Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mao

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Mao

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, mam problem bracia a wiem że są tu osoby, które się na tym znają. Mianowicie mój ojciec rozwiódł się z matką dawno temu, w zemście nie płacił alimentów, pracował na czarno. Teraz po czasie chce spłacić całą kwotę i tutaj mam parę pytań. 1) Jeśli ojciec wpłaci teraz całą kwotę na moje konto za zaległe alimenty to czy komornik może ściągnąć część z tych pieniędzy jako opłata komornicza? 2) Mogę mieć później jakieś problemy, z racji tego że dostanę jakieś duże kwoty pieniężne, trzeba to jakoś podatkować jak to się ma z prawem Polskim? 3) Muszę coś wysyłać jakieś pisma by zwolnić z opłat komorniczych, czy to już leży po stronie ojca? Za wszelką pomoc dziękuje.
 2. Według mnie w tygodniu pn-pt ciśnij ostro programowanie jak się da planuj sobie czas, licz sobie ile tak naprawdę siedzisz przed kompem a ile się uczysz, ile sam kodujesz etc. w weekendy znajdź sobie prace na pół etatu, byś miał te w zależności od godzin i co byś robił od 500zł do 1000zł. Tylko nie wiem czy nie lepiej się gdzieś zapisać na studia zaoczne, bo pracodawcy mają mniejszy podatek od studenta i chętniej przyjmą.
 3. Oczywiście że to działa na podświadomość, co przekłada się na samopoczucie. Może świadomie o tym nie myślisz, ale podświadomość łapie wszystko w twoim otoczeniu. Szkoda Beksińskiego, pewnie nie zdawał sobie sprawy z czym to się wiąże.
 4. Polecam książkę: Brian Tracy nie tłumacz się, działaj! Jest też audiobook dostępny na YouTube, ale nie jestem pewny czy w całości, ja tam wolę papierowe wydanie pozdrawiam
 5. Niestety teraz każdy kto powie że Jaskiniowiec jest lepszy to musi być gejem Taki suchar HAhahahaha
 6. Ogólnie to powinineś ją olać, nie ma nic gorszego dla takiej kobiety jak zobaczy że się nią nie interesujesz. Pyta się o coś to odpowiadasz: Sorry ale nie mam czasu, mam ważniejsze sprawy, nie interesuje mnie co myślisz (twoja osoba). Po prostu zapomij o niej to jest najlepsza zemsta jak zobaczy że nie ma jakiego kolwiek wpływu na Ciebie, sam sobie krzywdę robisz że się tak tym przejmujesz.
 7. No jeszcze żeby brakowało jej 3 kończyn i laska idealna Boże co za okropny suchar, a tak na serio to ma teraz tak wybustowane ego przez social media, że pewnie czeka na bogatego, przystojnego faceta z prestiżem. Osobowość 20/10 ale przecież to najważniejsze, ja kotku nie patrze na wygląd
 8. Mao

  Witam

  Siemka wszystkim Trafiłem tutaj dzięki audycją Marka, mam nadziej że poszerzę swoją wiedzę, jak i miło spędzę tu czas, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.