Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pocztylion

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Świetna

About Pocztylion

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Porady może i słuszne i prawdziwe,ale wątpie żeby trafiały d ludzi którzy wychowali się w biedzie i mają zaniżoną samoocenę przez swój wygląd i wychowanie.
 2. No cóż,Chad wykorzysta a potem będzie płacz i proszenie misia o drugą szanse.Schemaciki...
 3. Może być coś na rzeczy.Czuje się jak bym miał dwie osobowości.Jedna to "stara" osobowość ofiary,dziecka z patologicznego domu ze złymi wzorcami.Druga to wypracowywana latami poprzez medytacje,cwiczenia,audycje osobowość odpowiedzialnego za swoje życie faceta,który bierze życie w swoje ręce. Tylko cieżko uwierzyć,że ciało aż tak potrafi sie dostosować do osobowości.
 4. Faktycznie.Pójde do lekarza i zrobie badania krwi i na tarczyce.Co do kaw to pije srednio 2/3 dziennie.Bez kawy zamulam.Jak robilem detoks od kawy kiedyś to nawet 100 cisnienia mi wychodzilo.Ogolnie jestem flegmatykiem.
 5. @Figurantowy Masz racje po części.Jednak wypunktowałeś tu same wady "dorosłości".Symbolicznie w Piotrusiu Panie wady te symbolizował Kapitan Hak.Jednak dorosłość ma też zalety.
 6. Hej.Pisze bo nie nie mogę już wytrzymać.Może ktoś miał podobny przypadek lub zna się na medycynie i mi pomoże. Sprawa wygląda tak.Mam ogromne zmiany poziomu energii.Przez jakiś czas mogę działać na pełnych obrotach;ćwiczyć,uczyć się,cieszyć się życiem.Tylko po to żeby potem złapać "doła" i mieć problemy z wykonywaniem podstawowych czynności.Podczas takiego okresu po przyjściu z pracy chodzę spać lub leże i oglądam youtuba czy jakiś film bo nie mam sił.Często towarzyszy temu ból głowy i ciała.Często śpię wtedy po 12 godzin a i tak na nic nie mam siły.Mam to już minimum 2 lata(przynajmniej dwa lata jestem świadom),może trwa to więcej.Myślałem,że powodem może być niezdrowy tryb życia.Jednak na tyle ile umiałem to zadbałem o siebie.Śpię minimum 8g,jeżdżę na rowerze,ćwiczę kalistenike,staram się jeść jak najmniej cukru.Mam 70kg na 180cm wzrostu.Myślałem.że to może depresja,ale jestem raczej zmotywowanym człowiekiem.Wiem,że świat to brutalne miejsce,ale wierze,że ciężką pracą można wyjść ponad cierpienie.Sprawdzałem ciśnienie i mam 115/65 więc raczej w normie.Jakie mógłbym zrobić jeszcze badania i ile by to mogło kosztować?Mojej mamie wykryli ostatnio tarczyce,ale z tego co czytałem to raczej kobieca choroba i przeważnie sięga osób w starszym wieku.Mam 22 lata i czuje się jak dziad.Chciałem iść na studia zaoczne ,ale jak wpadnę w dołek to nie dam rady. Z góry dzięki za pomoc.
 7. Też się spotykałem z taką co się trzęsła,cicho mówiła i ogólnie mało pewna siebie.Dużo pisała itp.Doprowadziłem do pocałunku po jakimś tygodniu.Po paru dniach od tego zdarzenia nie przyszła na umówione spotkanie i napisała,że mam do niej nie pisać i,że sie już nie spotkamy gdy ja na nią czekałem.W odpowiedzi napisałem,że nie toleruje takich zachowań i ją zablokowałem.Od tego czasu już nie wieże,że nieśmiałe dziewczyny są jakieś lepsze.Jak by nie było to nadal kobiety...
 8. Jak byś nie napisał,że to facet to myślałbym ,że to kobieta.Choć po niektórych zdjeciach widać,że coś jest nie tak.
