Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dodarek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  270
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

248 Świetna

About Dodarek

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To tak jest, że jak tobie coś przeszkadza, a komuś innemu nie, to nie zostaniesz zrozumiany. Musisz działać inaczej, skrycie. Może nagraj te dźwięki to będziemy mogli sami się przekonać czy nie przesadzasz. Jeśli robią to pod twoim oknem celowo, to kup pistolet na wodę i polewaj je np. moczem. Wtedy to ewentualnie sąsiad będzie się skarżył i on będzie tym, który sieje ferment, a ty udawaj głupiego i dobrego. Jeśli nie jesteś silniejszy to działaj skrycie, a nie wprost, manipuluj ludźmi. Obecnie rodzina jest za sąsiadem, więc musisz doprowadzić do tego, żeby uznali sąsiada za tego złego.
 2. Te dyski między kręgami nie są ukrwione i odżywiają się zasysając wodę w trakcie ruchu. Jeśli non stop siedziałeś i nie ruszałeś się to po prostu krąg się zdegenerował. Dużo ruchu nawadniającego kręgi pomoże. A ćwiczenia znajdziesz na necie, a i widzę że Bracia już coś wrzucili.
 3. @SzatanKrieger Napiszesz coś więcej o tej szyszynce? Jak ją odwapnić? I skąd wiesz, że masz zwapnioną?
 4. @SzatanKrieger On jest pastorem protestanckim czy innym zielonoświątkowcem. Ponoć taki rak toczy USA, że tworzą się różne sekty. Podobnie Jehowi, Scientolodzy i inne. Koleś z filmiku ma dziwną energię w sobie. Jakoś mi pasuje tutaj coś w rodzaju poruszanego w tym temacie "krokodyla".
 5. @Marek Kotoński Coś tam w gościu ewidentnie siedzi. Coś nieludzkiego. Co o tym sądzisz?
 6. W Skandynawii może jest chwilami radykalnie, ale przynajmniej są konsekwentni w polityce równości i nie ma przepuszczania w drzwiach czy cmokania w łapkę. W Polsce kobiety mają korzyści z patriarchatu i matriarchatu, a mężczyźni obowiązku z tych dwóch systemów. Daliśmy się wyruchać bez mydła wcale nie mniej niż Rafatus.
 7. Handel trudna rzecz, ale warto. Nauczysz się wiele o ludziach, świecie, obrocie gospodarczym. Poznasz brutalne prawidła tej gry
 8. Może na początek wystarczy w tle jakieś zdjęcie czy film. Przy tej fali hejtu trudno oczekiwać od ludzi, że od razu pokażą swoją facjatę. Ja bym się na razie bał
 9. Na osłonę błon śluzowych dobry jest rumianek. Sam piję codziennie pół litra, bo mam problemy z żołądkiem. Jest też taki suplement- NeoBianacid- to przy stanach zapalnych błon. Można też pić sok z aloesu. Jeśli chcesz mieć dobrą perystaltykę to błonnik jest niezbędny.
 10. Chętnie coś wrzucę swojego, bo trochę zacząłem nagrywać i mam mnóstwo tematów, ale jeszcze się nie odważyłem nigdzie tego udostępnić
 11. Tak z drugiej strony, z punktu widzenia handlowego to jej zabiegi są jak najbardziej uzasadnione, bo co jej zależy zagadać i zachachmęcić za 50 zł. Inni za tyle pół dnia jebią na taśmie czy z łopatą, a ona może tyle zarobić za tani tekst z tupetem. Tak się robi biznes, na tym Żydzi zbudowali swoją potęgę. Ktoś machnie ręką na 50 zł, a ktoś zarobi
 12. Najważniejsze, żeby się nie ciął i żeby nie było takiego kału jak kiedyś u JackCaleib. Czy będzie można tu zamieszczać swoje treści? Może z tego powstanie konkurencyjna wobec jew tube platforma niezależnych twórców?
 13. Dobry wybór. "Wielu świetnych kalisteników robi brzuszki i nie narzekają zatem myślę, że..." - no właśnie, ci co narzekali odpadli i nie są kalistenikami. Nie patrz na tych najlepszych, najsilniejszych, robiących największe postępy, bo jak pójdziesz ich śladem to źle skończysz. Patrz na tych, co mają jakieś problemy zdrowotne, słabości i potrafią je zniwelować. Wielu z lansujących się zawodników fitnes czy kulturystyki jedzie na koksie, więc mają 10 razy lepszą regenerację. Zwykli śmiertelnicy muszą iść swoją drogą pokory
 14. W skrócie napiszę: 6 Weidera- u osób ze słabym kręgosłupem (95 procent populacji) niszczyciel odcinka lędźwiowego- odradzam! Brzuszki na ziemi- odradzam. j.w. Podciąganie nóg w zwisie na drążku- już lepiej, ale skraca się mięsień lędźwiowo-biodrowy- trzeba to rozciągać. Ćwiczenia na rolce- jak masz słabe mięśnie brzucha to zrobisz sobie więcej krzywdy niż pożytku. Odradzam. Polecam ćwiczyć deskę i ogólnie ćwiczenia izometryczne. Brzuch jest do trzymania postawy a nie do machania ciałem. On ma stabilizować, więc ćwiczymy go zastygając w jednej pozycji. Brzuch wzmacnia się tez przy innych ćwiczeniach, np. martwym ciągu lub przysiadach ze sztangą. Split? Bierzesz sterydy? Jeśli nie, to dlaczego ćwiczysz jak osoby biorące sterydy? Ćwicz naturalnie i dla sprawności, a nie przerostów mięśni głównych i zaniku mięśni wspomagających. Mam słaby kręgosłup lędźwiowy i przerabiałem to wszystko, więc wiem co mówię.
 15. Nie mogło zabraknąć cennej opinii eksperta urbanistyki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.