Jump to content

Carl93m

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,594
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  15.00 PLN 

Community Reputation

1,912 Świetna

About Carl93m

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,964 profile views
 1. Patrzcie co mi wyskoczyło. Brzydki azjata podchodzi do kobiet. Każda się uśmiecha mimo wszystko, brak powykrzywiadnych mord polskich.
 2. @Brzęczyszczykiewicz nie żałuję, nawet przez sekundę. Nie wiem dlaczego. Mam jednak inne lęki - boję się, że ten piękny sen - lekka, przyjemna robota, którą nawet lubię, skończy się przez AI. Robię dlatego dużo, aby edukować się w obszarze Software Enginneringu, a nie stricte w klepaniu kodu. Lęk jest jednak duży i rozważam pomoc specjalisty. Wpadam w panikę jak pomyślę sobie, że z dużej wypłaty, będę musiał znowu pójść robić za 3-4k.
 3. Obawiam się, że to końcówka eldorado i się na sam koniec załapałem jeszcze.
 4. @sargon sugerowałbyś pozostanie w obecnej firmie? Jutro gadam z bossem, więc będę forsował opcję na 2 baty, chociaż on trochę kręci nosem na to, bo bardzo chce mnie zatrzymać.
 5. @Gościu na dwa baty najlepiej, pokorne ciele dwie firmy ssie
 6. Niestety @adann96 ale taka specyfika IT, że ludzie tutaj często migrują po firmach, ponoć optymalnie jest popracować 2-3 lata i zmiana. Trochę szkoda, bo ludzie dobrzy, atmosfera spoko.
 7. Cześć, dostałem właśnie ofertę po rozmowie technicznej na programistę. Obecna firma: - Forma umowy: Umowa o pracę - Netto: 9000 PLN - Mała, ale dobrze prosperująca firemka z własnym produktem Nowa oferta: - Forma umowy: B2B - Po podatkach i niskim zuzie 15500 PLN wychodzi - Duża korpo z międzynarodowymi projektami Pracodawca dzisiaj się dowiedział o ofercie i ją przebił. Wyszłoby mi w obecnej firmie na B2B jakieś 17000 PLN. Z tym, że siedzę już tu ponad 4 lata i martwię się, że nie pracuję z innym kodem, w innych proje
 8. Oklepane walenie gruchy, a raczej wstrzemięźliwość od tej czynności nic nie daje IMO. Moim zdaniem kwestia podstawowa: kontrolujesz swój popęd, czy on kontroluje Ciebie. No i wiadomo, wpływ pornosów jest jak jest, żaden zdrowy wannabe mężczyzna nie powinien zaglądać na pomarańczowy portal. Trzymam kciuki @bassfreak, a z tym gotowaniem to ciężko o czas u mnie, nie wiem jak będziesz się z tym ogarniał.
 9. No chuj, nie daję sobie rady z życiem. Tyle. Dzięki.
 10. @sargon aktorem jestem wybitnym jak na kogoś kto nigdy nie grał w niczym Zawsze musiałem kogoś grać, żeby się jakiejś grupie osób przypodobać, opanowałem to świetnie. Mam być przeklinającym sebixem - spoko, dzisiaj mam być kulturalnym gentelmanem jak z Birgettonów - spoko. Całe życie obserwowałem jak powinienem się zachowywać w danej sytuacji. Nawet bawidamkiem jestem genialnym, ale to inna kwestia.
 11. Ale co Was tak bawi, że taka salwa śmiechu w emotkach? Normalne problemy ludzkie.
 12. Zastanawiam się od wczoraj nad tą kwestią i spać nie mogę przez to. Wczoraj kupowałem z partnerką wina na jedną z okazji. Wróciliśmy do domu i patrzymy sobie po rocznikach i tam 2019. I ona na to zaczęła sobie wywód, że to jest rok jej życia, że wtedy czuła się najlepiej etc. Aż nagle takie słowa: "wtedy to było, człowiek gdzieś wyjechał, z kimś się przeruchał..., a teraz co... się trzeba cieszyć, że worki na śmieci się kupiło". Nie powiem, uderzyły mnie te słowa, ale potem powiedziałem o swoich najlepszych latach kilka słów i sobie poszedłem. Nie zareag
 13. Dziwne, bo ja ze wschodu Polski, a jakoś nikt mnie nie wydymał dawno. Ostatnio chyba z 8 lat temu jak kupiłem "oryginalne" Ray Bany za 200zł
 14. Uważajcie na tych ludzi. Powiedzą 3 razy prawdę, a 10 razy głupoty płaskoziemcze. Byłem fanem dra Jaśkowskiego, jarałem się tym co mówi, ale życie zweryfikowało, że chłop odpłynął po prostu. Ja wiem, że to jest fajne, dobrze się ich słucha, ale praktyka i doświadczenie weryfikuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.