Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dodarek

Użytkownik
 • Ilość treści

  162
 • Donations

  100,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

145 Świetna

O Dodarek

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja tam myślę, że wszystko sprowadza się do jednego problemu: ALKOHOL! Po rozwodzie wielu mężczyzn, którzy nie byli do końca samodzielni, bo byli hodowani przez swoje żony jak barany w zagrodzie, nagle czują wolność i nie mają wyuczonego umiaru. Zaczyna się chlanie na umór, bo przecież mogę, jestem skrzywdzony, smutny, mam depresję, zostawiła mnie, skrzywdziła, oszukała, zabrała dzieci, zajebała alimenty... Brakuje wykształconej samokontroli, bo wcześniej tą kontrole sprawowała kobieta. Tak to widzę u siebie w rodzinie i poza nią, bo znam osoby zrujnowane przez kobiety.
 2. Wpływ cywilizacji żydowskiej na kulturę łacińską. Polecam "Kulturę krytyki" Kevina McDonalda. To wszystko zainicjowali Żydzi około 100 lat temu w USA, a później przeszli do Europy. Żydzi, jako nacja odmienna kulturowo, aby być tolerowana za swoje występki i czuć się dobrze na zachodzie zbudowała kulturę tolerancji i poprawności politycznej. Opanowali media, a obecnie internet łącznie z przemysłem porno. Będą wszystko wypaczać, porządek stawiać na głowię tak aby jak najbardziej zamieszać nam w głowie. To jak w tej grze w kubki. Trzeba namieszać żeby oszukać i okraść.
 3. Dodarek

  Żylaki a siłownia

  Wypowiem się ogólnie, bo zauważyłem, że wielu lekarzy nie koniecznie ma dobrą wiedzę w temacie (ludzie starej daty) i często po prostu na wszelki wypadek w każdym przypadku siłownię odradzają. Nie rozumieją chyba tylko, że dzisiejszy człowiek bez siłowni już praktycznie wcale się nie rusza.
 4. Przypominam szanownym Braciom, że to PiS cofnął reformę emerytalną, która zrównywała wiek emerytalny kobiet i mężczyzn. Chyba nie sądzicie, że cmokający panie w łapki rycerzyk przenajświętszej panienki w jakiejkolwiek kwestii weźmie stronę, w jego opinii, ciągle pijących przed komputerem browary mężczyzn? PiS to matkoboska partia bogoojczyźniana, która patriotyzm ma tylko na sztandarach i każe ci ginąć z karabinem w ręku szturmując czołgi wroga. Nic realnie nie zrobią dla wzmocnienia naszego kraju. Według mnie tylko jakieś partie libertariańskie i ewentualnie Kukiz mają szansę coś zrobić dla Naszej Sprawy.
 5. @JoeBlue Według mnie to stereotyp, że na zachodzie kobiety rządzą. Tam rządzą mężczyźni bo nie mieli komuny, która zniosłaby społeczeństwo klasowe i podział zadań na kobiety i mężczyzn. U nas była komuna i wprowadzono większe przywileje dla kobiet. Zobacz w Polskich domach kto rządzi. Są to kobiety. Mężczyźni tylko czasami stwarzają pozory o pokrzykują, ale faktyczna władza leży po stronie kobiet.
 6. Polecam hydroksyzynę. Człowieka zamuli, pójdzie spać, będzie spał 10-12 godzin, a po przebudzeniu jest jakoś tak inaczej, jest taki letarg i płytkość emocjonalna, która oczywiście ma swoje plusy.
 7. Nie oglądając filmu powiem tylko tyle, że według mnie obecny rynek pracy staje się coraz bardziej antymęski. Coraz więcej jest zawodów gdzie siedzi się w ciasnym, dusznym biurze ze zgrają ludzi, jak pies przy budzie, albo kura w nowoczesnym kurniku. Mało jest pracy twórczej, inicjatywy, myślenia, kreatywności, a coraz więcej pracy odtwórczej, do tego ciągły stres, na który mężczyzna nie jest przygotowany, gdyż my dobrze znosimy duże stresy, ale rzadkie niż czeste i nawet lekkie. Ogólnie mężczyzna jest stworzony do większej wolności, eksploracji, przemieszczania się, samodzielności, to buduje w nas poczucie własnej wartości. Potrzebujemy poczucia, że to co robimy ma sens i potrzebujemy wiedzieć owoce naszej pracy. Do tego uważam, że dzisiejsze miejsca pracy są dostosowywane pod kobiety, w zasadzie tak pewnie jest nawet taniej, więc mamy goąace, duszne biura open space, zacienione, bez widoku na zewnątrz, z krążącymi dookoła kapo czesto w kobiecym wydaniu, którzy to przypieprzają się co jakiś czas do tego, jak trzymasz kubek, że nieładnie piszesz, że jesteś niesystematyczny ble ble ble. To rodzi silny bunt i stres. Bo człowiek jest zadowolony, kiedy może maksymalnie sam o sobie decydować. Wydaję mi się, że kobiety bardziej się podporządkowują, chętniej pracują w grupach, rzadziej same myślą, rzadziej zaprzeczają, są bardziej skrupulatne w dłubaniu w różnych rzeczach cały dzień w jednym miejscu. Nie potrzebują tylu bodźców, żeby pobudzać swój układ nerwowy do działania.
 8. Dodarek

