Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kimas87

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  824
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kimas87 last won the day on February 16

Kimas87 had the most liked content!

Community Reputation

815 Świetna

1 Follower

About Kimas87

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 10/02/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tym przewidywaniem przyszłości to ja bym był ostrożny. Mój dobry kolega facet koło 60 opowiadał mi jaka była siana propaganda w latach 80 co będzie w 2000 roku : - 27 miliardów ludzi - Wszystkie lodowce stopnieją co spowoduje zalanie niektórych państw - Ropa się skończy, woda tylko dla wybranych - Całkowite odejście od samochodów I tak dalej i nie sprawdziło się nic. Co do tematu zadanego przez auta to co mi się rzuca dziś w oczy to życie na zasadzie ,, mam za wszelką cenę i to wszystkim pokażę " ludzie się zadłużają na gadżety, smartfony, samochody byle by pokazać że się ma. Mało kto ma podejście ,, nie stać mnie, nie biorę " wyścig szczurów, który musi jebnąć to kwestia czasu.
 2. Na początek zaczął bym dociekać kto doszedł sam do wszystkiego a kto przejął interes po wujku, ciotce. Ty sobie nawet sprawy nie zdajesz w jakim zakłamaniu my ludzie żyjemy do okoła. Jakiś czas temu ziomek z mojej ekipy zaczął udzielać ,, mądrych " rad że facet musi mieć mieszkanie po 30 dociekając sedna sprawy doszedłem że mieszkanie przejął po zmarłej mamusi. To taki przykład, aby Ci uświadomić że porównywanie się do innych nie ma sensu. Ty możesz wylewać 7 poty a innym to na co pracowałeś x lat spada z nieba. Idź swoją drogą.
 3. Moim zdaniem takie wypady to nic złego, ale jak już para musi od siebie ,, odpocząć " to chyba w związku nie dzieje się najlepiej i to powinna być pierwsza lampka ostrzegawcza dla was. Na dłuższą metę te odpoczywanie od siebie może skończyć się powolnym rozpadem związku. Jak para ma koło 60 lat i 25-30 lat stażu to ja to doskonałe rozumiem, ale wy jesteście po 30 dopiero. Trochę dało by mi to do myślenia.
 4. Udało mi się dodzwonić miła pogawędka Marek oby więcej takich live. Pozdrawiam chłop w dom, Bóg w dom ☺️
 5. Jak Ty się zaczniesz przejmować tym co kobieta pomyśli to słabo widzę Twoje efekty z nimi. Chyba, że nas ściemniasz i boisz się że Ty się zaangażujesz. Masz laskę na widelcu jak Ci się podoba nie rozkminiaj.
 6. Dałeś ciała po całości. Jak laska Ci się podoba, jest chemia to korzystaj, bo za kilka lat będziesz żałował niewykorzystanych okazji. W świecie gdzie nawet pasztety mają masę adoratorów trzeba wykorzystywać wszystkie okazje ( pod warunkiem, że się sobie podobacie ).
 7. Bardzo ciekawa historia jedna z lepszych na tym forum jakie czytałem. Zachowanie Twojej ex typowy schemat urok księżniczki bez ambicji, honoru. Stary w wieku 20 lat ona była w Paryżu, tu tam gdzie moi znajomi po 30 nigdzie nie byli a jeszcze dostawałeś po głowie. Pozwoliłeś jej na za dużo zdecydowanie. Jedyną pretensją o jaką miała prawo do Ciebie mieć to te rozłąki. Kobieta zakochana chce mieć misia obok a nie raz na 3 ms. Nie będę Ci dawał jakiś szczegółowych rad, bo po tym co napisałeś wnioskuję, że jesteś ogarniętym facetem który wie czego chce. Pamiętaj tylko jedno wkład w związek musi wynosić 50/50. Z tego co czytam Ty dawałeś 90% plus ( wszystko finansowałeś sam ) ona tylko była i to był ten atut. Kiedyś oglądałem kabaret i tam padło takie hasło ,, Zaraz wystąpi pewna kobieta, która jest znana z tego, że jest znana " rozwaliło mnie to Jeżeli planujesz pływać dalej niestety nie stworzysz stałego związku mało tego będziesz rogaczem, bo panienka chodź byś jej fundował wycieczki i tak pójdzie w bok. Więc moim zdaniem w grę wchodzą tylko relacje na zasadzie jest miło, jest sex i na tym koniec.
