Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dodarek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  376
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

392 Świetna

About Dodarek

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @AdamPogadam Jesteście obrzydliwi, Każdy z was się świństwem żywi! A jak już nasyci zmysły Jak mydlana bańka prysły Wszelkie próby i swawole Będę strzelał dzisiaj gole.
 2. @Imbryk Seks analny jest konieczny by osiągnąć żywot wieczny ale jednak niebezpieczny chociaż orgazm jest bajeczny Lecz pamiętaj chuju młody dobre też są w plenerze lody oraz inne wzloty, harce na skrzypiącej wciąż wersalce
 3. Niech lekcją będzie dla nas historia! W końcu chociaż raz się czegoś nauczmy na błędach. Dla nas, przy tej gospodarce i demografii, kwestią biologicznego przetrwania narodu jest NIE IŚĆ NA ŻADNĄ WOJNĘ!!! Są siły, które na tą wojnę chcą nas wysłać, żeby nas przetrzebić, a najbardziej chcą przetrzebić patriotów. Dzisiejsza wojna to nie to samo co w czasach husarii czy nawet wojny z bolszewikami. Dzisiejsza wojna to drony, noktowizory, ataki rakietowe i śmiercionośna artyleria o zasięgu kilkudziesięciu kilometrów. Kto może być naszym wrogiem? W perspektywie 10 lat głównie Rosja, a pośrednio Białoruś. Niepewna jest też Ukraina. Jeżeli przyjdzie nam się mierzyć z Rosją w sojuszu z Białorusią należy przetestować wariant francuski/czeski i ocalić biologiczną tkankę narodu, która będzie nie do odbudowania przy obecnej demografii i przy obecnych kobietach. Kobiety w razie wojny będą starały się uciec do Niemiec lub innych państw ościennych. Jeżeli zginie duża ilość mężczyzn, te kobiety nie wrócą, bo nie będzie do czego. Jeżeli wojna będzie się przedłużać to ułożą sobie życie z Hansem lub pojadą dalej. Jeśli będzie szybka kapitulacja to staniemy się taką drugą Białorusią z jakimś marionetkowym watażką, ale relacje międzyludzkie mogą się nawet poprawić. Zamknięcie na zachód sprawi że kobiety będą wiązać się z Polakami. Wyjdziemy na tym lepiej. Jeszcze raz podkreślam, nie wolno nam iść na wojnę!
 4. Paroksetyna to mocny lek. Są słabsze antydepresanty. Np. Escitalopram. Może spróbuj znieczulić członka? Niektórzy praktykują chodzenie ze ściągniętym napletkiem. Chyba Żydzi mają mniejsze czucie przez obrzezanie. Dzięki temu często są ruchaczami w pornolach i lubią anal, bo daje więcej doznań. To oczywiście kwestia wolnego wyboru, ale ja jako osoba z problemami psychicznymi (lęki, fobie) znam trochę temat leków i według mnie seks nie jest wart tego,,mżeby sobie sprać mózg, bo u zdrowego człowieka nadmiar serotoniny może sporo namieszać.
 5. @Adams Bo wcześniej mieszkania nie były tak szaleńczo drogie, wcześniej stare dziadki pracujące całe życie nie ładowały całych oszczędności w mieszkania bo mogły trzymać na lokacie i nie tracić. Młody zawsze przegra ze starym w wyścigu o mieszkanie. A starzy rodziny nie założą i dzieci nie urodzą. Młodzi się rozmnażają jak mają warunki. Brak mieszkań doprowadzi do katastrofy. W ogóle Polska robi się jak Japonia, gdzie starsze pokolenia żerują na młodych. Moim zdaniem tak! Młodzi są wykorzystywani. Pisanie że młodzi dziś mają łatwiej to bzdury. Mają dużo trudniej. Nawet sam próg wejścia na rynek pracy jest dużo wyższy, dużo więcej trzeba umieć niż kiedyś. Stary janusz z wonsem często nawet komputera nie umie włączyć. Młodzi najbardziej zostali wydymani na emeryturach, których prawdopodobnie nie zobaczą lub zobaczą głodowe.
 6. Korwin to oczywiście geniusz i taktyk, ale przez swój brak empatii zraża do siebie wielu ludzi. Zauważyłem, że ma elektorat negatywny, który więcej mu zabiera niż może nazbierać głosów wśród kuców. A dlaczego piszę o braku empatii? Bo Korwin sam o tym wspominał, że nie ma empatii. Czyli gość, jeśli to mu się opłaci, bez kiwnięcia palcem pośle swoje kuce na śmierć. Psychopata? Poza tym faktycznie zawsze coś odjebie co sabotuje wysiłki całego otoczenia.
