Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Carl93m

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  615
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

467 Świetna

About Carl93m

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2114 profile views
 1. Java, bo znam, ale teraz jak poznaję JS, TS i Pythona to na Javę patrzę jak na dziadka.
 2. Chłopaku, przeczytaj moje wątki sprzed... 7-8 miesięcy. Wszystko może się dramatycznie szybko odmienić. Jęczałem i się wysrywałem tutaj, a chłopaki mnie podciągnęli i dopiąłem swego. Teraz mam pracę tak lajtową jak studia, ale nie wiele płatną. Ale planuję już dalej. Może nie jestem jakim spektakularnym sukcesem, ale pokazałem że można się szybko dźwignąć od śmieciucha bez kasy do gościa, który 8 miesięcy później ma takie CV, że jak bym je zobaczył 2 lata temu, to autentycznie bym chciał się obudzić ... bo bym myślał, że śnię. Zmartwień nie skasujesz ot tak... Ja płakałem, byłem załamany i z łzami w oczach się uczyłem, bo Marek mówił, że jak będę robił to co robię to nie ma chuja, żeby nie dopiąć celu.
 3. Zaprzestanie kręcenia śmigła to kurewsko ciężka rzecz, a jak 15 lat waliłeś non stop to musiałbyś mieć samodyscyplinę Arnolda Schwarzeneggera. Albo jakieś gacie żelazne zapinane na kłódkę i się nie myć oczywiście. Najważniejsze walczyć.
 4. Stanie jakieś szklane gówno a'la parlament europejski, albo reszta lemingo-shitu warszawskiego.
 5. Ja ze swojego doświadczenia jako Tester automatyczny mogę powiedzieć... cóż... dosyć mieszane uczucia. Nie wiem czy już teraz jest warto się w to bawić - szczerze. Jak Mateusz Kupilas (vloger na YT) zrobił 1.3 roku temu film, w którym powiedział, żeby zostać Java devem, to trzeba nauczyć się języka, Springa, nauczyć się korzystać z bazy danych, pisać Unit testy, a na koniec przygotować projekt prostego REST API i prostego klienta na androida... Takie wymagania już nie wystarcząją nawet na testera. Na szczęście nie żałuję, bo to mega polubiłem, uwielbiam się uczyć algorytmiki, nowych języków czy czytać o architekturze i wzorcach projektowych. Jeśli o hajs chodzi, też nie jest kolorowo jak to się w mediach pokazuje. Ogólnie nie polecam dla osoby, która się nie lubi uczyć i chce szybkich zysków.
 6. @Obliteraror taaa. Wrócić po pracy do domu, zaparkować w garażu z wysuwanymi drzwiami do góry swojego Buicka, albo Forda 1949. Wracając do domu przywitać się z żonką i wołać swoich chłopaków grających w baseball na podwórku na indyka. W radiu w tle o tym, że ZSRR wysłało sputnika na orbitę oraz że Kennedy spotka się z Chruszczowem i będą rozmawiali o zatoce Świń. Wieczorem do żony wpadają koleżanki na wino i plotki, a Ty lecisz z kolegami na miasto napić się Guinessa.
 7. "Kto potrafi - ten działa. Kto nie potrafi - uczy". George Bernard Shaw Zamiast strajkować, zmienić pracę na taką, w której kompetencje i ich wybitne kwalifikacje będą dobrze wynagradzane.
 8. @DanielS Kali mi podchodzi super jeśli chodzi o klimacik i fajną zabawę Ale pracować tam się zbytnio nie da
 9. Ubuntu. Największa społeczność oraz nowoczesny design GUI.
 10. Kiedyś to się nazywało "walka piórem" xd
 11. @deomi zapytaj wprost zamiast takimi wymijającymi trickami szukać opinii o sobie Chcesz porównać się do naszych wywodów i sprawdzić czy oby na pewno nie jesteś przegrywką? 🤔
 12. @Gromisek tak, od niemal pół roku piszę testy automatyczne. Nie jest to czego bym oczekiwał, nie jestem zadowolony. Chcę iść znowu dalej, bo to mi już nie wystarcza. Ogólnie wiem, że nie chcę być jednak osobą czysto techniczną i planuję 2 projekty, które połączą moją wiedzę humanistyczną i techniczną. Chciałbym w ciągu 2-3 lat zrealizować jeden z tych projektów.
 13. Carl93m

  5G

  Panowie fizycy - a jakby pod styropian przy ocieplaniu elewacji kłaść jeszcze folię metaliczną ? Ta to cóś?
 14. Marzę o śmierci w walce. Jak dożyje starości wezmę scyzoryk i pójdę sam w Bieszczady i spróbuję pokonać niedźwiedzia jak Tristan. Albo jak Clint Eastwood w Gran Torino.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.