Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pyrrus

Użytkownik
 • Zawartość

  465
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

404 Świetna

O Pyrrus

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Subcarpathia

Ostatnie wizyty

905 wyświetleń profilu
 1. Długofalowa operacja "Sanjaya"

  Ten król twierdzi ponadto że Ziemia jest płaska. Wspomniał o nim niedawno SciFun w swoim filmie:
 2. Czyli to że nie jesz mięsa sprawia że czujesz się moralnie lepszy? Dlaczego?
 3. Czyli pani jest przerażona że jest miejsce w sieci gdzie drugiej osoby nie stawia się na piedestale tylko za to że posiada cipkę. Nie dość że nie stawia się na piedestale to opisuje się ich manipulacje. Pani Nata nie może tego zdzierżyć dlatego żeby pokazać swoją wyższość i inteligencję postanowiła napisać pełen frustracji list do administratora tegoż forum. Na zakończenie chciałbym dodać że strasznie jej współczuję. Serio. Musiała zostać porządnie sponiewierana przez jakiegoś strasznego mężczyznę. Jeśli nie fizycznie to na pewno psychicznie. I jej delikatna żeńska psychika sobie z tym nie poradziła. Więc została feministką.
 4. Wybory moderatora na forum

  Mi dział z youtuberami nie przeszkadza. Nie rozumiem tylko dlaczego promowani są Ci najbardziej patologiczni. Dlaczego każdy youtubowy patol ma swoje uniwersum? Po co dla każdego filmiku patola oddzielny temat? Jeśli ktoś mi zaraz napisze że to wszystko po to żeby być wyżej w wyszukiwarce to się myli. Zawsze mnie uczono że zbyt duża ilość odnośników na stronie szkodzi pozycjonowaniu. Ktoś wcześniej napisał że to wszystko zaszło za daleko. Moim zdaniem zaszło. To brzmi jak baner reklamowy: Rafatus wali klocka do wiadra od mopa!!! Mega dymy! Zobacz sam! Serio? Mam wejść i zobaczyć jak patol z youtuba robi kupę? Mam się wypowiedzieć? Dział youtube może być wartościowy. Ale nie będzie dopóki patole będą mieli swoje uniwersum.
 5. Propozycja

  Nie no kurwa zgódź się. Co Ci szkodzi?
 6. Trafiłem na youtube na taki film. Pewien młodzik postanowił skrytykować naszą społeczność. Najwyraźniej do pewnych idei trzeba dojrzeć.
 7. Radio Samiec usunięte z youtube

  To będzie pierwszy raz jak Marek zakłada domenę? Dlaczego się uparłeś że to Ty założysz domenę i dopiero potem przekażesz ją Markowi?
 8. Radio Samiec usunięte z youtube

  @przyczajony_tygrys czyli samowolnie zadecydowałeś jaka ma być domena i nielegalnie użyłeś do tego nazwiska Marka.
 9. @Drizzt miałeś rację, w połowie wątku pojawił się nowy fakt. Były, adorator ma żonę i dziecko. @Ruda rozumiem że jest problem jak się chłop nie odzywa dwa tygodnie. Ale robić problem bo nie odzywa się dwa dni. Nie ignoruje Cię, po prostu nie melduje się księżniczce codziennie. Był miły ale nie tak jak kiedyś? Przypomnij sobie jaka Ty byłaś wobec niego, czy zawsze dawałaś z siebie 100% czułości.
 10. Powiedział cześć i nawet Cię nie dotknął? Nie: Więc jak miał Cię pożegnać żebyś była zadowolona? Ja tu widzę taki problem że nie możesz się pogodzić z tym że nie jesteś w centrum jego świata. Chłopak nie jest na każde Twoje zawołanie i to Cię boli, ale dzięki temu cały czas o nim myślisz. Próbujesz wypełnić potrzebę atencji orbiterami. Ale orbiterzy mają to do siebie że są zbyt natarczywi, stając się niechcianymi adoratorami.
 11. Zawsze miałem Patryka za mężczyznę z klasą. O jego zasługach w uświadamianiu czym są sterydy nie trzeba mówić, był to ktoś kto według mnie zasługiwał na szacunek. Ostatnio trafiłem na film który zburzył całkiem moje mniemanie o tym człowieku: Najbardziej zszokowało mnie to co Patryk powiedział do Tucznika w 11:30. Nie jestem po niczyjej stronie, ale moim zdaniem takimi tekstami traci się szacunek na zawsze.
 12. Ostatecznie Twoje doczesne szczątki i tak wylądują na cmentarzu.
 13. KK i jego pycha, poniżanie i wzbudzanie poczucia winy

  Z tych najsłynniejszych skazanych przez inkwizycję na spalenie: Giordano Bruno, Jan Hus, Joanna D'Arc. Wbrew Twojemu twierdzeniu @Carl93m, las stosów w Europe Zachodniej jest faktem. Krucjata przeciw katarom i pacyfikacja Langwedocji jest faktem. Można wymienić jeszcze wiele zbrodni popełnianych w imię trójcy świętej. Niemal wszystkie wyroki śmierci wykonywała władza świecka i stąd twierdzenie że KK nikogo nie spalił.
 14. Gównoburza o korespondencję ze znajomą 😉

  Prawdopodobnie większość narzeczonych zareagowałaby podobnie, mniej lub bardziej histerycznie, ale podobnie. Ta wirtualna koleżanka jest dla Ciebie aż tak ważna?
 15. Badania krwi itd. - facet 35 lat.

  Ja pisałem. Możesz pić wodę, tylko niech to będzie zwykła woda. Polecam jeszcze zrobić poziom witaminy D i zależnie od wyników zacząć suplementacje. Nie piszę tego z punktu widzenia lekarza specjalisty, ale z punktu widzenia kogoś kto przezwyciężył anemię wysokiego stopnia.
×