Jump to content

Dodarek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  467
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  200.00 PLN 

Community Reputation

468 Świetna

About Dodarek

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obniżaja: olejek CBD, magnez, omega 3, niacyna, 5HTP, melisa, kozłek, olejek oregano. Unikaj jajek, witaminy D3, cynku, wit. B12, kawy, stresu i niewyspania. Masturbacja to w dużej mierze nawyk, zamień go na coś, może biegaj? Bieganie obniża trochę testosteron i męczy. Spróbuj autohipnozy albo hipnozy, żeby wpłynąć na podświadomość.
 2. Witamina D to jednak nie jest panaceum na cały ten bród, syf i szarość. To chyba jednak brak światła.
 3. @PerunByłeś u seksuologa? Jak temat się dalej potoczył?
 4. Miałem podobnie, pomogła jedna partnerka z którą zbudowałem zaufanie i podjęliśmy próby. Ona też się w to zaangażowała. Była wyrozumiała itp. Odstawiłem porno całkowicie i ograniczyłem masturbację, jak byłem z nią to nic mi ręką nie robiła, żeby się nie przyzwyczajać. Ten proces trwa miesiące, więc cierpliwości i próbować różne pozycje. Np. od tyłu.
 5. Od kiedy miałem załamanie nerwowe i nabawiłem się nerwicy i agorafobii to trochę inaczej patrzę na świat. Nie wyobrażam sobie takiej pracy jak wy uskuteczniacie, że od rana do nocy, 4 godziny snu i na pełnych obrotach. Pracuję 8 godzin dziennie, przed koronakryzysem wychodziło mi około 3000zł miesięcznie, często biorę wolne, urlop. Nie potrzebuję dużo pieniędzy ani luksusowego samochodu. Obecnie jeżdżę 16-to letnią Toyotą, która nie chce się zepsuć. Dużo czytam, dużo się ruszam, czasem włączę grę, mam kobietę, która nie jest może pięknością, ale zbudowałem z nią jakąś więź. Jak bym miał tak za
 6. Reptylianie są w 4 wymiarze, człowiek jest w trzech wymiarach. Człowiek nie ma szans z Repem, jedynie ludzkie "wyższe ja" ma szansę pokonać Repa.
 7. Tak chcą zmniejszyć oczekiwania, że ja żyjąc sobie spokojnie i wydając połowę tego co zarabiam okazałem się frajerem, a wygrali Ci co się zakredytowali pod korek, albo przepierdalali co zarobili. A mnie rząd skubie podatkiem inflacyjnym, niskimi stopami procentowymi a może i w końcu zabiorą wszystko jak gospodarka zdechnie. Dlatego powiadam wam, nie oszczędzajcie tylko wydawajcie wszystko a nawet jeszcze więcej.
 8. Podajesz osoby, z którymi miałeś kontakt dłużej niż 15 minut z odległości mniejszej niż 2 metry. Ale to martwy przepis, bo sanepid i tak nie zadzwoni. Mają za dużo roboty i się nie wyrabiają ( w końcu muszą coś robić, nie są przyzwyczajeni do tego). Lekarz wyśle cie na izolację i każe domownikom brać urlopy i iść na kwarantannę we własnym zakresie. U mnie w firmie ludzie się nie badają na covid bo boją się kwarantanny. Chorują po cichu we własnych domach.
 9. @bulletproof Powiedział co wiedział, a ze nic nie wiedział to nic nie powiedział. Większość ludzi jest cyniczna i podła. Ja takich znajomych dawno wywaliłem z życia. Wolę stawiać na głębsze relacje z mniejszą ilością osób.
 10. Co do diesli, czyż aby nie jest tak, że silnik ten swoją właściwą, docelową sprawność uzyskuje dopiero jak się rozgrzeje. A żeby stan ten mógł zaistnieć musi, siłą rzeczy, upłynąć określony czas? A nim czas ten upłynie spalanie diesla nie jest wcale niższe niż "benzyniaka". Mało tego, diesel sam w sobie potrzebuje więcej czasu, żeby się rozgrzać, gdyż jest zbudowany z grubszych i masywniejszych materiałów. Oczywiście można na przekór światu jeździć starym, kopcącym dieslem do kiosku na rogu po najnowsze wydanie Samiec News, ale ani to ekonomiczne, ani to ekologiczne i tylko ludzi wkurwia spali
 11. 1.9 TDI jako auto miejskie? Ja polecam Honda Jazz 1.4 automat za 10 k pewnie da się znaleźć przyzwoity egzemplarz. Te auta mechanicznie są doskonałe.
 12. @lękPrzedMałżeństwem Popełniasz typowy błąd osoby, której się udało. Przeceniasz swoje cechy, które doprowadziły Cie do dobrej pozycji, a nie doceniasz szczęścia jakie miałeś w życiu.
 13. Proponuję się doinformować w kwestii tego konfliktu. To jednak Ormianie od kilkudziesięciu lat łamią traktaty pokojowe, bezprawnie okupują tereny wokoło Górskiego Karabachu i jeszcze ostatnie pohukiwania ich prezydenta, który idzie na pasku Sorosa i jego fundacji. Azerowie zaatakowali bo prezydent Armenii ochłodził relacje na linii Rosja-Armenia. Oczywiście nam bliżej do Ormian, którzy są chrześcijanami, ale jednocześnie są tez większymi fanatykami od Azerów. Dlatego Azerowie wezwali innych islamskich fanatyków, bo sami nie radzą sobie za dobrze w walce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.