Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dodarek

Użytkownik
 • Ilość treści

  193
 • Donations

  100,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

170 Świetna

O Dodarek

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Może 1500 mu zostaje. Raczej komornik nie ściągnie z wypłaty nic poniżej 1500zł, jest to kwota wolna od zajęcia. Wątpię też, żeby przy ciężkiej tyrce zarobił minimalną.
 2. Dodarek

  Kręcą was pończochy?

  Kręcą. Zastanawiam się dlaczego tak jest. Jak widzę ładną dziewczynę w spódniczce i pończochach to od razu jestem gotowy do akcji
 3. Dodarek

  Wezwanie na Policję.

  Przesłuchają i umorzą sprawę. Takich donosów są miliony. W ogóle że coś wszczęli to musiał ktoś naciskać, obstawiam jakąś organizacje pozarządową. Feministki, Żydzi, geje lub kartacze.
 4. Dodarek

  Sweet focia z fabii :) Pozdro dla Braci i Sióstr :)

  Odbyt pokazany w Skodzie. Scenka żywiołowa jak u jakiegoś mistrza akwarystyki @SzatanKrieger: Z podoplem wozia.
 5. Dobry serial, sporo ciekawych scen, można się wczuć. Zdarzają się też wpadki i dziwne momenty, ale jako antyfan polskich seriali powiadam, ten serial jest jednym z lepszych jakie zostały nakręcone w tym kraju.
 6. Będą noble z feminizmu, gender i tolerancji.
 7. Dodarek

  Śmierć Richa Piany

  Genetycznie ludzkie ciało jest zaprojektowane na jakąś tam ograniczona masę, głównie ograniczoną masę mięśniową, bo ta potrzebuje dużo tlenu i innych substancji. Sam tłuszcz tak mocno nie obciąża w trakcie wysiłku. Dlatego np. Pudzianowski puchnie w trakcie walk, mimo że nie ma wcale takiej dużej masy. Są od niego ciężsi, ale mniej umięśnieni, więc kondycji starcza im na dłużej. Ogólnie sterydy to gówno, bo orają wszystko, głowę, wnętrzności, serce. Pomóc mogą na problemy ze stawami i w nadmiarze tkanki tłuszczowej. Generalnie jak nie zamierzacie wiązać swojej kariery ze sportem zawodowym to nie warto.
 8. Każdy ma inną perspektywę. Jak jesteś przystojny i do tego rodzice kupili fajną furę, to będziesz miał o niebo lepsze doświadczenia z kobietami jak introwertyczny brzydal, który mimo dużej inteligencji jest zupełnie niwidoczny dla kobiet. Ale według mnie skoro są na świecie kobiety, to znaczy że jest w tym jakiś głębszy zamysł...Boga? Natury?
 9. Wydaje mi się, że podobną sytuację miała moja znajoma. Nie mam teraz z nią kontaktu, ale spróbuję popytać inne osoby, które też były wtajemniczone. Z tego co pamiętam wygrała sprawę w sądzie. Nigdy nie podpisuj nic in blanco. Żadnych weksli o odpowiedzialności materialnej!
 10. Dodarek

  Czy kupiłbyś używany samochód od kobiety?

  Kupiłem auto po kobiecie. Na szczęście sprzęgło sama wymieniła, do czego się przyznała. Poza tym nic się nie dzieje szczególnego, trochę trzeszczy ale to 15- to już letni rzęch ale z porządnych Toyot wyprodukowanych jeszcze w Japonii więc swoją odporność też ma.
 11. @kaziki Jak się czułeś na lekach? Mogłeś normalnie funkcjonować, jeździć samochodem itd.?
 12. Dodarek

  Perswazja, manipulacje, biznes i psychologia.

  Jakieś NLP czy inne psy?
 13. Polscy Żydzi w zachodnich mediach lubią pisać jaka u nas jest dzicz i Wschód, ale jak na zachodzie zaczną się strajki czy zamieszki to dopiero z nich wychodzi "cywilizacja". We Francji mają tradycję rznięcia się na wzajem nie znane Polakom nigdy w historii. Co można przyrównać do takiej np. Rewolucji Francuskiej? A tam takich zajść było mnóstwo.
 14. Dodarek

  Wywiad z demonem

  Straszą żeby ludzie od nich nie odchodzili. Oczywiście są złe i dobre siły na świecie, ale kościół katolicki zalicza się do tych złych, a największy demon zasiada na Tronie Piotrowym i wspólnie z innymi demonami stara się zniszczyć Europę i jej dziedzictwo.
 15. Ostrzegajcie, że kałowy portal. Przypadkiem kliknąłem. :/
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.