Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kimas87

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1208
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kimas87 last won the day on February 16 2019

Kimas87 had the most liked content!

Community Reputation

1239 Świetna

1 Follower

About Kimas87

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 10/02/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podstawa to ustalenie granic. Masz prawo oczekiwać porządku. Niestety większość kobiet dziś to straszne bałaganiary. Stawiasz granice ma być czysto i bez dyskusji. Trafił Ci się typowy leń. Do pracy nie pójdzie, się pół dnia przewijać tablice FB można 😁. Gdybyś w tym tkwił skończył byś jako beciak bankomat. Kobieta musi pracować koniec kropka. W sumie dobrze, że to się tak skończyło. Dziewczyna nie rokowała na przyszłość.
 2. Pierwsza i najistotniejsza rzecz, musisz myśleć o sobie i swojej dupie. To, że jesteście przyjaciółmi nie oznacza, że możesz wszystko tolerować. Na Twoim miejscu pogadł bym z nim konkretnie i wszystko się wyjaśni. Nie na co po tylu latach spisywać tej relacji na straty rozmowa powinna pomóc. Musisz też brać pod uwagę, że mimo waszego stażu czasem relacje się kończą, bo pojawia się kobieta, zmieniają priorytety. Lata wstecz miałem bardzo dobrego kumpla. Odkąd pojawiła się kobieta wyniósł się do niej kilkaset km odemnie i kontaktu obecnie nie ma. Musisz mieć na uwadze to, że każda relacja może się kiedyś skończyć a nie podpierać się stażem waszej przyjaźni. Powodzenia 😉.
 3. Dzieci szkoda, bo nie są nic winne cała reszta mnie nie interesuje te ich plemiona, walki chuj wie o co mam to gdzieś. Skoro edukacja nic nie daje niech się tam zapładniają na śmierć. Wysyłanie tam pieniędzy uważam za marnotrawstwo.
 4. Nie mówię tu o koleżankach, tylko kobietach z którymi się umawiam i poświęcam swój czas i pieniądze. Jeżeli płace już za kolację to chyba każdy ma oczekiwania pokaż mi gościa co nie ma. Jakiś kukold lub beta cięć niech spotyka się z laską i pół roku, stawia jej kolację, hotele wycieczki a często i buzi nie dostanie nawet jego sprawa.
 5. Uważam, że to w dużej mierze mit i bajeczki o 40 latku, który rwie 20 latki. Nawet jak będzie ustawiony to z wyglądem może być różnie gdzie nie spojrzeć widzę Januszy z brzuchami, zmęczonych, nie zadbanych z nałogami. Wczoraj w knajpie dosiadly się do mnie dwie laski jedna 19 lat druga 20. Gadka szmatka dużo działa u mnie wizerunek, bo nie wyglądam na swoje 32 lata. Jak zapytały o wiek były mocno zdziwione. Ładne, zadbane nie wyobrażam sobie ich koło 40-45 latka. Odpowiadając na pytanie autora uważam, że to bujda. Trzeba atakować kobiety, kiedy ma się tą energię, błysk w oku i wygląda w miarę młodo. Po 40 mogą nam się zmienić priorytety, nie wiadomo co ze zdrowiem będzie i wtedy będzie za późno.
 6. Zdecydowanie jestem zwolennikiem wcześniejszego ustalenia co i jak. Jeżeli ja płacę a laska mi się podoba to oczekuje czegoś w zamian to proste. Nie mam zamiaru stawiać kobiecie kolacji tak o bo z jakiej racji. Jeżeli bym zapłacił a na spotkaniu / randce nic by nie było to olałbym temat. Prosty handel wymienny jak na każdej płaszczyźnie życia płace-> oczekuje czegoś w zamian, wykonania dobrze usługi i tak dalej.
 7. Oczywiście, że nie, ale diagnoza jednego lekarza niekoniecznie musi okazać się tą ostateczną.
 8. Nie poznałem jeszcze kobiety, której spokojny, czuły sex doprowadzał do orgazmu. Ostra jazda, szarpanie za włosy, palce w buzi to je kręci i podnieca. To tak jak by ktoś powiedział, że jazda po mieście 50 km/h powoduje u niego większą adrenalinę niż 200 km/h na autostradzie.
 9. Pleciesz bzdury. Ile to ludzi usłyszało diagnozę brutalna np mając raka zmienili lekarza i zostali wyleczeni. Zmień lekarza dziewczyno. Mój znajomy amatorsko grał w piłkę zerwał więzadła w kolanie. Konował mu powiedział aby dał sobie spokój z piłką bo może nawet nie chodzić normalnie, zmienił lekarza dziś w pełni wyleczony gra. Takich przykładów jest setki. To samo z rakiem i innymi dolegliwościami.
 10. Ja proponuję odwrócić nieco sytuację i zobaczyć reakcje Pań. Niech teraz mężczyźni pytają czy mają swoje mieszkanie, auto. Ciekaw jestem reakcji chodź można się domyślić jaka ona będzie. Te całe stada kukoldów to już mi bokiem wyłażą. Lekarz ma przede wszystkim wyleczyć, nie leczyć. Jak słyszę leczyć to zmieniam lekarza. Wszędzie są czarne owcy niezależnie od zawodu wykonywanego.
 11. Są faceci którzy lata nie bzykali więc się nie dziw. Facet z pełnymi jajami a bez to inne postrzeganie świata.
 12. Ile to razy widziałem jak facet np po 30 mieszka u rodziców to nieudacznik, ale jak kobieta mieszka to jaka ona biedna nie znalazła jeszcze tego odpowiedniego dla niej. Kobietom jest wpajane by uderzały w tak zwane gotowce czyli facetów z mieszkaniem, autem. One mają tylko być Mój dobry kolega ma dom na obrzeżach Warszawy wart kilka mln zł. Jak poznał swoją żonę mieszkała w bloku z rodzicami. Wprowadziła się do niego mając 3 torby w ręce taki był jej wkład w dom. On zakochany po uszy zapisał dom na nią. Poznałem go za granicą w pracy jak mi pokazał od niej smsy to włosy demba stają ,, Ile zarobisz, jaka wypłata, kiedy kasa " A jak siedział na L4 z przepracowania bo jebał po 16 h na dobe to ona napisała do niego ,, jesteś na L4 jak to? To ile zarobisz " Taki jest często wkład kobiet w dobytek mężczyzn. Przyjść, rozpakować swoje manele i zacząć rządzić nie swoim majątkiem.
 13. Poruszyłeś bardzo ważną kwestię. Związek to nie tylko miłe chwile. To często poświęcenie, czas, masa pieniędzy i kredyty na x lat. I zaburzyć to wszystko, bo jakaś tam laska nie potrafi powstrzymać swojego popędu? Swoją drogą sporo osób jest zajętych, ale o tym nie mówi. Facet/ kobieta bzykają i nie są świadomi że ktoś jest obok. Nikogo nie moralizuje, nie płacą mi za to. Wyrażam tylko swoje zdanie.
 14. Ja koleżanki nie oceniam, ale świadome bzykanie gościa, który jest zajęty to jawne skurwysyństwo. Koleżanka niech robi co chce ja też oceniam tą sytuację swoimi oczyma. Rimming, lizanie stóp dzielenie się spermą to są indywidualne rzeczy każdego z nas. Sam lubie szaleństwa rimming jest dla mnie jedną z czołowych pozycji.
 15. Oczywiście, bo świadoma sytuacji bzykałaś zajętego faceta. Twoich łóżkowych preferencji nie oceniam, bo sam lubię wariactwo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.