Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DissolvedAir

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Świetna

About DissolvedAir

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaja sobie robisz? Twój kredyt i twoje mieszkanie ty za to płacisz nie ona!!! Ona może się dokładać do wydatków na bieżąco ale nie do kredytu!!! pisze to nie po to żeby poprzeć laske ale nie ważne w drugą stronę jest i ma być to samo. Ja tak miałem że mieszkał u Pani i wieczne awantury bo powiedziałem że nie będę spacał kredytu tylko wydatki wspólne po połowie
 2. Kup Atlas anatomiczny "Sobotta" albo "Nettera" albo rosyjski "Simielnikova"
 3. A wytrzymałem taki post 3dniowy tylko woda, kawa i herbata czarna. Uważam, że dobra to jest sprawa coś takiego zrobić. Obecnie od jakiegoś czasu jestem na IF oraz robię tak że raz w tygodniu to jest w poniedziałki robię jednodniowe głodówki. Nie ma spadków energii ani głową nie boli. Poniedziałki wybrałem dlatego że po weekendzie zawsze się je odrobinę więcej i jak sobie taki post zafunduje to organizm lepiej funkcjonuje i się oczyści. Pozdrawiam wszystkich aktualnie na głodówkach.
 4. Tak w kanalikach zębinowych jako takiej miazgi nie ma są włókna tylko odontoblastow. Komórek, które wytworzyły zębinę.Histologicznie należą do zewnętrznych komórek miazgi bo proces dentinogenezy ( budowy zębiny pierwotnej) zachodzi od zewnątrz do wewnątrz. Pełna zgoda z tym co piszesz odnośnie rebondingu i znoszenia nadwrażliwości w postaci zamknięcia kanalików zębinowych.
 5. Wg mnie totalnie bez żadnego sensu.Jak niby olej kokosowy ma Ci zęby wybielić? Na zasadzie że w słoiczku jest biały i po nim zęby też staną się białe? Wybielanie polega na reakcji chemicznej z wierzchnia warstwa szkliwa na zasadzie peroksydacji czyli utlenowania dlatego stosuje się substancje na podstawie stężonej wody utlenionej czyli perhydrolu albo mocznika który wybiela Inną metodą wybielania to czysto mechaniczna kupujesz pastę lub inny specyfik typu proszek do zębów lub żel o zwiększonym współczynniku ścieralności szkliwa RDA na poziomie 120-200 i ładujesz szczoteczką po zębach.W istocie wybielisz ale zetrzesz szkliwo dlatego będą białe. No i jeszcze dorobisz się nadwrażliwości zębiny, gdy przetrzesz szkliwo i otworzysz kanaliki zębinowe zębów z żywą miazga. Na rynku jest multum specyfików na wybielanie domowe przez nakladkowe po aktywowane lampą w gabinetach stomatologicznych. Przestrzegam nie używaj domowych mikstur typu soda oczyszczona z kwaskiem cytrynowym to już totalna głupota. Efekt jest tego taki że w istocie działają mechaniczno-chemicznie a mianowicie rozpuszcza zmineralizowane osady i złogi naddziaslowe ale i odwapniania szkliwo powodując jego erozję.
 6. Termos albo kubek termiczny polecam "Contigo". Bardzo dobre zamknięcie nic nie wyleje się przypadkowo w plecaku. Trzyma nawet do 6godzin. Ja jestem zadowolony.
 7. ze rozumieniem chodzi o polisy ubezpieczeniowe a nie inwestycyjne.To jest różnica.
 8. może tak być co to dla niej za filozofia nakremować pochwę?
 9. @Marek Kotoński napisał wszystko mega poczucie beznadziejności. I właściwie każdy może być w takiej sytuacji.Pytanie jest takie jak sie tego ustrzec?jak nie być w takiej matni? Prawo sprzyja temu że mozna zostać okradzionym ze wszystkiego,z całego dorobku życia."Opodatkowanym"być alimentami gdzie każda zarobiona złotówka trafia do rak ludzi którzy Cie oszukali.Dzieci nie znasz nawet ich nie widzisz przez co traci sie nimi kontakt.Co tu dużo sie potem dziwić że nie maja szacunku bo jak jak relacje i wiezi nie zostały zbudowane? Perspektywa takiej alimentacyjnej beznadziejności skutecznie może odebrać jakiekolwiek chęci do życia. Alkohol jest problemem nie przeczę ze nie.Ale jest raczej następstwem zaistniałej sytuacji. Tak samo jak to ze ktoś wybiera sznur i gałąź w lesie. To jest skutek a nie przyczyna. Pytanie autora jest takie jak sie ustrzec czegoś takiego.Jak będąc porządnym chłopakiem nie wpaść z powodu "slepej miłości i ze miłość przerwa wszystko" W cos takiego. Z reguły cos takiego trafia sie naprawde porządnym facetom co mogliby do czegoś dojść. Pije sie nie dla samego picia lub kaca później ale żeby o czymś nie pamiętać...
 10. Autor tego postu pyta wprost.Co zrobić w takiej sytuacji?Jak sie ustrzec lub jak naprawić to co spotkało tego człowieka.Ludzie nie zbaczajcie z tematu. Sam jestem Ciekawy i chciałbym usłyszeć jakieś złote rady. Prawo jak działa wszyscy wiemy i to jest do bólu schemat. A to ze sie załamał to bylo do przewidzenia po czymś takim. Chlanie alko jest nie przyczyna ale konsekwencja spotkania na swej drodze niewłaściwych ludzi.
 11. @Still i to jest prawda co piszesz Właściwie najlepszy przykład na nierówność i asymetrie prawa rodzinnego.
 12. @michau nie dzisiaj, jakiś czas temu, ale dziś tez jest tak upalnie. Wiecie co jest w tym najlepsze?a no to ze później ma się zajebiste wspomnienia podlane emocjami.Dlatego te wszystkie "zwykle"miejsca sa takie niezwykłe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.