Skocz do zawartości

Bezkarność przemocy seksualnej kobiet - przykład z USA


Kelner Panic

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie dziewczyny przemocą rozebrały do naga 11-letniego chłopca a nastepnie opublikowały nagranie swego czynu w Internecie. Sprawa została... uznana za prank i umorzona (!). Co byłoby w sytuacji odwrotnej? Zapewne "doprowadzenie do innej czynności seksualnej", "Przemoc seksualna", w każdym razie na pewno nie obyłoby się bez kary. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaznajomić sie co znaczy ''kryzysowy aktor'' . Ja nie wierze w ani jedną scene pokazaną przez TV. To jest zwykły teatr manipulacji, nie daj sie zwieść. Polecam powęszyć troche a dojdziesz do zaskakujących wniosków ,niekiedy nawet mogą cie bardzo zdołować. Ja unikam TV jak ognia juz od 8 lat ale internet to taka inna forma TV , w przyszłości planuje i z niego zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Idą straszne czasy...

Właśnie czasy tej pogardy wobec mężczyzn nie będą już długo trwały. Przez rozwój feminizmu, obecny ład świata niedługo przestanie istnieć. Trzeba się przygotować na to, że niedługo nastanie wojna absolutna, przy której 2wojna światowa, była niczym. Zacznie się od wojen domowych w krajach zachodnich, lub próbie siłowego podporządkowania przez nie Polski i Węgier, ewentualnie konflikt na arenie mocarstw. Ciekawi mnie tylko kto przetrwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @seven i pod przymusem wyślą Cię na front walczyć za ten feministyczny świat, bo wiesz co na wojnie jest za dezercję... Taki chichot losu, że za ten upadający zniewieściały i sfeminizowany świat będą pod przymusem walczyć mężczyźni a osoby które m.in. nawarzyły tego piwa będą przebierać nóżkami z oczekiwaniem aż biali rycerze wybawią od złego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.