwszy raz przychodzi do głowy i nie ma co się łudzić, że może będzie lepiej. Nie będzie ku.wa!!!
 13. Zakończyć małżeństwo... najlepiej w momencie, kiedy pierwszy raz przychodzi to do głowy. 12 lat przeciągałem podejście do rozwodu i to był błąd.
 14. Dzień jak codzień. A po co mi ma się ktoś plątać po chałupie. Albo ja komuś. Trzeba tylko wyrzucić telewizor i radio, tak jak ja to zrobiłem dwa lata temu i żyć po swojemu. Najlepiej książki poczytać, albo pograć w coś. Mnie się we wcześniejszych latach zdarzało umówić z jakimiś paniami, więc było naprawdę wesołych świąt :-) Cóż chcieć więcej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.