Skocz do zawartości

Da się ujarzmić czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

@Bosman NowickiByłoby fair, gdyby każdy nowy, który chciał założyć temat w dziale "Własnych historii" miał za zadanie przeczytać przynajmniej 3 tematy (obojętnie jakie), które były wcześniej w tym dziale poruszone, i podać ich tytuły, na końcu tworzonego przez siebie wątku.

Liczba nieporadnych pytań ograniczyła by się do 80%, bo na większość z nich, każdy znalazłby już sobie odpowiedzieć wcześniej czytając czyjąś historię i komentarze do niej. 

 

Ja @Pyrrus niczego nie zabraniam.

Ja tylko wymagam paru rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wrażliwy Egoista ja Cię doskonale rozumiem. Swoją drogą fajnie że zjawiłeś się na forum, widać że jesteś ogarnięty i wnosisz sporo pozytywnego tutaj. 

Ale rozumiem też tych którzy dopiero wychodzą z matriksa, tudzież chcą zrzucić białą zbroję. Może dlatego że do niedawna sam byłem jednym z nich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie swojego bliźniaczopodobnego do innych tematu bez przeczytania forum, co najmniej kilkunastu felietonów z samczego runa albo Kobietopedii lub Stosunkowo Dobry to jawny brak szacunku dla użytkowników forum i jego założyciela.

Przeczytaj, zrozum, postaraj się wypróbować kilka rad podanych przez starszych kolegów i jeżeli widzisz opory, niestandardowe zachowania to wtedy szukaj wsparcia a nie wpadasz jak cowboy do saloonu i oczekujesz atencji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris_v8 - Co za niski poziom kultury odnośnie kolegi @maruda, który napisał nieco prawdy.

Trzeba być naiwnym by panna nie bawiła się z innymi. Skąd wiesz co robi jak jesteś w pracy? Myślisz, że ujarzmisz taką kosę? To ona Ciebie ujarzmiła i to każdy z braci widzi, bo ją bronisz. 

Jeszcze twierdzisz, że ona Cię kocha co mnie już totalnie rozwaliło. Kochająca baba co 9 miesięcy odwala foszki. Nawet były miał jej dość.

Ja bym ją olał bo szkoda na to nerwów, pieniędzy, kobiet jest sporo na tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wrażliwy Egoista napisał:

Byłoby fair, gdyby każdy nowy, który chciał założyć temat w dziale "Własnych historii" miał za zadanie przeczytać przynajmniej 3 tematy (obojętnie jakie), które były wcześniej w tym dziale poruszone, i podać ich tytuły, na końcu tworzonego przez siebie wątku.

Ja bym byłbym za dotacją 10 złotych na forum, zanim napiszesz wpłac donejta;) to by od razu odsiało trolli, ludzi którym się nudzi, a koleś który by zaczął pisać wcześniej by się zastanowił, i doceniłby porady. Liczba nowych historii zmalałaby do 2 miesięcznie.. albo do zera;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.