Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maggienovak

Samice
 • Content Count

  695
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

667 Świetna

1 Follower

About maggienovak

 • Rank
  Sierżant
 • Birthday 06/16/1995

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

2832 profile views
 1. O, widzę, że na forum nadal yebiemy panie... Czas sobie przerwę zrobić od forum. Szkoda chłopaki, forum było kiedyś b.dobrą inicjatywą. Myślałam, że to miejsce jest po to, by pomagać facetom, którzy byli zniszczeni przez okropne kobiety. A teraz jest generalizacja, że kobieta nic nie potrafi, że każda i tak jest suką. Aha, no i termin przydatności kobiety kończy się po 18 roku życia. Trzymajcie się. Muszę się wylogować, jest mi już po prostu przykro.
 2. Mnie tam się jak na razie ta cała kwarantanna podoba (choć wiem, że potem to będzie dla nas jedno wielkie morderstwo gospodarcze!, a potem lawina tragedii). Jestem u rodziców na wsi. Kurde, tak znienawidziłam gotowanie, sprzątanie, a od czasu kwarantanny - robię te czynności z przyjemnością. Mąż został w mieście, musi chodzić do pracy. Dobrze mi na razie bez niego, ostatnio mi sprzedał szpilę. Widzę, że ciągle ma małą fascynację swoją znajomą. Szpila była w postaci zdania : "(Dot.tej znajomej)M.jeździ na rowerze, biega, tańczy. Gdybyś była wysportowana byłabyś fajna dupa." Wiecie jaki mam kompleks, więc mogę sobie mój małżeński foch rozładować produktywnie z dala od męża. Będzie chciał mieć fitżonę, to sam też dostanie za jakiś czas po dupie. ❤️
 3. Bo za chwilę będzie spina, która ma więcej kasy, i która ma więcej szczęścia w życiu. itd. Ja tam teraz przyznaję szczerze - szkoda, że Mój nie ma dużo kasy, nie jest z dzianej rodziny. Pewnie teraz mielibyśmy trójkę dzieci. A tak przynajmniej jestem zmotywowano do zapierdalania,bo jak inaczej utrzymam rodzinę w razie czego? Ja jeszcze przepracowuję zły wzorzec macierzyństwa - ten termin mój mózg kojarzy tylko z : przemęczeniem, brzydotą, rozwaleniem relacji kobieta-mężczyzna, niszczącą monotonią. Na razie miło mi jest, że w wyniku wirusika jestem u siebie na wsi, ogarnęłam rodzicom dom, może wyjdę z nowymi pomysłami w ogród. Taki postęp, że sprzątanie i gotowania zaczęło mi sprawiać małą przyjemność. Chociaż tyle dobrego z tej kwarantanny.
 4. Kiedy? Kiedy dostajesz kopa w upę. Ja podziwiam moją Mamę, która przy trójce dzieciaków (bliźniaki + rok później kolejne dziecko), zapierdolu w domu, pracy na oddziale, zrobiła dwie specjalizacje, wyhodowała duży ogród, w domu czysto, obiady, desery, pełna spiżarnia, dobudowa domu. Jednak przy tym straciła najważniejsze - kontakt i czas z dziećmi. Teraz, gdy z rodzeństwem mamy 25 i 24 lata, to z Mamą spędzamy czas wolny, trochę mam wrażenie, jakbym rodziców nie miała przez 25 lat i dopiero teraz się pojawili. Teraz ich rozumiem, nie mieli niczyjego wsparcia, więc musieli sami ogarnąć wszystko. Ja niestety wybrałam późniejsze macierzyństwo, muszę się liczyć z tym, że mogę tego srogo żałować, bo teraz się wzięłam za robienie konkretnej specjalizacji, na to potrzeba kasy, więc jestem uwiązana do aktualnej pracy. Myślę, że jednak podjęłam dobrą decyzję, bo gdyby zabrakło męża - mając konkretny fach w ręku, będę w stanie sama utrzymać i ogarnąć rodzinę. Jesteśmy na dorobku, więc teraz dzieciak byłby ogromnym "ścięciem". Chcemy dla Naszych dzieci lepszego życia, więc nie mamy innego wyjścia, jak teraz zapierdzielać jak mróweczki, a potem dzidzi. I dla mnie to jest ten cały banalny rozwój. Nie wiem w jaki sposób dzieciate kobiety ogarniają cokolwiek więcej prócz domu. Nie mam qrwa pojęcia. Jordan Peterson mówi o tej Naszej świętej ścianie - kobieta na pewnym etapie życia musi wybrać - albo dzieciak albo kariera. Zgadza się, ale teraz są inne czasy, kobiety mają łatwiej, należy tylko sobie zadać pytanie "jak dużej kariery chcesz?".
 5. @Lalka I tak jesteś niezła dupa, pomimo ciąży. Wstawiłaś tu fotkę ciążową, świetnie wyglądasz! Wiesz, że nie wyglądasz jak typowa, polska "ciężarówa". :d Mnie też to forum na ten moment dobiło, bo se myślę "Gocha, nie masz 170 cm wzrostu, 50 kg wagi, jędrnej miseczki D, figury klepsydry, a buzi 16 -latki, więc jesteś wizualnym gównem". Dlatego se muszę to przegadywać z psychologiem, bo wpadłam w miniparanoję. @Libertyn dzięki za ludzki komentarz
