Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kimas87

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  770
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kimas87 last won the day on February 16

Kimas87 had the most liked content!

Community Reputation

747 Świetna

1 Follower

About Kimas87

 • Rank
  Starszy Sierżant
 • Birthday 10/02/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O mój boże... Człowieku spakuj Panią bilet w jedną stronę i do widzenia.
 2. Przede wszystkim podatki Niemiec: 15 euro/h litr ON 1,36 euro Polak 15 zł netto/h litr ON 5,16 zł To się w głowie nie mieści, gdyby w DE litr kosztował 5 euro tam by była III wojna światowa. Opodatkować kościół Przestać karać ludzi pracujących podatkami i rozdawać pieniądze nierobom tylko dlatego, że rodzą dzieci. Pensja Minimalna 2,500 netto. Żadne 500 plus, 300 plus. Zmniejszyć podatki za pracę, aby ludzie więcej zarabiali i sami decydowali co robią z pieniędzmi. Mniej administracji, setek ton przepisów Zmniejszyć wiek emerytalny dla mężczyzn, którzy z racji wykonywania cięższych zawodów pobierają mniej emerytury od kobiet, bo szybciej umierają. Zrewolucjonizować urzędy pracy, które nie spełniają w większości swojego zadania. Brak zasiłków dla ludzi, którzy wyraźnie nie chcą pracować.
 3. Kobiety zdradzają nawet facetów, którzy dobrze zarabiają. Natomiast co do zarobków to użytkownik Były biały rycerz jest oderwany od rzeczywistości i przypomina mi mojego kolegę z Warszawy, który myślał, że wszędzie zarabia się tyle co tam:D. Są miejsca w Polsce, gdzie płaca 2800 to marzenie niejednego. Trzeba patrzeć trochę realnie nie żyjemy w Niemczech. Swoją drogą nie jest żadną tajemnicą, że Polacy pracują bardzo dużo ( nadgodziny ) więc przykładowo 2800 netto za 240 godzin wygląda już słabo. Zamiast pytać ludzi ile zarabiają to pytajcie ,, ile czasu potrzebują aby tyle zarobić" potem się okaże, że ten Kowalski na którego patrzysz z podziwem, bo zarabia 5-6 w domu tylko robi siku.
 4. Dokładnie wystarczy popatrzeć na patostream picie piwa, burdy i za stream wpada ponad tysiak. Pozostaje kwestia moralności natomiast Magical jest przykładem, że wszystko może się wymknąć z pod kontroli. Co do Twojego tematu to tacy raperzy jak Sokół, Peja dorobili się dużo na swoich ciuchach. Z samej muzyki było by ciężko. Sokół kiedyś przyznał że jego firma Prosto przynosi koło 10 mln zł zysku rocznie. Z płyt i koncertów tyle nie zarobisz to nie USA. Swoją drogą Marek mógłbyś nagrać audycje o rapie Polskim co sądzisz, kogo lubisz styl kogo nie. Było by to ciekawe
 5. Ja bym brał Huawei mate 20 lite. Duży ekran, pojemność baterii też spoko.
 6. Najlepszą opcją dla Ciebie było by jeszcze że 2 lata pomieszkać z rodzicami i w tym czasie kursy. Im więcej masz w CV tym lepiej dla Ciebie. Jeżeli mieszkanie z rodzicami Ci uwiera, to proponował bym wynajem czegoś. Na temat kredytów było tu wiele tematów i setki opinii. Moim zdaniem kredyt warto brać na biznes lub na coś co przyniesie Ci dochód. Mieszkanie, auto to są pasywa, które wyciągają z nas pieniądze. Mieszkanie to też remonty, tu się coś zepsuje tam. Kobiecie nie spodobają się meble trzeba nowe kupić. Kredyt warto brać jak masz uzbieranie koło 70% wartości mieszkania, auta. Zresztą miałeś kilka więc wiesz jakie to obciążenie. Spłacanie dwóch lat jeszcze ujdzie, ale np 20? Dla mnie za dużo. A przez ten czas może się dużo zmienić ( rodzina, dzieci kolejne koszta ). Mając trójkę na rękę u rodziców mieszkając to dużo dla jednej osoby. Ja bym proponował kursy.