 7. Iran będzie za wszelką cenę dążył do uniknięcia wojny, bo to oznacza jego koniec. Spodziewajcie się ataków pod fałszywą flagą, których celem będzie wciągnięcie społeczeństwa USA (bo według mnie nie są narodem) do wojny. Kto za tym stoi? Ciągle ci sami
 8. Generalnie popieram Pana Mentzena, jednak w tym przypadku nie zgadzam się z nim do końca. Nie udało mu się w tej wypowiedzi wykazać się zrozumieniem problemów ludzi przed i około trzydziestki. Postanowił przyjąć swoją perspektywę jako jedyną i trzymając się jej budować narrację całej wypowiedzi. Świat niestety nie jest zero mentzenowy. Nie każdy ma dość szczęścia, zdrowia i energii aby kroczyć jedynie słuszną mentzenową drogą. A jaka to droga? Jest to droga człowieka materii. Zahipnotyzowana wizją posiadania dóbr materialnych i dążenia do niej za wszelką cenę, kosztem wszystkiego innego. W mojej opinii ludzie na tej planecie są różni. Jedni kroczą drogą i doświadczeniem mentzenowym. Inni doświadczają swojej drogi i swojego życia. Ktoś chce być przedsiębiorcą, inny aktorem, a jeszcze inna osoba chce być rolnikiem i spokojnie sobie żyć i tego doświadczać. A może znajdzie się też ktoś, kto zechce doświadczyć życia jako bezdomny. Człowiek nic nie mający, ale czujący się przez to prawdziwie wolnym.
 9. Kolega wszedł w jakieś fiutynet czy coś. Mnie też namawiał. Teraz nie może kasy wyciągnąć. To wszystko to tanie oszustwa typu daj mi dziś 100zł, a za rok oddam ci 1000zł. Tylko że nie wiesz gdzie jestem i kim jestem. Wchodzisz w to?
 10. A ja życzę Ci marku 1 miliona złotych. Na razie 10 milionów nie życzę, bo jeszcze byś tego nie ogarnął. Może za parę lat... Ale milion jak najbardziej jest dla Ciebie do ogarnięcia
 11. @Fiodor Też uważam, że nic się nadprzyrodzonego nie wydarzyło. Decksa zweryfikują zawodnicy trenujący sztuki walki. Wtedy się okaże czy jest wart coś powyżej ulicznego fajtera. Na razie jest zagadką. A Słodkiewicz to kulturysta. Te mięśnie bardziej przeszkadzały niż pomagały.
 12. Czekam jeszcze na alternatywę dla samochodu, którą będzie położenie się przed domem i nakrycie dwoma grubymi kocami. Jakoś nie kupuję tej papryki. Chleb jest po to, bo to węglowodany, czyli energia. Jeśli będziesz jadł samo białko i tłuszcz to zaczniesz wpadać w ketozę. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jeśli jesteś konsekwentny i pozostajesz na stałe na diecie keto. Jednak wpadanie i wypadanie z ketozy to będzie ból i rozchwianie metabolizmu.
 13. @Throgg Skąd Ci się wzięła liczba 60 procent? Z dupy? Ja słyszałem o badaniach naukowych, które podawały, że historycznie na przestrzeni wszystkich epok około 20 procent mężczyzn ginęło w wyniku działań wojennych. Co ciekawe podobna liczba kobiet umierała przy porodach. Te kwestie na demografię nie wpływały szczególnie, po prostu dzietność była tak duża, że kompensowała te straty.
 14. Jak się nie ruszasz to zacznij się ruszać. Siłownia, bieganie, spacery na mrozie, żeby zmarznąć. Możesz spróbować morsowania. Chodzi o to, żeby przywrócić cię do natury. Wszyscy żyjemy dziś w sztucznym świecie, jak kury w kurnikach przemysłowych. Widziałeś kiedyś takie kury? Spróbuj ogarnąć sobie jakiegoś kumpla/przyjaciela. Ja jestem samotnikiem, ale udało mi się tak 2-3 kumpli znaleźć i mogę z nimi czasem napić się piwa, iść na siłownię, bilard. To bardzo ważne, może nawet najważniejsze. Dzięki temu podniosą się poziomy różnych neuroprzekaźników np. serotonina, oksytocyna itp. A właśnie, weź sobie kota/psa. Będziesz móg się opiekować drugą istotą i będziesz czuł się potrzebny. Spróbuj rozkruszyć mur, który wokoło siebie zbudowałeś i otworzyć się na ludzi itp. Wiem, że 9 osób na 10 to podłe szuje, ale dla tej jednej osoby na 10 warto spróbować. Może i jakaś kobieta się nawinie, ale to uważam że jest dodatek do życia mężczyzny, który ogarną wcześniejsze poziomy i jest stabilny emocjonalnie oraz niezależny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.