Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pocztylion

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Świetna

About Pocztylion

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Bo szczęście ludzkie wcale nie zależy od poziomu życiowego,lecz od harmonii serca i poglądu na życie.Jedno i drugie zawsze znajduje się w naszym zasięgu,a więc człowiek zawsze jest szczęśliwy jeżeli tego chce,i nikt mu nie jest w stanie przeszkodzić." Polecam Sołżenicyna
 2. Najbardziej bym skupiał się na takich cechach u kobiety jak empatia,dobroć,samoświadomość,uczciwość.Inteligentniejsze panie są bardzo dobre w udawaniu tych cech więc byłbym czujny.Jeśli kobieta nie przejawia tych cech to inteligencja będzie tylko bronią skierowaną w twoją stronę jeśli zdarzy się jakiś konflikt.
 3. Miałem taką dziewczynę i ogólnie można było z nią ciekawie pogadać,ale zachowania typowo kobiece typu shit testy zostają.Często jest trudniej bo im pani inteligentniejsza tym większą ma zdolność do manipulacji.
 4. te wszystkie Chady zepsuły rynek matrymonialny☺️
 5. Ja jak bym miał wybierać to lata 80/90 w jakimś bogatym społeczeństwie typu USA,Japonia,Niemcy.Lewacka propaganda nie była wtedy jeszcze tak mocna,powstawały wtedy fajne filmy,samochody,wychodziły pierwsze konsole.Nie było jeszcze internetu,ludzie żyli w realnym świecie.jednak prawda jest taka,że jak się urodzisz w biedzie to w jakichkolwiek czasach będzie źle.
 6. @ominiu Ciężko to porównywać.Ludzie żyjący w tamtych czasach byli przygotowani do takiego stylu życia.Od młodości polowali i byli zahartowani w trudach życia łowcy zbieracza.Brak jedzenia nie robił na nich takiego wrażenia jak na nas obecnie.W książce Harrariego "Sapiens" czytałem,że przeciętny człowiek zapewnieniem sobie bytu zajmował się ok.6 godzin dziennie.Męzczyźni polowali a kobiety zbierały zioła,warzywa i owoce.Czas ten oczywiście uzależniony był od terenów na których żyli.Jednym z powodów dla,których ludzie przenieśli się w tereny"zimowe" było występowanie tam dużych tłustych zwierząt.Upolowanie mamuta zapewniało ilość skór i pożywienia dla całej grupy na długi czas. Do minusów trzeba dodać,że życie takiego człowieka wisiało ciągle na włosku i większość ludzi nie umierało śmiercią naturalną.
 7. No cóż,muszę Cię zmartwić.Nie zaliczasz się do małego procenta Chadów którzy spijają śmietankę.Może Cie to pocieszy,ale ja też nie.
 8. Porady może i słuszne i prawdziwe,ale wątpie żeby trafiały d ludzi którzy wychowali się w biedzie i mają zaniżoną samoocenę przez swój wygląd i wychowanie.
 9. No cóż,Chad wykorzysta a potem będzie płacz i proszenie misia o drugą szanse.Schemaciki...
 10. Może być coś na rzeczy.Czuje się jak bym miał dwie osobowości.Jedna to "stara" osobowość ofiary,dziecka z patologicznego domu ze złymi wzorcami.Druga to wypracowywana latami poprzez medytacje,cwiczenia,audycje osobowość odpowiedzialnego za swoje życie faceta,który bierze życie w swoje ręce. Tylko cieżko uwierzyć,że ciało aż tak potrafi sie dostosować do osobowości.
 11. Faktycznie.Pójde do lekarza i zrobie badania krwi i na tarczyce.Co do kaw to pije srednio 2/3 dziennie.Bez kawy zamulam.Jak robilem detoks od kawy kiedyś to nawet 100 cisnienia mi wychodzilo.Ogolnie jestem flegmatykiem.
 12. @Figurantowy Masz racje po części.Jednak wypunktowałeś tu same wady "dorosłości".Symbolicznie w Piotrusiu Panie wady te symbolizował Kapitan Hak.Jednak dorosłość ma też zalety.
 13. Hej.Pisze bo nie nie mogę już wytrzymać.Może ktoś miał podobny przypadek lub zna się na medycynie i mi pomoże. Sprawa wygląda tak.Mam ogromne zmiany poziomu energii.Przez jakiś czas mogę działać na pełnych obrotach;ćwiczyć,uczyć się,cieszyć się życiem.Tylko po to żeby potem złapać "doła" i mieć problemy z wykonywaniem podstawowych czynności.Podczas takiego okresu po przyjściu z pracy chodzę spać lub leże i oglądam youtuba czy jakiś film bo nie mam sił.Często towarzyszy temu ból głowy i ciała.Często śpię wtedy po 12 godzin a i tak na nic nie mam siły.Mam to już minimum 2 lata(przynajmniej dwa lata jestem świadom),może trwa to więcej.Myślałem,że powodem może być niezdrowy tryb życia.Jednak na tyle ile umiałem to zadbałem o siebie.Śpię minimum 8g,jeżdżę na rowerze,ćwiczę kalistenike,staram się jeść jak najmniej cukru.Mam 70kg na 180cm wzrostu.Myślałem.że to może depresja,ale jestem raczej zmotywowanym człowiekiem.Wiem,że świat to brutalne miejsce,ale wierze,że ciężką pracą można wyjść ponad cierpienie.Sprawdzałem ciśnienie i mam 115/65 więc raczej w normie.Jakie mógłbym zrobić jeszcze badania i ile by to mogło kosztować?Mojej mamie wykryli ostatnio tarczyce,ale z tego co czytałem to raczej kobieca choroba i przeważnie sięga osób w starszym wieku.Mam 22 lata i czuje się jak dziad.Chciałem iść na studia zaoczne ,ale jak wpadnę w dołek to nie dam rady. Z góry dzięki za pomoc.
 14. Też się spotykałem z taką co się trzęsła,cicho mówiła i ogólnie mało pewna siebie.Dużo pisała itp.Doprowadziłem do pocałunku po jakimś tygodniu.Po paru dniach od tego zdarzenia nie przyszła na umówione spotkanie i napisała,że mam do niej nie pisać i,że sie już nie spotkamy gdy ja na nią czekałem.W odpowiedzi napisałem,że nie toleruje takich zachowań i ją zablokowałem.Od tego czasu już nie wieże,że nieśmiałe dziewczyny są jakieś lepsze.Jak by nie było to nadal kobiety...
 15. Jak byś nie napisał,że to facet to myślałbym ,że to kobieta.Choć po niektórych zdjeciach widać,że coś jest nie tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.