 8. Słuchajcie fajnie się pisze z perspektywy telefonu. Ta sytuacja była na gorąco każdy z nas tak by się zachował. Marek gdy odkrył zdradę chciał zabić swoją kobietę. Tu rozumiem wujka poniosły go emocje jednak może za nie sporo zapłacić. Jak ciotka skręciła do lasu trzeba było z za drzewa wyciągnąć telefon i nagrywać plus fotki. Mamy XXI wiek. Zdjęcia, przybliżenie wszystko w bdb jakości. Były by dowody do sądu jak ulał z czego ciotka by się nie wygrzebała. Poniosły go emocje/ nerwy a jak dobrze wiemy na tym najwięcej się traci.
 9. Bardzo ciekawe pytanie. Mój punkt widzenia : Jak facetowi zależy pyta co słychać, sam zagaduje, sam od siebie proponuje spotkania jest jednak jedno ALE. Jak dziewczyna go zlewa odpuszcza. Tak odpuszcza nie pyta co źle zrobił, nie przeprasza, że napisał o 8:57 a miał o 9:10. Nie błaga o następne spotkania. Przyjmuje na klatę to co się stało i idzie dalej. Desperat zaczyna wypisywać SMS za SMS. Przeprasza. Zrzuca winę na siebie. Piszę, że już lepszej w życiu nie pozna. Prosi o szanse a on się zmieni na takiego jakiego ona chce. Co gorsza wybacza zdrady, umawianie się z innym na boku. I tak dalej... Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłem temat.
 10. Szacowanie na początkowym etapie kosztów nie ma sensu. Kupiłeś auto używane więc nie wiesz co się będzie z nim działo. Ja w moim ponad pół roku spokój a potem lawina. Jedna naprawa, druga, tu coś tam coś. Druga sprawa przed którą chce Cię przestrzec to Polacy mechanicy cwaniacy, którzy wymyślają naprawy, aby nabić kieszeń. Znaleźć uczciwego to na prawdę nie lada wyczyn.
 11. To wszystko zależy od tego, czy chcesz aby Twoja samoocena wzrosła czy zależy Ci na tym jak odbierze Cię społeczeństwo. Nie oszukujmy się kobiety patrzą na samochody facetów. I możemy tu dyskutować czy to dobre czy nie, ale takie są fakty. Przede wszystkim bierz auto na które Cię stać. Ja sam mam A4 B7 jak czasem odbieram fakturę od mechanika za głowę się łapie. Samochody używane to jak kot w worku. Jeden kupi Volvo dwa lata będzie tylko tankował a drugi będzie wkładał.
 12. Przez takie ,, koleżanki " posypał się związek mojego znajomego. Panienka zaczęła mu wytykać, że nie ma auta nagle gdzie z początku nie było tematu. A oliwy do ognia dodał tekst ,, moim koleżankom facet tankuje nawet auto, a Ty co nawet auta nie masz " skąd ona to wie z bravo? Wszyscy wiemy. Koleżanki ,, dobra rada " nie jeden związek zepsuły mężczyźnie.
 13. Nie każda kobieta lubi też rimming to zależy. Podejrzewam, że większość nie zna i nie słyszała tego słowa.
 14. Dla mnie sprawa jest klarowna. Jak nie znasz facetów tych dziewczyn to korzystaj . Pewnie kilku braci mnie tu zjedzie za to, ale po kolei. Ty jako wolny facet możesz robić co chcesz. To one powinny mieć wyrzuty sumienia. Jak chce się bzykać, Tobie się podoba bzykaj. Tylko traktuj jak kobietę z roksy zero uczuć, jak chce się przytulać to nie pozwól na to. To będzie dla niej kara za zdradę. Z doświadczenia wiem, że większość kobiet chce się przytulać po sexie, Ty mówisz nie dowodzenia. Potem będziesz coraz starszy i będziesz żałował niewykorzystanych okazji powtarzam Ty nie robisz nic złego jako wolny facet. A Te ideologię ,, jesteśmy facetami wspierajmy się " ludzie litości co Cię interesuje obcy kolo. Nie Ty bzyknie ją inny a za x lat będziesz pluł sobie w brodę, że nie wykorzystałeś okazji. Jak Ci się laski wystawiają na talerzu nie znasz ich facetów korzystaj tylko z GŁOWĄ.
 15. https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wzrost-ubostwa-w-polsce-przyczyny-polityka-insight/vdl5pg7 Z każdej strony się słyszy, że jest lepiej a ubóstwo wzrasta. A ja mówię kredyty, pożyczki życie ponad stan to niektórzy ludzie się krzywią. Zachęcam do zapoznania się z artykułem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.