Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kimas87

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  938
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kimas87 last won the day on February 16 2019

Kimas87 had the most liked content!

Community Reputation

946 Świetna

1 Follower

About Kimas87

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 10/02/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To o czym piszesz jest dobre na początku. Zgrywanie trochę niedostępnego gościa na pewno pociąga, jesteś tajemniczy. Natomiast w związku jaki opisał autor tematu coś takiego nie ma prawa się udać. Oni mieszkają razem to jak byś wytłumaczył partnerce, że znikasz na parę dni i to często ? Nierealne. No i tu jest pies pogrzebany. Nie ma nic złego w pomaganiu natomiast wielu ludzi dziś żyje na zasadzie ,, bo mi się należy ". Żeby nie było tak, że jak rodzice odetną kurek z pieniędzmi maślane oczka będą kierowane w Twoją stronę. Nie chcę Ci radzić czy coś w tym stylu, ale odetnij trochę dziewczynę od tych seriali. Tam często przedstawiane jest życie ,, nierealne " lub bardzo dalekie od rzeczywistości. Potem domyślasz się jak to się może skończyć.
 2. No to stary miej oczy szeroko otwarte żebyś po czasie nie okazał się bankomatem. A koleżanki też swoje zrobią ,, Jak mu zależy zaklepie wam tą Majorkę na dwa tygodnie " Laski potrafią tak rozmawiać między sobą. Idzie na pół, bo starzy sponsorują póki co zobaczysz co się zacznie jak ona sama będzie musiała na swoje potrzeby zapracować. Nie chcę Cię straszyć, ale miej oczy szeroko otwarte. To nie wygląda dobrze: Bananowa laska na utrzymaniu rodziców, bez obowiązków. Obok koleżanki z ,, wyższych sfer " które prędzej lub później zrobią jej wiatrak z głowy. Zero obowiązków tylko seriale. Bądź czujny.
 3. Wiesz co brakuje Ci trochę wyjść samemu siłownia, sport, kumple, bar. Ja rozumiem miłość, motylki w brzuchu, ale nawet najlepsza zupa podawana codziennie Ci zbrzydnie po czasie. Powinieneś się jakoś zmobilizować i wyjść do ludzi. Nie chcę Cię martwić, ale żeby się nie okazało że jesteś z bananowym dzieciakiem. Powiedzmy sobie szczerze ona nie ma żadnych obowiązków na ten moment. A te wczasy to przepraszam pewnie za Twoje ? Dla mnie spora lampka ostrzegawcza. Podatność na znajomych też spora skoro Ci wylicza kto gdzie wyjeżdża to może Ty jej przytocz ile milionów ludzi żyje bez wody i dachu nad głową. Tak jak wspomniałem wyjścia, sport powinny Ci pomóc odrzyć, ale naprostuj trochę swoją kobietę oby za kilka lat się nie okazało, że będziesz miał lenia na utrzymaniu.
 4. Still napisze Ci tak. To prawda w 80% kobieta dziś nawet przeciętna jak lubi dawać dupki będzie miała stado adorator. Przeciętny facet bez hajsu nie będzie miał nawet 30% tego co kobieta. Następna rzecz kobieta sypiając z facetem często widzi korzyści inne niż sam facet ( majątek, kasa, pozycja ). Natomiast faceci są wzrokowcami śpią z daną kobietą bo jest ładna. Natomiast zgadzam się dużo łatwiej jest być dziwką jeśli chodzi o kobiety. Natomiast bądźmy też nieco obiektywni. Jak facet daje chuja byle komu to jest na takim samym poziomie. Amen.
 5. Czyli co osoby bezrobotni nie płacą nic ? Poza tym jak by miała się odbywać weryfikacja tych zarobków na podstawie czego ? Pokazania paska z wypłaty?
