Jump to content

redbull

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

44 Świetna

About redbull

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. heh niedawno przerabiałem to osobiście.Wiele już zostało napisane w zasadzie nie na co dodać ale z perspektywy czasu mogę napisać co sam zrobiłem i co zrobił bym inaczej. Otóż masz dwa wyjścia zostały już nakreślone ale przypomnę. opcja nr 1. Ciągniesz związek ale wycofujesz emocje i tylko sobie używasz co nie będzie łatwe bo jednak byłeś z nią w zwiazku i przypuszczam, że jakies uczucia się pojawiły. Będziesz musiał tolerować jej przyszłe wyskoki, kłamstwa, brak szacunku do czasu jak nie powie, ze sama nie wie co czuje... a potem juz wiesz co będzie ale pozostaje przytaknać i olać.
 2. Polecam obejrzeć, trochę inne spojrzenie na temat byciem Alfa
 3. Polecam obejrzeć , dowiesz się dlaczego kobiety stały się jakimi sa obecnie i dlaczego je za to odrzucamy. Większość tej wiedzy już jest na forum ale w wideo macie wszystko fajnie zebrane w całość. Są napisy.
 4. Co by nie gadać aby osiągnąć szczęśliwe życie trzeba się skupić na trzech stanach. Stanie ciała, ducha i stanie finansowym. Stan ciała czyli właściwy dla Ciebie stan fizyczny. Mogę podać na własnym przykładzie, nie osiągniesz tego idąc na skróty. Musisz skupić się tylko na tym co daje efekty i co się liczy. Dieta w moim przypadku była kluczowym elementem w poprawie stanu zdrowia. Od 4 lat całkowite odrzucenie cukru oraz produktów przetworzonych zawierających cukier, a od dwóch lat ketoza. I to właśnie na keto odczułem największa poprawę, wzrost energii, spadek tkanki tłuszczowe
 5. Polecam obejrzeć wszystkie części, ale jak dla mnie ważna technika relaksacji jest poruszona w części 3 , spróbuj zobaczysz czy pomoże.
 6. Oto jakie ja mam doświadczenia. Dziewczyny obecnie +/- 30 lat tutaj taka częstotliwość nie jest wymagana to są jeszcze ludzie którzy nie wychowali się z telefonem w ręku i widzę, że ma to przełożenie na ilość np sms te młode już bliżej 20 lat co już całkiem inne pokolenie. Częstotliwość pisania jest już znacznie większa plus różne inne komunikatory. Np ja i moi znajomi po 30 nie komunikują się poprzez snapchata, a 20 latkowie robią to zamiast sms To takie refleksje z ostatniej relacji z dziewczyną o kilkanaście lat młodszą. Można to określić różnicą pokoleniową.
 7. I znów ciśnie się na usta można powiedzieć przewodnia myśl tego forum Ona nie była Twoja to była tylko Twoja kolej, wiem trochę boli bo sam jestem na podobnym etapie:) ale widzisz jesteś w idealnym miejscu bo nigdzie indziej nie dostał byś takiej równowagi myśli jak na tym forum.
 8. Stary Ona zapewne ma twój nr tel. więc jak będzie bardzo chciała to znajdzie sposób. Druga kwestia, że relacja została zakończona na etapie negatywnych emocji więc nie liczył bym na cuda i czy warto. Miałem przypadki, że dziewczyny potrafiły napisać co u mnie po dwóch latach ale te znajomości zakończyły się na etapie zakochania lub zauroczenia i tylko jednostronnie. Co do blokady to chyba tylko przez fejsa jest możliwy ten sposób.
 9. Jest taka opcja. Po kliknięciu zablokuj rozwija się okno gdzie klikasz ograniczyć kontakt, a dalej już sobie poradzisz. Niedawno tez to przerabiałem:)
 10. Można by to podsumować w ten sposób. Pierwsza zasada Fight Clubu mówi, że nigdy nie mówimy o Fight Clubie. Amen.😃
 11. Nie spotkałem wcześniej dziewczyny z takiego środowiska. Wiele rzeczy wychodziło w trakcie, gotowała mnie powoli w miarę jak się angażowałem. Najlepsze jest to, że od początku coś mi w niej nie pasowało, coś podczas sexu był jakiś inny, ciężko to opisać ale jak widać intuicja nie zawiodła. Może chodziło o te historię z gwałtem coś podświadomie wyczuwałem. W łóżku była raczej bierna nie było dzikiego sexu z jej strony ale pozwalała mi na wszystko na co na tamten moment chciałem. Druga sprawa od dwóch lat nie poderwałem laski więc do tematu podszedłem ambicjonalnie gdyż strasznie mi się podobał
 12. Historia z pozoru jak każda inna poznałem dziewczynę na imprezie w połowie sierpnia. Spotkaliśmy się następnego dnia, potem jeszcze raz w środku tygodnia, a w piątek zaproponowałem wspólny wyjazd. Zgodziła się wiec pojechaliśmy na weekend nad morze wiadomo w jakim celu, był sex. Potem relacja rozwinęła się bardzo szybko. Dziewczyna mieszka w domu z rodzicami wiec przyjeżdżałem do niej. Od razu zostałem na noc za jej namową. Nie powiem, że nie byłem skrępowany bo tego samego dnia poznałem jej matkę, a ojca nie było w domu. Zważywszy na różnice wieku ja lat 33 ona 20 nie wiedziałem jaki ma
 13. Po wielu latach chłonięcia Markowych treści jeszcze za czasów z przez tego forum postanowiłem również przejść do aktywnej częśći forum. Zapalnikiem była ostatnia znajomość z dziewczyną z wieloma zaburzeniami. Informacje które udało mi się zebrać podczas czytania forum pozwoliły na świadome wejście w tą relację, świadomość tego co będzie się działo i wyciągnięcie z niej jak najwięcej. A działo się jak w dobrze napisanym scenariuszu. Zabieram się opisać całą historię więc niebawem będziemy mogli wymienić się przemyśleniami. Pozdrawiam:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.