 9. To,że się ma parę to jeszcze nic nie znaczy.Jak już mamy parę to część dziewczyn nie odpisze.Te,które odpiszą często zachowują się jak księżniczki i najlepiej z takimi kończyć rozmowę żeby uniknąć frustracji.Jak już natrafimy na dziewczynę,która chce z nami rozmawiać często też dowiadujemy się,że ma chłopaka a tutaj ma konto bo lubi poznawać ludzi:).Istnieje jeszcze opcja,że chce tylko popisać.Jak już jednak trafi się pani która będzie chciała się spotkać to znowu mamy problem bo nie wiadomo czy zdamy jej casting.Ona takich spotkań,może mieć kilka w tygodniu a my często jesteśmy już napaleni i myślimy,że pani spotyka się z nami bo jest banu zainteresowana.Nawet jeśli spotkanie wyjdzie to w każdym momencie pani może się coś ubzdurać(najczęściej Chad na horyzoncie) i może przestać się do nas odzywać bez powodu.Miałem sytuacje,że znałem się z laską z tindera z dwa tygodnie, było już kilka spotkań i mieliśmy zaplanowaną wycieczkę.Laska w dniu wycieczki napisała,że się już nie będziemy spotykać i mam do niej nie pisać.Podsumowując moją działalność na tinderze :pisałem z dziesiątkami kobiet z czego spotkałem się z pięcioma i z dwiema było więcej niż jedno spotkanie.Kontakt pozostał z jedną i czasem z nią popisze jak mi sie nudzi,ale ogólnie nic ciekawego.Czy uważam ten czas za stracony?Jak najbardziej.Oprócz tego,że dowiedziałem się trochę o kobietach nic z tego nie wyniosłem.Dziewczyny raczej puste,bez kultury.Nawet jeśli dało się o czymś pogadać to jakieś wyuczone poglądy-slogany,nic ciekawego.Tą wiedzę,można było szybciej uzyskać z jakiegokolwiek filmiku o tej tematyce na yt.No,ale cóż głupi uczy się na własnej skórze.
 10. Zrób co masz zrobić(czyt.poruchaj) i uciekaj.Kobiety nie maja skrupułów skakać z kwiatka na kwiatek,my też nie powinniśmy.Nie obiecuj po prostu potencjalnej partnerce żadnych ślubów ani nie gadaj,że ją kochasz i tyle.
 11. Bardzo fajny lajcik.Myślę,że jeden w tygodniu by wystarczył żeby było te uczucie wyczekiwania i się to nie przesyciło.No i najlepiej chyba w sobotę bo w niedziele nie wszyscy mogą być w tak późnych godzinach bo pracują na drugi dzień.
 12. Właśnie skończyłem berserka z 1997 i mam dość mieszane uczucia.Największą robotę robi w tym anime klimat.Typowo męskie kino.Połączenie dark fantasy z czasami wczesnego średniowiecza to strzał w dziesiątkę.Bardzo subtelnie został wpleciony wątek filozoficzny,ale ciężko go dostrzec bez wertowania stron fanowskich.Muzyka jest świetna.Co do animacji to jest dobra ale ma pewne niedociągnięcia techniczne.Na przykład efekty krwi są moim zdaniem bardzo nie udane. Co do samej historii to fabuła na początku rozwija się dość szybko-bardzo mocno jest nakreślony wątek fabularny i nie ma niepotrzebnych scen.Jednak sama fabuła przynajmniej na początku nie jest zbyt skomplikowana.Pierwsze dwadzieścia odcinków to zdobywanie przez Jastrzębie coraz większych wpływów i niezbyt intrygujące spiski przeciw nim.Od 20 odcinka robi się ciekawiej i dochodzi wątek filozoficzny a akcja nabiera tempa tylko po to żeby zaraz w momencie kulminacyjnym się skończyć i pozostać niewyjaśniona.Na końcu właśnie poczułem największy niedosyt.Wątki pozostały niewyjaśnione i autorzy zostawili pole do popisu naszej wyobraźni. Największym plusem są chyba bohaterowie i relacje między nimi.Typowo archetypowe postacie o mocno zakreślonych cechach.Wszystkie oddają pewną filozofie życia które później ścierają się ze sobą i widzimy ich konsekwencje. Samo anime wydaje się tylko wstępem do tego świata,ponoć do teraz wychodzi manga.Anime na tyle mnie zainspirowało,że chyba do niej sięgnę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.