Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dodarek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  342
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

328 Świetna

About Dodarek

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @TheFlorator Spróbuj jechać do USA do pracy. UE to co innego, musieliśmy spełnić mnóstwo norm, żeby wejść do tego klubu dziadków z kasą. O ile wiem Ukraina w UE nie jest. Co to do cholery za argument, że mamy teraz wpuszczać wszystkich jak leci, bo Polacy też wyjechali? Niech ci co wyjechali wezmą teraz Ukraińców do swojego domu, bo przecież oni najwięcej skorzystali. Ale nie, ci co zostali i próbują jakoś żyć w Polinie jeszcze będą jebani przez januszy za pomocą Ukraińców czy innych Hindusów.
 2. Polska to nie jest kraj Polaków. Ten kawałek ziemi nie należy do nas. Polska to rodzaj folwarku, lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Ograniczona odpowiedzialność tyczy się jednak także zarządu tej spółki. Pragnę zwrócić waszą uwagę na pewien przekręt, z którym mieliśmy ostatnio do czynienia. A mianowicie partia wyniesiona do władzy na hasłach narodowych, socjalnych, antyimigranckich nagle staje się główną siłą we wdrażaniu "globalizmu" w naszym kraju. Nowy minister finansów, z trudem mówiący po polsku, przebąkuje coś o wycofaniu gotówki, imigranci zalewają kraj, importuje się rozwiązania legislacyjne z Hiszpanii, które uderzają w mężczyzn, JP Morgan zagnieżdża się w Warszawie. Zupełnym przypadkiem za rządów skrajnie prawicowego PiS reaktywuje się loża żydowska B`nai B`rith. Tak drodzy Panowie, sprzedaliśmy się i ten kraj za 500 plus i trzynastą emeryturę. Ten kawałek ziemi nie należy do nas, zarząd jest komisaryczny i nie ważne kto go sprawuje, główny nurt jest jedynie słuszny. Cel? 15 milionów nieświadomych niczego niewolników, ciężko pracujących w korporacjach, zamkniętych w kilku największych miastach. Reszta w rękach latyfundystów z Bliskiego Wschodu.
 3. Moja koleżanka ma dziecko z jakąś chorobą powodującą niedorozwój. Ja tu widzę co najmniej dwa zrujnowane życia. I dziecko się męczy, i ona, i zapewne jej otoczenie. Facet od niej odszedł, nauczony doświadczeniem nie oceniam go bo mogła mu robić jazdy, obwiniać go, albo kompletnie zaniedbywać. Więcej żyć na ten łez padół nie powoła, może to dobrze, może źle? W związek z nikim nie wejdzie, bo dziecko absorbuje ją na 110 procent. Ktoś kto nie widział/ nie zaznał nigdy nie zrozumie. Jestem za aborcją wszystkich niedorozwiniętych płodów. I to nie może być decyzja emocjonalnej matki. P.S. Tyle osób jest przeciwko aborcji, ale z drugiej strony wystarczy, że ktoś jest ciut gorszy, słabszy, lub inny to społeczeństwo gotowe jest takiego człowieka rozszarpać i pożreć.
 4. Dodarek

  Stany lękowe

  @Jan.szewczyk.262626 Jakiego rodzaju lęki były twoim udziałem, że teraz stosujesz (jak rozumiem z powodzeniem) na nie mudre żółwia?
 5. Jak jest w takim stanie jak napisałeś, to zbij na 5500 i bierz. Tylko czy aby silnik nie wykręcił miliona i kreci od nowa więc jest 87 tys.?
 6. No ok. Dajmy na to kupiłem taką sztabę/monetę/ Za 10 lat chce ją sprzedać. Kto to kupi? Inni ludzie? Banki? Mennice skupują?
 7. Czy ssri mogą pomóc z tym skończyć? Ja na nofapie mam jakąś depresję i anhedonię. Porno mogę nie oglądać. Ciągnie, ale mogę wytrwać, ale jak nie spuszczę to jest ciężko.... zawroty głowy, problemy ze snem, depresja itp.
 8. Jak ci smakuje i pasuje to pij, ale dorabianie do tego jakiejś ideologii czy nadzwyczajnych właściwości to raczej marketing.
 9. Gość coś ma do Ciebie i zamiast z tobą to wyjaśnić w cztery oczy to podważa twój autorytet, szacunek oraz zagraża powodzeniu w biznesie. Nie masz wyjścia, musisz ostro odpowiadać a nawet wywalić gościa jeśli się nie ukorzy. Podburzając pracowników według mnie przekreślił waszą relację opartą na zaufaniu i długiej współpracy. Oglądałem ostatnio serial Snowfall i tam ogarnięty gość Franklin skleja gang, który handluje narkotykami. Z racji tego, że nie jest brutalny i nie ma charyzmy (przynajmniej na początku), musi się zmagać z podważaniem jego przywództwa przez innych gangusów, którzy mają swoje ambicje. Z czasem uczy się tego, co powinien zrobić, żeby mieć szacunek itp. Polecam.
 10. Jak weźmiesz melatoninę godzinę przed snem, to do rana już jej nie będziesz miał w organizmie. Bierz ją, żeby chodzić spać wcześniej (z lokatorami). Zawsze lepiej jest być skowronkiem niż sową, bo sowy w końcu dostają po dupie od życia za swoje późne wstawanie Melatonina raczej nie uzależnia.
 11. Dodarek

  Wykolejone życie.

  Układaj się z wierzycielami w ten sposób, że pospłacasz w ratach należności główne, a w zamian za to niech umarzają ci odsetki i inne koszty. Zagroź, że jak się nie zgodzą to wyjeżdżasz za granicę i ani grosza nie odzyskają. W międzyczasie idź do normalnej pracy, popracuj, naucz się czegoś i dopiero będziesz już mógł stwierdzić, czy to dla ciebie czy nie. Biznes nie jest dla każdego, a w Polsce jest bardzo ciężko, bo rynek trudny i zewsząd chcą cię wydymać.
 12. Przydał by się lek na stałe, a nie tylko objawowo. Leki objawowe niczego nie leczą a tylko uzależniają. SSRI przez pół roku lub rok zapewne by pomógł, ale musisz dobrze dobrać i przetrzymać pierwsze 2 tyg. gorszego nastroju. Chodzi o to, że organizm odczula się po około pół roku na bodziec lękowy. Do tego kontynuuj terapię, bo widocznie masz jakieś błędy myślowe, złe wzorce lub traumy.
 13. Wygląda na typowe zaburzenie lękowe. Po prostu sam się nakręcasz. Do tego osobowość unikająca. Ćwicz oddychanie przeponą, relaksację. To szybko nie przejdzie, ale przejdzie. Lekarz nie powiedział Ci, że ssri działają dopiero po około 2-3 tygodnie, a na początku jest gorzej? Czy po lekach doraźnych na lęk oddycha Ci się swobodnie? Czy po kilku piwach problem się zmniejsza czy zwiększa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.