Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dodarek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  321
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

315 Świetna

About Dodarek

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od siebie dodam temat: Życie bez kobiety, plusy, minusy. Jak żyć samemu, żeby czuć się spełnionym.
 2. Łatwo w dzisiejszych czasach być silną samotną madką: -alimenty -500 plus (nie jestem pewien czy samotne też dostają?) -zasiłki -mieszkania -organizacje broniące praw -ciągłe sranie na mężczyzn, a po sraniu wpierdalanie czekoladek i znowu sranie.
 3. Skąd się brały te niewyczerpane zasoby ludzkie w ZSRR, skoro Hitler wypchnął ich z najludniejszych terenów, a ZSRR w tamtym okresie miał około, z tego co wiem, 150 milionów niewolników pod władzą Stalina?
 4. Czasami może być tak, że kształt ręki i jej kolor sprawia, że wydaje się chudsza niż jest na prawdę. Ja myślałem, że mój kumpel z siłki ma grubsze przedramię niż ja. Ale jak zmierzyliśmy to jemu wyszło 32 cm a mi 35 cm. Najlepiej zmierz centymetrem i wrzuć wymiary. Według mnie wszystko jest ok, a jak chcesz wzmocnić przedramię to zwisy na drążku polecam, albo ćwiczenia martwego ciągu z gryfem owiniętym ręcznikiem- żeby dłoń miała trudniej.
 5. Jak temat o cenach i na co nas stać, to olaboga jak drogo, Polacy głodem przymierają. Jak temat o zarobkach, to nagle każdy zarabia po 5-10 tys. złotych i nikogo nie znają kto ma mniej niż 3 000zł. Chyba jednak lepiej poczytać rzetelne opracowania statystyczne, niż wpisy pod wpływem emocji i humoru w danej chwili.
 6. Na tą chwilę nie ma innej opcji, badanie musi być z urzędu. Mężczyzna ma za słabą pozycję społeczną i prawną, żeby sam zadbał o swój interes.
 7. Mam trochę doświadczenia w tego typu problemach. Melisa to raczej jakieś placebo dla rozhisteryzowanych matek, mnie jak mam bezsenne noce to tylko bardziej wkurwia niż uspokaja. Już chyba lepszy jest dzurawiec, ale to też nie zawsze. Z takich rzeczy nie na receptę to polecam spróbować: -dobry magnez z b6 w dużej dawce- ale może drażnić żołądek i jelita -duże dawki witaminy D3 z rana, bo na noc mogą pobudzać. -niacyna w formie kwasu nikotynowego -witamina b12 z rana- dobrze działa na układ nerwowy, ale na noc może pobudzać -5HTP- ale stosowane dłuższy czas i musisz znaleźć swoją dawkę (może drażnić żołądek w większych dawkach)- działaniem imituje trochę leki antydepresyjne Możesz się przejść do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o hydroxyzynę- łagodny lek, podają to nawet dzieciom, trochę zamula na drugi dzień jest się sennym, ale można się wyspać. Osobiście na sen mam hydroxyzynę, którą stosuję oraz mocniejszy lek "Nasen"- ale z tego jeszcze się nie odważyłem zażyć żadnej tabletki, bo jak na razie wystarcza zamulenie po hydroxyzynie P.S. Jest jeszcze taki sposób na zasypianie, mi czasem pomaga, nazywam to inspekcją ciała- skupiasz się po kolei na określonych częściach ciała i sprawdzasz, np. na stopie i odczuwasz stopę, czy boli, czy jest zmęczona, czy jest ciepła, czy zimna i idziesz dalej. Mi najlepiej robi skupienie się na częściach ciała najbardziej odległych od głowy, np. stopy, kolana- może uwaga oddala się od negatywnych myśli generowanych przez mózg?
 8. Przywiązuję się w dwojaki sposób. 1. Sentymentalnie- tu wiadomo. 2. Przyzwyczajam się funkcjonalnie- wiem na co dane auto stać, gdzie się zmieszczę, a gdzie nie, czego się spodziewać w zimę, a czego na mokrych zakrętach. W nowym aucie jest ta niepewność tego, jak auto się zachowa.
 9. Tylko kobieta może o tym powiedzieć, jak powie facet to incel i nienawidzi kobiet.
 10. @Exar Ale ja piszę o ludziach, nie o lampartach. Chyba, że masz na nazwisko Lampart, to przepraszam
 11. W mojej opinii jedzenie mięsa i zabijanie zwierząt w tym celu nie jest jakąś zbrodnią. To naturalne. Tak samo kot, musi zabić, żeby zjeść. Człowiek oczywiście ma możliwość wyboru i może zamiast schabu wcinać sałatę, ale jednak nasza pierwotna natura w końcu się upomni o swoje. Według mnie dzisiaj podstawowym problemem jest zamknięcie zwierząt w obozach koncentracyjnych i zrobienie im czegoś na wzór holocaustu. Co innego jest upolować, czy nawet wyhodować w godnych warunkach zwierze i później je zabić w celu spożycia, cały czas zachowując szacunek do tej istoty. A co innego jest zniewolenie tej istoty, zabranie jej wszelkich radości, możliwości życia w naturalnych warunkach po to, żeby na koniec w mechaniczny sposób pozbawić je życia.
 12. Badałeś testosteron?
 13. @Baca1980 Mylisz się kolego. W Polsce mieliśmy jeden z najwyższych odsetków szlachciców. Około 8 procent populacji Rzeczypospolitej to była szlachta. Biedna bo biedna, ale szlachta. Co innego w takiej Francji np. Tam to dopiero masz pospólstwo, którego przodkowie 200 lat temu z krowami w jednej izbie spali. Albo taka Anglia, kraj klas, a w przeważającej mierze kraj najniższej klasy. Polacy takiego bydła jak Anglicy nie robią.
 14. Czerwone światło. Jesteś jedną z osób najbardziej zagrożonych alkoholizmem, więc uważaj na siebie. Alkohol na początku coś daje, później odbiera wszystko. Mój wujek się w to wpierdolił. On też nigdy nie miał problemów z tolerancją alkoholu. Ja zdycham po 3 piwach
 15. Generalnie wyjazd za granicę zazwyczaj pogarsza kondycję psychiczną. Składa się na to wiele czynników, w tym wiele podświadomych. Aczkolwiek nie musi tak być, bo czasami zmiana środowiska potrafi pomóc. Co do psychoterapii, to osobiście kiedyś chodziłem prywatnie, ale jakoś tego nie czułem, dałem sobie spokój po 5 wizytach, kiedy terapeutka chciała mnie związać jakąś umową. Ja myślałem, że to będzie 10-20 wizyt, a ta mi wyskakiwała z czymś w rodzaju rocznego kontraktu, gdzie wizyty są co tydzień i uj wie co z tego wyniknie. Jeśli masz jednak opcję, żeby za darmo z tego skorzystać, to spróbuj, może coś się poprawi. Czy mogę zapytać z jakiego rodzaju problemami się borykasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.