Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pocztylion

Użytkownik
 • Content Count

  123
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Świetna

About Pocztylion

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pocztylion

  PsYCH14trYK

  To chyba jeszcze jest w miarę.Jak jeszcze nagrywał Michał"zielony Rybnik" i opowiadał o pobycie w psychiatryku to akcję jakie się tam działy to były nie do uwierzenia.
 2. Pocztylion

  PsYCH14trYK

  A ten psychiatryk w Polsce czy Niemczech się mieści?
 3. Ciężko stwierdzić.Zależy jakiej laski szukasz i do czego.Jak szukasz do seksu tylko i masz skrupuły żeby laski urabiać to tinder jest dobrym miejscem.Tylko licz się z tym,że przeważnie będą to laski o niższym smv od Ciebie.Jeśli szukasz laski do związku i masz jakieś wymagania to tinder nie jest dobrym wyborem moim zdaniem.Laskę znasz praktycznie tylko ze zdjęcia i pisania z nią.Tylko,że nie poznasz osoby przez pisanie.Ludzie co innego piszą a inni są w rzeczywistości.Ja się tak parę razy przejechałem wydawało mi się,że jak się fajnie pisze to będzie też sie fajnie czas spędzać.Czasem mogą cię irytować najmniejsze cechy typu styl wypowiedzi czy jakieś gesty pani.Ja tak miałem ostatnio.Pani pisała ze mną normalnie po polsku a jakoś w połowie pierwszego spotkania jak przestała się kontrolować to zaczęła mówić twardą gwarą śląską.Do tego niezbyt podobał mi się jej zapach. Dlatego na związek lepsza wydaje mi się jakaś kobieta z która mamy do czynienia i wiemy jak ona się mniej więcej zachowuje na co dzień.
 4. Pocztylion

  Kaszkiety

  Na cosplay jako odtwórca postaci Sherlocka Holmsa w sam raz.
 5. absolutarianin Dzięki za jakąś pomocną wypowiedź a nie szydzenie. No ale słuchaj,było tak,że pisaliśmy sobie i nawet ona mnie sama zaprosiła na wyjście.No i wczoraj zapytała mnie ile mam lat,spytałem na ile wyglądam i ona,że na 19.No to ja zapytałem jej ile ma bo wygląda na 18 a ona,że 17.No i potem w sumie normalnie pisaliśmy jeszcze.No i dzisiaj mi napisała,że idzie na pogrzeb.No to ja napisałem"no spoko,kondolencje.".No i ona na to dzięki i od tego czasu cisza. Co masz na myśli pisząc o osłabieniu energetyki przez grupę?W sensie,że w grupie człowiek ma mniejsze"jaja" niż oko w oko?Ja nie lubię podrywać przy innych osobach bo zawsze się trafi jakiś gość albo dziewczyna co sobie zrobi z tego beke.I wtedy by się przydała cięta riposta a nie jestem najlepszy w przepychankach słownych.
 6. To proszę może jakiś link albo nazwę tematu.Nie każdy ma taką wiedzę o kobietach jak Ty.I bardzo fajnie się nabijać z kogoś kto szczerze prosi o jakieś rady... I jaki jest sens tego forum jak dziadziusiujecie i potem wychodzi się jak zabłocki na mydle.
 7. Mam tak samo choć mam 23 lata.Może to dlatego,że czego bym nie zrobił to nie widzę jakiś postępów z których byłbym zadowolony. Choć słyszałem,że rozwój to dwa kroki do przodu i jeden w tył,także może kiedyś zbiorę jakiś plon.
 8. Zagadałem,w sobotę idziemy do bibliotekii.I ona nie ma 18 tylko 17.Ogólnie śmiesznie.
 9. A po co praca skoro masz kawalerki na wynajem?
 10. Dla mnie podrywanie kobiet na ulicy to jakaś abstrakcja.Nie wiem nic o tej kobiecie,czy ma faceta i tak dalej.Do tego nie ma żadnego wspólnego tematu do rozmowy.Wydaje mi się,że trzeba mieć mocna psychikę do tego bo pewnie skuteczność jest nikła o ile nie zerowa w przypadku gdy jest się poniżej 7/10
 11. Wszystko to co piszesz wydaje się rozsądne,jednak patrząc na społeczeństwo to nie tylko 10 procent facetów ma kobiety.Jak to jest ,że większość ma żone i rodzinę.
 12. Chciałbym w tym temacie zebrać różne porady i przemyślenia na temat miejsc gdzie łatwo poznać kobiety. No i oczywiście też takie gdzie jest to trudne i szkoda marnować na to czas.Zaczne od moich doświadczeń. Badoo/Tinder -Bardzo duża męska konkurencja.Kobiety bardzo rozkapryszone.Często bez powodu zrywają kontakt.Panie o bardzo dużym przekroju smv.W moim odczuciu zbyt dużo poświęcenia w porównaniu do zysku.Godziny na czatach z czego wyszło parę spotkań.Pare dłuższych znajomości skończonych po tym gdy okazało się ,że panie kłamią lub mają zaburzenia psychiczne. Grupki tematyczne/strony do nauki języków-Panie raczej o wyższym smv.Często zajęte co wychodzi po dłuższej znajomości.Dużo introwertyczek.Wydaje mi się ,że panie mają tam dla mnie za duże smv. Dyskoteki-Moim zdaniem miejsce kompletnie nie dostosowane do poznania kogokolwiek.Głośna muzyka przeszkadza w komunikacji.Parę razy udało mi się wyciągnąć numer,ale na drugi dzień panie nie były chętne do rozwijania znajomości.Do tego nie wiesz czy laska jest zajęta,można mieć problem gdy jej chłop Cię dopadnie.Moim zdaniem przereklamowane miejsce. Praca -Aktualnie nie mam kobiet w pracy.Kiedyś pracowałem z kobietami i łatwo tam jakaś poznać.Łatwo też narobić sobie kwasu.Wydaje mi się ,że jak komuś zależy na pracy to średnia opcja. Kluby sportowe-Fajna opcja,ale tak jak powyższe.Trzeba trochę uważać żeby sobie kwasu nie narobić. Z mojej strony to tyle.
 13. Co do tego,że mężczyźni zwracają uwagę na przebieg kobiety się zgadzam.Przecież taka kobieta która ma duży przebieg ma problem z tworzeniem stałych relacjii.Świadczy to też o tym,że ma zaburzony system oceny ludzi bo gdyby potrafiła znaleźć faceta,który ją zaspokaja to by nie skakała z kwiatka na kwiatek.No i podświadomie jest poczucie w takim wypadku ,że kobieta nie będzie nad sobą panować i prędzej czy później Cię zdradzi.Wydaje mi się,że taka osoba też ma wypaczony obraz miłości bo skoro można w każdej chwili zmienić partnera to po co się starać gdy nastąpi jakiś problem.No a problemy zawsze są w relacjach. Nie mam z kobietami dużego doświadczenia ,ale takie są moje obserwacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.