 6. To temat na inną dyskusję. Autor tematu napisał wyraźnie. Laska go kopła w dupę a on dalej z nią pisze i proponuje sex. Przepraszam co tu kobieta winna? Strzałka i dowodzenia. Tak zachowałby się normalny facet. Jeden z braci tu bdb napisał. Każdego by to bolało nie jesteśmy ze skały. Natomiast chłopie idź na siłkę, umów się z jakąś idź na imprezę, ale nigdy prze nigdy nie pisz z laska, która Cię odrzuciła. Robisz z siebie totalną pizde i dla niej to nie jest atrakcyjne. Gdyby po miesiącu zobaczyła Cię z inną laską było by to dużo atrakcyjniejsze w jej oczach niż pisanie o dupie marynie. Nie proszę, ja już rzygam tymi couchami, trenerami zrób to, tamto. Naprawdę tego jest dziś taki przesyt, że odnoszę wrażenie że żyjemy w świecie idealnym. Bracia tu napisali wszystko co trzeba. Autorze tematu wychoduj jaja. Zrozum, że kobieta jest w stanie zerwać z facetem z dnia na dzień. Możecie rok chodzić na spacerki po parku, bzykać się w przebieralni. Późna kogoś lepszego i nara kobiety nie mają skrupułów jeśli o to chodzi. ( Nie wszystkie, aby nie było ale większość tak ). Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.
 7. W punkt. Jak laska odzywa się sama po czasie to na 80% oznacza brak orbiterów w rejonie. Czyli jesteś taką zapchaj dziurą do póki nie pojawi się ktoś lepszy. Jak lubisz pełnić takie rolę to proszę bardzo. Tylko rób przysiady, bo twarda dupa przyda się na resztę życia.
 8. Kolego nie masz żadnej wiedzy na temat kobiet. Bracia piszą Ci dobrze a Ty się zachowujesz jak gówniarz co wszystkie rozumy pozjadał. Napisałbym Ci dosadniej, ale nie chce otrzymać kolnego ostrzeżenia. Laska z Tobą zerwała a Ty do niej piszesz, bo lubisz z nią rozmawiać jesteś chłopie frajerem. Ona siedząc z koleżankami przy piwie śmieje się z Ciebie. Weź jeszcze zaproponuj jej przyjaźń to trafisz na Himalaje frajerstwa. Kobiety są mistrzyniami w przeskakiwaniu na inną gałąź tak o. Faceci z reguły mają opory, są bardziej sentymentalni natomiast kobieta jak zobaczy kogoś lepszego raz dwa i po Tobie . Skoro tego nie rozumiesz to dla mnie informacja że jesteś lajk. 😂 Kiedyś zrozumiesz.
 9. Pytanie po co do niej pisałeś i napomniałeś o sexie ? Dla mnie to znak, że dalej ona w Tobie siedzi. Popełniłeś szkolny błąd. Taka nachalność Ci nie pomaga tylko szkodzi. Musisz zrozumieć, że kobiety są istotami które z reguły kręci to czego nie mogą mieć. Gdybyś się w ogóle nie odzywał to ona by mogła pomyśleć ,, ale jak to tak o przyjął to że z nim zrywam i nie pisze ani nic ? " Wiem, pewnie Cię to bawi, ale kobiety serio mają takie myślenie. A tak pokazałeś słabość. Nie wytrzymałeś i zagadałeś szkolny błąd lajka. Nikt tu nie jest expertem każdą sprawę trzeba rozpatrzyć indywidualnie. Natomiast jak widzę gościa jak Ty któremu laska mówi spierdalaj a on dalej łasi się zamiast olać temat to wiem, że jesteś lajk. Nawet bad boye są pożucani tylko wiesz co, oni to mają gdzieś i zajmują się sobą, poznają inne laski, siłownia po prostu żyją dalej a nie szukają kontaktu z byłą, która ich porzuciła. Pokazujesz desperację i słabość coś co dyskwalifikuje 95% facetów w oczach kobiety.
 10. Lubię Tradera tylko wysłuchanie go jaką da nam odpowiedź bo nie do końca rozumiem sens wklejenia przez Ciebie tego filmu? Przecież nikt tu nie mówi, aby ciągnąć kasę od rodziców. Porównuje tylko sytuację gdzie jeden 25 latek na starcie ma własne mieszkanie a drugi pół życia spłaca kredyt na te mieszkanie żyjąc w stresie spłacając 3 mieszkania. Mnie nie interesuje co ma do powiedzenia Trader czy inny autorytet ja biorę sytuację z życia i każdy by chciał mieć swoje mieszkanie w tym wieku. Widzę po znajomych, którzy nie mają własnego lokum jak się miotają, podejmują złe decyzję a Ci co mieszkanie dostali po babciach, wujkach itp żyją dużo spokojniej. Marek często w audycjach wspominał o układach jak za młodych lat niektórzy jego koledzy mieli życie ustawione na starcie. Marek do wszystkiego co ma doszedł ciężką pracą okupioną stresem, walką z hejterami i chorobą. Jaką cenę za to zapłacił się on sam. Ja również uważam, że 90% to układy i znajomości. Jak wiesz gdzie uderzyć i do kogo masz furki otwarte a te bajeczki, że każdy z ulicy może być prezesem tylko trzeba ciężko pracować to są romantyczne bajki dla Januszy. To samo kiedyś gadał Mikke, że każdy może mieć swoją fabrykę parówek co Marek wyśmiewa do dziś. Młodych ludzi oszukano całe dzieciństwo zarówno w kwestii zawodowych jak i kwestii miłosnych. Życie jest brutalne i nie każdy będzie prezesem, kierownikiem czy kim tam chce chodź by się bardzo starał. Układy dziś robisz większą robotę niż wiedza i dzięki nim więcej można zdziałać.