  Komisja Wyborcza

  Ile teraz płacą za tą niedogodność?
 9. Dodarek

  Szaleńczy rajd po Słowacji

  Rozumiem na torze, ale na drogach tak zapier... to gruba przesada. Co z tego, że auto bezpieczne, jak zabił drugiego człowieka. Powinien posiedzieć z 5 lat i do tego grube odszkodowanie dla rodziny.
 10. @meinong Te rady mogą pomóc. Próbuj najpierw naturalnie, bo pójście w leki to zgoda na przedwczesną kastrację i niepełnosprawność. 140/90 to jeszcze nie tak dużo. Kilkadziesiąt lat temu uznano by Cię za całkiem zdrowego, jednak w ostatnich latach normy na wszystko się obniża, żeby zwiększyć sprzedaż leków. Zrób sobie godzinne marsze min. 3 razy w tygodniu, do tego ogranicz sól, więcej magnezu, witamina D3, zmniejsz wagę (chyba że już jesteś chudy) i obserwuj co zadziała. Powinieneś eksperymentować, aż znajdziesz przyczyny podwyższonego ciśnienia. Masz dużo czasu, bo na to na pewno nie umrzesz w rok czy dwa
 11. @meinong Przede wszystkim pytanie, czy faktycznie masz nadciśnienie? Kupiłeś ciśnieniomierz i mierzysz ciśnienie w domu? Bo jeśli nie, możesz mieć syndrom białego fartucha. Ja to miałem i konowały w wieku 17-stu lat leczyły mnie mocnymi lekami hormonalnymi na nadciśnienie po których byłem zombi z zimnymi jak lód dłońmi. Okazało się, że ciśnienie miałem wysokie tylko u lekarza. W domu było dobre. Jeśli faktycznie masz problem z ciśnieniem, to najpierw proponuję: -schudnąć (jeśli masz nadwagę), -ograniczyć stres -ograniczyć używki (alkohol, kawa, papierosy, sól, cukier) -zioła (melisa, rumianek, zielona herbata itp.) -sok z aronii, mikstury z czosnkiem -omega 3, witamina D3, Witamina K2, magnez, niacyna, -wysiłek tlenowy, ale bez przesady, żeby się kortyzol za mocno nie podnosił (z siłownią trzeba uważać, ćwiczenia oporowe mogą podnosić ciśnienie nawet na 24 godziny). -w ostateczności leki
 12. Dodarek

  Co się śniło się?

  @Dworzanin_Herzoga Mi się kiedyś śniło, że byłem inną formą życia, niebiologiczną. Jak śpisz to chyba szyszynka wydziela DMT, więc sny psychodeliczne to nic nadzwyczajnego.
 13. Dodarek

  Co je odstrasza

  Wszystko co jest oznaką słabości. Niski wzrost możesz zrekompensować pewnością siebie lub posiadaną władzą.
 14. Dodarek

  OOBE i LD

  Kiedyś zdażył mi się właśnie świadomy sen. Dziwne uczucie, które trochę zachwiało na jakiś czas moją wiarę w realność świata Wyglądało to tak, że sobie ide po jakimś dużym markecie i nagle zdałem sobie sprawę że śnię. Co ciekawe, wcześniej miałem wrażenie zgiełku i tłumu ludzi a jak sobie uświadomiłem że śpię ludzie i otoczenie przypominało dekorację, coś jak w Colin McRally te ludziki przy trasie. Trochę się przestraszyłem ale pojawiła się we mnie chęć spróbowania latania. To było coś bardziej na zasadzie jak chcesz podnieść rękę. Nie zastanawiasz się czy to możliwe czy nie tylko podnosisz ją. Tak samo naglę oderwałem się od ziemi i latałem. Co ciekawe miałem wrażenie że czuję wszystko prawdziwym ciałem. Trochę już zatarte to wspomnienie jest, ale był to dla mnie szok. Około 7 dni później lekko się powtórzyło, ale miałem wewnętrzne przekonanie że tego nie chcę, bo się bałem tego i przeszło.
 15. Dodarek

  Totalna psychoza obecnych czasów

  @doler Proponuję poczytać Strategię Syjonu Douglasa Reeda. Są na tym świecie ludzie, którym zależy na celowym psuciu i wykolejaniu porządku świata. Goja mają być utrzymywaniu w ciągłej niepewności i braku stabilności.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.