Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dodarek

Użytkownik
 • Ilość treści

  226
 • Donations

  200,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

204 Świetna

O Dodarek

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dodarek

  Obecność /tu i teraz

  Zacząłem czytać akurat Tole ale jeszcze nie doszedłem do żadnej adrenaliny. Na razie przerabiam wygaszanie myśli i emocji, które są nam zaprogramowane przez świat zewnętrzny. Faktycznie jak się zatrzyma gonitwę myślową to robi się błogo.
 2. Dziwne, że w moim regionie na mapce mężczyźni są na czerwono, a kobiety mocno na zielono. Matriarchat. Poza tym gdzie jakieś akcje promujące zdrowie i profilaktykę dla mężczyzn, którzy żyją krócej? Matriarchat!
 3. Dodarek

  Bajki o produktywności pracy i wynagrodzeniach

  Wydajność pracy liczy się dla całej gospodarki, a nie dla konkretnego zawodu czy pracownika. Natomiast owoce tej produktywności podlegają redystrybucji poprzez gospodarkę rynkową. Co z tego, skoro fabryka zatrudniająca 1000 osób robi 100 samochodów tygodniowo, jeśli samochodami się nie najedzą i potrzebują chleba, ubrań itd. Ale piekarz nie chce sprzedać im chleba taniej, tylko chce dla siebie godziwej zapłaty ustalonej przez rynek. Podobnie pracownik takiej piekarni. Więc mamy 10 firm, jedna jest kurą znoszącą złote jajka, ale przy niech korzystają również piekarnia, sklep, dentysta itd. Chyba wiecie o co mi chodzi? Rynek dokonuje redystrybucji owoców pracy danej społeczności. A na zachodzie po prostu mają więcej firm znoszących złote jajka. Dodatkowo redystrybucja zachodzi poprzez podatki i państwo, które jednym zabiera, a innym daje w postaci emerytur, rent, wypłat za pracę czy zasiłków. Jeśli chcesz znać realną siłę danej gospodarki, to patrz na GDP PPP- które podaje produktywność według parytetu siły nabywczej. Unika się tutaj spekulacyjnych kursów walut, które potrafią się zmieniać o kilkadziesiąt procent rocznie.
 4. Dodarek

  Poziom witaminy D we krwi.

  @Perun82 Ja to brałem i jestem zadowolony. Taka fiolka starcza na całą zimę.
 5. Dodarek

  Fizyk Sean Carroll sceptycznie o życiu pozagrobowym

  @DOHC Ale jak się upijesz i urwie Ci się film, nic nie pamiętasz z ostatniego wieczora- to chyba nie powiesz, że nic nie było? Albo że ciebie nie było? Podobnie może być z naszym życiem. Nie pamiętamy lub nie wiemy co było wcześniej. Może coś było, a może nic, a może było w takiej formie, której mózg i myśli nie są w stanie ogarnąć, więc im bardziej racjonalne myślenie tym bardziej mózg broni się przed tym i wywala nam komunikat: "nic". Według mnie tego pokroju myśliciele czy ludzie o ogromnej inteligencji wpadają w pułapkę myśli i logiki, które są stosowalne do tego świata, ale zupełnie ułomne i nieprzydatne poza nim. Czy coś jest po śmierci? Ja tego nie wiem. Poza tym, jak zdefiniujemy "nic". I czy nic jest fizycznie możliwe? To wszystko nie jest na ludzki, ułomny i ograniczony sposób myślenia. Osobiście zetknąłem się z wieloma doświadczeniami kiedy po śmierci kogoś bliskiego pojawiały się znaki, lub jakieś próby zamanifestowania dalszego bytu zmarłej osoby. Jeden przykład: siedzę z rodzicami w kuchni, jemy obiad, nagle talerze w szafce zabrzęczały jak by ktoś je podniósł i rzucił. Mój tata powiedział wtedy, że babcia zmarła. Za pół godziny telefon i informacja, że babcia zmarła. Tego jest bardzo dużo. Ja wolę wierzyć własnemu doświadczeniu i odczuciom (mimo że wiem, że potrafią wyprowadzić na manowce), niż teoriom człowieka, którego umysł jest bardzo zakorzeniony w matriksie tego świata.
 6. Dodarek

  Firmy sprawdzające auta dla klienta

  Kiedyś na wykopie jakiś gość który się tym zajmował zrobił AMA na ten temat. Nawet miałem się z nim umówić na sprawdzanie fury. Chyba 200 zł chciał, ale sam sobie ogarnąłem bo trafił się w miarę pewny samochód. Czasami lepiej dać 200 zł. niż wkopać się w szrota, który pochłonie 5000zł. Oczywiście trzeba mieć zaufanie do takiej osoby. Może to być np. ktoś z polecenia.
 7. Dodarek

  Poziom witaminy D we krwi.

