Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bezprym

Użytkownik
 • Zawartość

  287
 • Donations

  160,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

227 Świetna

O bezprym

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny 09.04.1979

Contact Methods

 • Skype
  rbrzostek123

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Ostrów Mazowiecka
 • Interests
  Elektronika, samochody, komputery, budownictwo, stolarstwo, metalurgia.

Ostatnie wizyty

865 wyświetleń profilu
 1. Emocjonujący pościg policyjny w USA

  @Stulejman Wspaniały pod koniec widać jak go wyciągają, a strzelali po kołach. Czasami wydaje mi się, że te amerykańskie pościgi są reżyserowane. Albo po prostu u nas jest inny temperament w narodzie. :-)
 2. Czy warto jeść pestki owoców?

  Jeśli logikę fauny przyrównać do flory, to w nasionach powinno być wszystko to, co najlepsze.
 3. Emocjonujący pościg policyjny w USA

  A nasi się nie pierdolą tak jak Amerykanie. Dostał serię ołowiu i już dalej nie pojechał.
 4. Walentynki

  A ja to https://goo.gl/images/CKmkyg
 5. Efekt Ebner'a

  @Quo Vadis? skoro założyłeś wątek o zjawisku fizycznym, to może warto powstrzymać się od snucia teorii spiskowych. Temat bardzo zacny i gorąco namawiam czytelników do odnalezienia wiarygodnych źródeł informacji na ten temat.
 6. A czy to ważne kto z kim, gdzie, jak i dlaczego? Ważne żeby dzieci były zdrowe. :-)
 7. Efekt Ebner'a

  Artykuł http://www.businessinsider.com/foods-before-genetic-modification-2015-8?IR=T wprowadza czytelnika od samego początku w błąd. Efekt Ebnera nie dotyczy pola elektromagnetycznego, tylko pola elektrostatycznego, a co za tym idzie (w uproszczeniu) nie towarzyszy mu przepływ prądu, więc nie ma mowy i jakimkolwiek natężeniu. Istotnie Guido Ebner robił badania z działaniem takiego pola. Opracował i opatentował urządzenie do prowadzenia uprawy, jednak patent został wykupiony przez jego pracodawcę, a urządzenie zniszczone. Pomysłodawca dostał dożywotni zakaz badania tego zjawiska, dlatego też nie ma wiarygodnych opracowań naukowych na ten temat. Są naukowcy, którzy potajemnie prowadzą badania, jednak nikt nie może się z tym ujawnić, ponieważ obowiązuje patent. Tak w skrócie - to działa.
 8. @Łapinski Ty to bracie mądry człowiek jesteś. Znasz odpowiedzi na wszystkie dylematy. Jak czegoś nie będę wiedział, to mogę pytać? Ostatnio mi się pralka zepsuła. Naprawiać, czy kupić nową?
 9. 18 lat po ślubie. Gorsze niż odsiadka. Jakbym ją ubił od razu to dziś bym wychodził za dobre sprawowanie.
 10. Problemy z oddychaniem?!

  Ja miałem tak raz. Z 10 lat temu. To taki efekt, że jednocześnie chcesz nabrać powietrza a organizm próbuje się pozbyć flegmy z płuc w tej samej chwili. Czuć jakby paraliż klatki piersiowej. Mi pomagało jak położyłem się na boku na podłodze albo jak ktoś mnie walnął w mostek.
 11. Szacunek dla innych... dobre. Szanować to ja mogę kolesia na dzielnicy, co uratował dziecko z pożaru. A takiego co robi coś poprawnie i to tylko dla siebie? To co najwyżej taki obligatoryjny szacunek jak do całej ludzkości. A co do istoty tematu, to motywacja z tego żadna.
 12. Obecna dziewczyna jeździ po mojej byłej

  Żanetka!!! Kocham Cię!! Sorki... Mirosława!!! Kocham Cię!!!
 13. Dlaczego kobieta dominuje w związku?

  Kobieta dominuje tylko wtedy, gdy nie robi tego facet. A i tak cały czas są shit testy.
 14. Osaczony - radźcie drodzy bracia

  @Rapke chyba kolejny przypadek faceta "wyruchanego" przez kobitę, nie odwrotnie. Teraz trzymaj się, żeby nie wkręciła Cię w jakieś białorycerstwo. Dymaj ile wlezie, ale nic więcej. Drań bądź, bo prędzej,czy później wyjdzie, że w tym układzie to ona jest nie wporządku.
 15. Pamiętacie Wiesława Wszywkę?

  Mieszkał u mnie przez dwa lata alkoholik. Sąsiad, którego żona wywaliła z domu bo chlał (no i wszystkie inne "doznania" z tym związane). Miałem akurat wolny budynek mieszkalny, niewielki, ale dach nad głowią miał, a szła zima, więc postanowiłem pomóc sąsiadowi w niedoli. ( ... - Tutaj nastąpiłaby długa i zawiła historia, więc postanowiłem nieco skrócić.- ....). No i pewnego dnia już nie wytrzymałem i kazałem się sąsiadowi wynosić. Trochę tułał się po mieścinie z kąta w kąt, oczywiście nie trzeźwiejąc. Ale któregoś dnia (mniej więcej pół roku od wyprowadzki ode mnie) zachlał się na śmierć. Przez wiele lat potem myślałem sobie czasami jaki jest mechanizm nałogu wyniszczającego organizm. Po kilku latach przemyśleń uświadomiłem sobie, że to nie jest nic innego, tylko głęboka nienawiść człowieka do samego siebie. Taka nienawiść głęboko zakorzeniona w podświadomości, dlatego tacy ludzie jak np. mój sąsiad na pytanie "dlaczego pijesz?" odpowiadają "nie wiem". I tak naprawdę zdałem sobie sprawę, że jego świadomość mówiła mu, że chcę dla niego dobrze, natomiast jego podświadomość traktowała mnie jak wroga. Jego podświadomość chce zniszczyć organizm, bo go nienawidzi, a z tym walczyć się już nie da... Każdego, kto chce pomóc nałogowcowi przestrzegam! Nałogowiec zniszczy siebie i ciebie, więc chyba najlepiej zostawić go na pastwę jego własnej podświadomości.
×