 6. @Libertyn O, nagle problem, bo papę otworzyłam? Mam 25, lat znacie moją historię z byłym, jestem mężatką, dbam o relację, o dom, o finanse, chcę mieć jeszcze lepszą pracę,bo gdyby męża zabrakło, to muszę sama zadbać o dom, rodzinę, a tu już w każdym wątku takie treści, które w generalizujący sposób szmacą mnie (niebezpośrednio), bo "nie jestem 11/10", "a w sumie baby są i tak qrwami", "w sumie i tak uja baby robią, i patrzą tylko na kasę i jakby się tu nie narobić". I jak mam się nie wqrwiać? Czuję się zeszmacona, bo naprawdę jestem za tym, by w zdrowy sposób w życiu liczyć się z prawami biologii, społeczności i konsekwencji swoich decyzji, ale tu już odpierdziela się taka vixa, że jak nie mam koło tego przejść obojętnie?!
 7. @Still No tak, bo moja mama to leniwa pipa, która urodziła trójkę, zrobiła doktorat, postawiła dom, waży 60 kg w wieku 50 lat, a że genów nie przeskoczysz i twarz, skóra nie ta, no to jej wina, "BO TO LENIWA BABA". Weź się Still. @*&... @Reflux Biorąc retorykę panów z forum, to powinnam być wdzięczna, że w ogóle ktoś mnie chce jako kobietę. Myślałam, że forum ma pomagać mężczyznom, którzy zostali zniszczeni przez kobiety, a tu już się zrobił festiwal propagandowy : "Tylko Twój rozwój, kasa, a babę yeb jak burą sukę, bo po co Ci ona?! No jak już, to ruchnij tylko 11/10 18-latkę. A wartościowe dziewczyny? Ciul z nimi, bo brzydkie."
 8. @Ważniak Twórczość Petersona znam na pamięć (przerabiam ją w ramach pracy naukowej). Zgadzam się z nim, ja nie mam zamiaru negować faktów z dziedzin antropologii, neurobiologii, biologii. Jednak nie pozwolę sobie, by mnie yebać i nie szanować, pomimo moich starań (odchudzanie, wizyty u kosmetyczek, fryzjerów, biorę pod uwagę operacje plastyczne) bo jestem brzydsza.
 9. Still, nic do Ciebie personalnie nie mam, ale przegiąłeś. Rozumiem, że teraz jesteś Alvaro (mentalnie i fizycznie), co rucha młode dupcie. Pasuje Ci to, spoko. Ale diss na wygląd Twoje byłej jest qrewsko słaby, nawet jeśli wyrządziła Ci piekło w życiu. Moja mama no niestety ostro zapierdalała przez całe życie, więc yebanie jej z racji wyglądu jest poniżej wszelakiej krytyki. Rozumiem, że forum ma pomagać mężczyznom po przykrych przejściach z kobietami, ale yebanie kobiet z racji wyglądu i wartościowanie ich tylko pod względem wyglądu jest naprawdę powalone. Jeśli forum na ten moment ma zrzeszać mężczyzn, którzy zarabiają dużą kasę, robią interesy i ruchają tylko 11/10, to proszę przekwalifikować to forum. Naprawdę jest mi przykro, gdy czytam wpisy, w których widnieją tylko treści dot.kobiecego wyglądu. Czuję się zeszmacona z Waszej strony, bo nie mam kosmicznej urody, choćbym chciała mieć.
 10. Nie no, zayebiście. Jesteście po prostu okropni. Najlepiej mieć babę, która musi zapierdalać w domu, w pracy, na siłowni, w związku, a potem, należy ją kopnąć w dupę, bo robi się stara. Jesteście cudowni. ❤️
 11. No i co? Tak, natura kobiety yebie równo - no i? Ja nawet gdybym miała kupę kasy, operowała się, żyła praktycznie na siłowni to i tak zestarzeję się szybciej od rówieśniczek. To się nazywa genetyka? Wszystkie kobiety z rodu mojej matki wizualnie są starsze o nawet 20 lat. Jestem na takim etapie, że nie mam ochoty już o tym gadać. Nikt mi laura nie wręczy za posprzątaną chatę, ugotowany obiad, obciąganko i ogólnie miłą relację. Sami panowie też macie zrytą bańkę, życzycie sobie seksownego robota kuchennego, który będzie samowystarczalny. Dlatego uczę sie nie spuszczać w tym temacie. Mam dwie łapy i głowę, sama muszę se ogarnąć życie. Co nie znaczy, że nie mam oczekiwań. Yebie mnie to, że nie jestem 7/10, też mam prawo wymagać. Ok, wysrałam się, poczytam dalsze wypowiedzi.
 12. Nie. Mam nadzieję, że moje dzieci będą inteligentne i będą czuć swoją wartość bez forum i twórczości Marka. Forum niech będzie dla nich tylko do poczytania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.