 7. I co z tego, że taki jesteś. Ważne jest jak się prezentujesz, spojrzenie, oczy. Wysokich i szczupłych jest od groma. 2 godzinna rozmowa jest dobra z kumplem. Ja bym przyatakował na Twoim miejscu. Spróbował pocałować, bo co byś stracił? Jak by nie chciała wiedziałbyś na czym stoisz. Podam Ci przykład. Wczoraj spotkałem się z laską. Na FB mi pisze, że bardzo chce się całować, ale zobaczy bo się boi i co? Miałem to w dupie podjechałem autem a w aucie jak się przyssała nie chciała przestać plus chciała sexu. Nie bierz tego co kobiety mówią na serio i co ważne miej to gdzieś. Rozmowa ok, ale to nie to co szuka kobieta na dłuższą metę chyba, że jesteście Friends.
 8. Taa za rok wyskoczy z tematem ,, mieliście rację zdradziła " a nowy brat zapoda temat ,, poznałem super kobietę " 😂😂😂
 9. Zdecydowanie nie. Jak kobieta raz zdradzi jest duża szansa, że zrobi to znów. Teraz nie myślisz racjonalnie, bo jesteś na haju. Korzystaj, i na tym skończ. Ta kobieta ma tzw ,, gen zdrady " radzę zainteresować się tym tematem.
 10. Dziś obejrzałem gościa Marek o nim kiedyś audycje nagrał uwodzenie w dzień tv. Frywolny bodajże i inne tam mówi, aby kobietę zaskakiwać na randkach zabierać w nieznane miejsca jej nowe wszystko ok tylko szkoda, że to wszystko w 90% przypadków odbywa się na koszt faceta ( benzyna itp ) tylko po to aby dostać lub nie buziaka. Czasem posłucham tych ,, mistrzów " uwodzenia z tym, że nie każde rady są dobre moim zdaniem. Bo przykładowo jak będziesz tak wiecznie gdzieś laskę zabierał ona się przyzwyczai a Ty popłyniesz finansowo.
 11. Co prawda nie jestem ojcem, ale moja siostra mniea piękną córeczkę to też wie dużo i dużo mi opowiadała. Dzieci to duża odpowiedzialność. Wstawanie w nocy, płacz, niewyspane noce, brak prywatności, czasu dla siebie. Nie każdy się do takiego życia nadaje. Ktoś tu napisał, że każdy z nas się urodził aby zostawić potomstwo. Bzdura totalna. Tak jak nie każdy może być dyrektorem, prezesem, nie każdy będzie bogaty tak i nie każdy będzie miał dziecko. Szanuje ludzi, którzy stanowczo mówią ,, nie chce dziecka " mam takiego kolegę nie chce, bo to problem jak twierdzi i ma do tego pełne prawo, bo nikomu nie robi tym krzywdy. Krzywdę robią inni zostawiając potomstwo i się nim nie interesują. Jeżeli to świadoma decyzja kobiety/ mężczyzny nic nikomu do tego. Tylko w życiu nie chodzi o to, aby było ,, jakoś " tylko aby było dobrze. Bardzo podobało mi się stwierdzenie jednego z braci ,, ja się na świat nie pchałem " jeżeli ktoś decyduje się na dziecko to ma wszystko zrobić, aby mu niczego nie brakowało.
 12. Przeczytałem wszystkie komentarze i moim zdaniem w tym temacie powinny wypowiadać się tylko ojcowie i matki a reszta grzecznie czytać. Z racji, że nie posiadam potomstwa robię to drugie.
 13. Kimas87

  Luźne koło.

  Ekipa Sławka zaczyna brać się za chłopaków z forum A tak serio to się zdarza przykręcić wszystko raz jeszcze i obserwuj sytuację.
 14. Twój facet ma niskie poczucie własnej wartości. Wie, że ma kobietę z ligi wyższej niż on sam. Z drugiej strony nie jest żadną tajemnicą, że każda kobieta stroi się też dla innych jak mówi inaczej to mi kopara opada skoro się stroisz dla siebie to umalowana siedź w domu. Powtarzam każda kobieta idąc miastem jak widzi, że samcy patrzą podnosi swoje ego. Natomiast to nie jest nic złego, żadna to zdrada ani nic. Jak facet ma z tym problem, czuję zagrożenie tzn że nie jest pewny siebie. Kobieta jak ma zdradzić to i tak zdradzi. W dresie, kapciach, szpilkach, piżamie, starej bluzie. A pewnie o to tu się rozchodzi. Pogadaj z nim szczerze jak to nie pomoże to jedynym wyjściem jest odejście.
 15. Zakazany owoc lepiej smakuje to raz, dwa wyróżniłeś się z masy samców śliniących się na widok kobiet. Pokazałeś siłę i ją to nakręca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.