 11. Widzisz znowu popadamy w skrajności to jest rak tego forum podobnie było z tematem ,, czy warto dbać o wygląd zewnętrzny" i któryś z braci pisał, że jak jest grubas, ale ma siano to każda laska poleci. Panowie easy ! Nie każdy kto coś dostał to patus, który zadłuży dom czy rozwali furę. Nie każdy grubas ma portfel jak Bil Gates. Naprawdę wyluzujmy, bo to się robi na forum nadgminne. Gość, który dostał np mieszkanie w wieku 25 lat jest ogarnięty może zająć się pracą, rozwojem i Ty chodź byś wyprówał flaki nigdy nie będziesz na tym poziomie co on, bo masz więcej na głowie. Oczywiście masz rację. Ja też tego nie roztrząsam, bo szkoda mi na to czasu i energii. Życie nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwe. Trzeba robić swoje.
 12. Nic nie daje zgadzam się, ale to jest naturalny odruch. Marek ile audycji poświęcił na to, że wujek mu sprzątnął mieszkanie z przed nosa? Czyli mimo, że minęło x lat dalej to w nim siedzi. Już na prawdę nie róbcie z siebie krystalicznych, że nic was nie rusza, nie tyka i tak dalej bo w bajki nie wierzę. Zgadzam się z Tobą, ale podajesz przykład jakieś patologi a ja mówię o naturalnym odruchu. Przykład wynajmujesz se mieszkanie, bo nie stać Cię na swoje, obok mieszka chłopaczek taki sam wiek jak Twój starzy kupili mu własne 2 kwadraty i z miejsca ma lepszy start i spokojniejszą głowę jak tu jeden z braci pisał i co nie miałbyś tzw zdrowej zazdrości ? Każdy by miał. Marka słucham od lat ile to audycji było, że chodził w plastikowych butach, starych ciuchach a znajomi z rejonu mieli dużo lepszy start. Nikt nie narzeka, ja wszystko co mam doszedłem do tego sam. Natomiast fajnie to ujęli raperzy z zespołu Polska Wersja w jednym z kawałków. ,, I czasem czuję zazdrość, lecz to kwestią normalnąGdy nie mogę czegoś zdobyć, a ktoś to ma za darmo " Czyli próbowałbyś zapewnić mu start, który dla wielu jest szczytem marzeń. Młody mając 20-25 lat i własne mieszkanie bez kredytu ma zapewniony bdb start, bo nie zaprząta sobie głowy gdzie będzie mieszkał, czy kredyt brać itp. To bardzo dużo spokojna głowa.
 13. No właśnie i to jest ten klucz. Człowiek obserwuje, że ktoś coś dostał z nieba i jest ,, zdrowo " zazdrosny. O tym Marek nagrał audycje ostatnio Czy każdy jest Kowalem swojego losu. Ja nikomu nie zazdroszczę. Jak coś dostałeś super doceń to i sporzytkuj właściwie. Natomiast przypisywanie sobie zasług gdzie np tak jak pisałem wyżej tata kupił auto, firmę masz po wujku. W wieku 30 lat masz swoje mieszkanie, które starzy Ci kupili takie coś jest słabe w moich oczach. Poza tym nie róbmy się tacy świeci ;). 80% braci na tym forum przedstawia się jako ludzi, którzy pracują za 3 i sami do wszystkiego dochodzą. I super brawa za taką postawę, ale nie wmawiajcie mi, że nie macie takiej zdrowej zazdrości, że coś innym spada z nieba. Ja za zdaną mature dostałem gratulacje od całej rodziny. Ktoś inny dostał mieszkanie. I zdrowa zazdrość jest w tym przypadku w pełni zasadna.
 14. Nie rozumiesz, nie napisałem wszyscy tylko z mojego otoczenia. Nigdy nie generalizuje. Człowieku czytaj ze zrozumieniem. Jakiego sukcesu. Nie zrozumiałeś przesłania tego przykładu. To Ci wyjaśnię. Dziś wiele osób lubi przypisywać sobie różne rzeczy. Np, że auto kupili za swoje, mieszkanie, biznes założyli z ulicy a w rzeczywistości często jest z goła inaczej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.