Jump to content

Pocztylion

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

133 Świetna

About Pocztylion

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Założyłem te fb randki i na 30 pań z dwoma jest jakaś sensowna rozmowa a reszta to dramat.
 2. Mam to samo.Mam 24 a dają mi 17.Też trenuje sporty walki itp.Myślę,że taka genetyka i tyle.Będziemy się też wolniej starzeć.Z drugiej strony młode Julki patrzą przychylniejszym okiem,zawsze jakiś plusxD
 3. Tu jest właśnie wasz problem.Patrzycie przez biało czarne okulary.Lewica wszystko źle a prawica wspaniale i na odwrót.Nie potraficie spojrzeć trzeźwo i zobaczyć jaki kościół jest skorumpowany i jak niszczy mentalność ludzi pod przykrywką umoralniania i wtłaczania światopoglądu za pomocą strachu.Z drugiej strony lewica,która dąży do zrobienia z człowieka ludzkich zombie poprzez całkowite uzależnienie ich od państwa.A wiecie co jedynie interesuje jednych i drugich?Władza nad waszą psychiką i portfelem.Różne mają metody,ale cel ten sam.
 4. Mierzysz wszystkich swoją miarą i masz się za oświeconego.Szkoda czasu żeby tłumaczyć.Może pomyśl o tym,że ludzie próbują wyjść z macek wszechwładnego państwa które niszczy ich ucisku fiskalnym i niszczy ich człowieczeństwo odbierając im wolną wole.A nie wprowadzają tego wcale ludzie prawi i moralni a zwykłe szuje i świnie,które mają krew na rękach a pieknę gadki o ochronie życia wygłaszają gwałciciele dzieci.
 5. Pocztylion

  PsYCH14trYK

  To chyba jeszcze jest w miarę.Jak jeszcze nagrywał Michał"zielony Rybnik" i opowiadał o pobycie w psychiatryku to akcję jakie się tam działy to były nie do uwierzenia.
 6. Pocztylion

  PsYCH14trYK

  A ten psychiatryk w Polsce czy Niemczech się mieści?
 7. Na cosplay jako odtwórca postaci Sherlocka Holmsa w sam raz.
 8. absolutarianin Dzięki za jakąś pomocną wypowiedź a nie szydzenie. No ale słuchaj,było tak,że pisaliśmy sobie i nawet ona mnie sama zaprosiła na wyjście.No i wczoraj zapytała mnie ile mam lat,spytałem na ile wyglądam i ona,że na 19.No to ja zapytałem jej ile ma bo wygląda na 18 a ona,że 17.No i potem w sumie normalnie pisaliśmy jeszcze.No i dzisiaj mi napisała,że idzie na pogrzeb.No to ja napisałem"no spoko,kondolencje.".No i ona na to dzięki i od tego czasu cisza. Co masz na myśli pisząc o osłabieniu energetyki przez grupę?W sensie,że w grupie człowiek ma mniejsze"jaja" niż oko w ok
 9. To proszę może jakiś link albo nazwę tematu.Nie każdy ma taką wiedzę o kobietach jak Ty.I bardzo fajnie się nabijać z kogoś kto szczerze prosi o jakieś rady... I jaki jest sens tego forum jak dziadziusiujecie i potem wychodzi się jak zabłocki na mydle.
 10. Mam tak samo choć mam 23 lata.Może to dlatego,że czego bym nie zrobił to nie widzę jakiś postępów z których byłbym zadowolony. Choć słyszałem,że rozwój to dwa kroki do przodu i jeden w tył,także może kiedyś zbiorę jakiś plon.
 11. Zagadałem,w sobotę idziemy do bibliotekii.I ona nie ma 18 tylko 17.Ogólnie śmiesznie.
 12. A po co praca skoro masz kawalerki na wynajem?
 13. Dla mnie podrywanie kobiet na ulicy to jakaś abstrakcja.Nie wiem nic o tej kobiecie,czy ma faceta i tak dalej.Do tego nie ma żadnego wspólnego tematu do rozmowy.Wydaje mi się,że trzeba mieć mocna psychikę do tego bo pewnie skuteczność jest nikła o ile nie zerowa w przypadku gdy jest się poniżej 7/10
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.