  Osobiście polecam witaminę D3 w kroplach, bo raz że nie wiadomo co za syf pchają w kapsułki, a dwa, że jest wygodna w dozowaniu. Miałem kiedyś kapsułki z zawartością 10 000 jednostek i czułem po niej ciężkość na żołądku. Polecam dozować mniejsze porcje a częściej. Np. 2000 rano, 2000 po południu i 2000 na noc. Trzeba znaleźć swój optymalny poziom, osoby otyłe potrzebują więcej, bo ponoć witamina D rozpuszcza się w tłuszczu (w organizmie?). Można terapię uzupełniać o witaminę A (uważać z dawką) oraz magnez, bo ponoć duża ilość witaminy D zwiększa również zapotrzebowanie na magnez. Witaminę dla kuniów to bym się bał brać, już prędzej taką dla dzików bym brał
 8. Witajcie Bracia. Będzie to wpis informacyjny, może ktoś skorzysta z mojego doświadczenia w tej kwestii. Zażywa duże ilości witaminy D3 z witaminą K2. Od około października stosuję suplement firmy Jacobs w kropelkach. Dawki to były ilości rzędu od 4000 do nawet 10 000j. dziennie. Nie chorowałem tej zimy jeszcze ani razu, a zazwyczaj o tej porze roku zdarzało się chorować już przynajmniej jeden raz. Poza tym wszyscy z otoczenia chorowali. Myślę sobie jest dobrze i postanowiłem zmierzyć poziom witaminy D w badaniu krwi. Oto wynik: Witamina 25(OH)D Total (O91) 52,00 ng/ml Legenda: 0-20 niedobór >20-30 stężenie niewystarczające >30-50 stężenie optymalne >50-100 stężenie wysokie >100 stężenie potencjalnie toksyczne. Koszt badania to było około 38zł. Zbadałem też testosteron i wyszło: Testosteron (O41) 585,68 ng/dl norma 240,24 — 870,68. Mój wiek to 34 lata, także jest chyba dobrze. Ćwiczę na siłowni martwe ciągi i przysiady oraz suplementuję tą witaminę D. Myślę, że dzięki temu mam przyzwoity testosteron, mimo że mam nadwagę i siedzącą pracę.
 9. Dodarek

  Nofap czy jednak nie?

  @Imiennik Zgadzam się w 100 procentach. Osobiście uważam, że szkodliwe jest porno, bo nas przebodźcowuje i daje cały czas jakąś nowość, przez co prowadzi do uzależnienia i rozregulowuje gospodarkę dopaminową. Jednak same zjechanie na ręcznym nie jest takie złe. Ja przy dłuższym nofapie zaczynam wykazywać cechy białorycerskie, przeceniam kobiety i to co one mi mogą dać. Mogę zrobić więcej dla seksu i mogę dać się gorzej traktować. Po zaspokojeniu seksualnym jest już w końcu wolność od tych myśli i mogę się spokojnie zająć swoim.
 10. @UncleSam Prowadzisz kanał na jew tube? Kiedyś oglądałem wykład jakiegoś rosyjskiego "znawcy tematu" (znachora?) i on twierdził, że lecznicze działanie zimnych pryszniców biorą się z tego, że organizm podczas ich trwania na chwilę się wychładza po czym podnosi temperaturę na wyższą niż była przed prysznicem. Rzekomo wtedy zachodzą jakieś procesy lecznicze/regeneracyjne i giną niebezpieczne wirusy oraz bakterie. Na to wygląda, że wszystko jest ok. Ale może poszukaj jeszcze na internecie, bo ja nie pamiętam gdzie tego słuchałem.
 11. Ostatnio obserwowałem, jak zakopywali film Marka, wrzucony na Wykop przez jakiegoś użytkownika. Na Wykopie jest mnóstwo zorganizowanych zakopywaczy/wykopywaczy. Do tego każde duże medium ewoluuje w nienaturalny sposób w kierunku marksizmu kulturowego. Wykop też ewoluuje.
 12. Dodarek

  Yerba Mate

  @ariok Yerba nie jest polecana dla osób z nadciśnieniem i problemami żołądkowo- jelitowymi. Może niszczyć śluzówkę.
 13. @TheShy Wszedłeś w ketozę? To bardzo trudne i dla laika lepiej tego nie polecać. Niech mu dietetyk rozpisze dietę, żeby sobie krzywdy nie zrobił, bo takie swobodne balansowanie na granicy ketozy jest niebezpieczne.
 14. Dziwne to wszystko jest. Liberalny prezydent Gdańska ginie ugodzony przez wariata wypuszczonego przez zliberalizowany system sądowniczy, do tego teraz we wszystkich mediach jakieś szaleństwo z tą żałobą porównywalne do żałoby po papieżu. A jak zwykły człowiek zginie skatowany to pies z kulawą nogą się nie zająknie. Przypominam co powiedział również liberalny mer Londynu po zamachu: że takie są uroki życia w wielkim mieście i że trzeba się przyzwyczaić. No ale jak giną zwykli ludzie to jest inaczej? Co ciekawe już niemieckie media toczą jad i zarzucają Polakom nienawiść, już przypominają Narutowicza, jakoś zapominając że zabili 6 milionów zwykłych mieszkańców II RP. Kurwy jebane! Przepraszam. Do tego liberalni chcą maksymalnie dużo ugrać na tej tragedii, już się prześcigają w indoktrynowaniu w szkołach o mowie nienawiści i zachwalaniu masowej imigracji. Żeby Polak nawet nie pisnął jak hala bila będą przejmować nasz kraj i kobiety. Wszystko na głowie stoi. I jeszcze ten cały WOŚP. Czy to jakiś eksperyment socjologiczny do zarządzania masami? Przecież Duda lekką ręką dał 3 miliardy (niby pożyczki) na Ukrainę. Ile za to będzie takich zbiórek WOŚP? 60 corocznych zbiórek? Nie mówiąc już o tym, co Żydzi chcą od nas wyciągnąć na podstawie ustawy 447, która właśnie jest przepychana w USRAELU. Będzie to szło w tysiące wośpów.
 15. Dodarek

  Dlaczego duchy ukazują się ubrane?

  Duch to projekcja zmarłego na nasz ziemski świat. Ukazuje się takim, jakim widzieli go inni lub jakim sam chciałby być ukazany. Rzeczywistość w zaświatach jest nie do wyobrażenia za pomocą naszych mózgów, gdyż tam mogą być nawet zupełnie inne prawa fizyki, zupełnie inne myślenie, wszystko może być inne.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.