Jump to content

maggienovak

Samice
 • Content Count

  875
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

940 Świetna

4 Followers

About maggienovak

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 06/16/1995

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Kalisz/Łódź

Recent Profile Visitors

4,725 profile views
 1. Logiczna i wysoce prawdopodobna w rzeczywistości teoria. A jaka jest prawda? Nie wiemy. Analizowanie tego wydarzenia jest dla mnie zbyteczne, choć w świecie grubych ryb - nie ma przypadków i braku konsekwencji dla globu (nawet jeśli chodzi o rozwód, który teoretycznie jest sferą prywatną).
 2. Ścięłam metrowe! włosy w wieku 18-lat z racji młodzieńczego buntu, z resztą, gdy ścięłam włosy wyglądałam na starszą i myślałam, że w ten sposób poderwę jakiegoś kolesia, który potencjalnie miałby mnie rozdziewiczył... Żałość mnie bierze na to wspomnienie. Ścięłam w sierpniu 60 cm włosy na przedłużanego boba. Powód? Łuszczyca. Jadę na sterydach, więc może zapuszczę znów. Jednak już sporo włosów mi wypadło. Forumowicze już widzieli moje długie włosy za czasów ich świetności. Większość moich znajomych ścina włosy, bo zapierdol w domu po urodzeniu dzieciaków.
 3. Bardzo chciałabym mieć dzieci. Mąż bardziej ode mnie chce posiadać potomstwo. Rodzina dla nas jest największą wartością (rozumiem, że ktoś może mieć inne priorytety, więc dyskusja na ten temat jest dla mnie zbędna). Mnie jedynie, czy aż dobija system, realia. Dziecku/dzieciom chcemy zapewnić jak najlepsze warunki (lokum, możliwość edukacji, wsparcia przy wejściu w jego/jej dorosłość). Nasi dzieciaci znajomi, którzy mają szanse na godne życie najczęściej : - pochodzą z pełnych rodzin; - ich rodzice na start zapewniają im wykształcenie, pierwsze lokum, pierwsze
 4. Panowie marudzą, że laska ma duży przebieg, ale i tak ją przeruchają, czy nawet wejdą z nią w związek, więc...
 5. Czy to jest Twój problem, czy osoby ze środowiska? Co to znaczy wg Ciebie "ciągle przepraszanie"? Podaj przykłady sytuacji i zachowań.
 6. Moje i męża przyszywane dzieciaki opowiadały ostatnio o tym pojęciu. Jeszcze nie miałam możliwości, by o tym poczytać. Tak, doszło do zaorania danego środowiska (wiemy jakiego), czy to jest jakieś trollololo?
 7. Są psycholodzy dziecięcy wśród mężczyzn. Większość nurtów w psychologii wytyczyli mężczyźni (ja by trochę zejść z neurobiologii dostałam od mojej mentorki zadanie, by wejść w twórczość Junga, to naprawdę mi pomogło, by zacząć widzieć nie tylko mózg w człowieku). Dziękuję, że podzieliłaś się swoją historią. ♥️ Wycofanie w interakcji społecznej u 3-latka zawsze są objawem czegoś. Czego - to będziecie sprawdzać dalej, nie czuj niepokoju, to nie od razu autyzm, czy dysfunkcje. Np.moje wycofanie i moich braci do 6 r.ż.wynikalo z tego, że dopóki nie poszliśmy do zerówki
 8. Panowie, Jak podchodzicie do pojęcia "pomoc psychologiczna"? Jeśli potrzebowalibyście pomocy psychologa/psychologicznej - to jakie kryteria powinien spełniać? Co sądzicie o grupach wsparcia?
 9. Większość bardzo, bardzo trafnych argumentów/tez/wniosków już tutaj padło (od uwarunkowań ekonomicznych, społecznych, kulturowych po biologicznych) dot.nizu demograficznego w Polsce. Myślę, że praca nad sobą, nad swoim "kompasem życiowym" i do tego wyjście z marazmu (w ujęciu narodu) mogłaby znacząco poprawić byt wielu, wielu Polaków. Nie chcę podejmować się tego tematu, bo mogę zbyt emocjonalnie do niego podejść. Niestety nie mam dzieci. Wiem, że brak dziecka/dzieci w najbliższym czasie może być dla mojego małżeństwa chyba największym sprawdzianem (mój mąż chyba
 10. @eknm2005 Nie podejrzewam Naszą @deomi o zdrady. @deomi lubi udzielać się na forum, więc domniemam, że lubi dawać nowe, różne tematy. Jednak - jeśli nie randkujesz, to po co komuś tworzyć grunt pod randkowanie? Ciekawa perspektywa. Chyba, że Nasza @deomi ma aktualnego partnera z forum, więc chciałaby pobawić się w swaty na bs.
 11. Jest zgoda właściciela i moderatorów forum na tego typu wątek? P.S.szukasz nowego partnera?
 12. Choroba/niepełnosprawność a rynek matrymonialny. To nie może być temat tabu! Będąc z byłym miałam zmiany neurologiczne (mały udar, torbiel, zmianę naczyniową w okolicy pnia mózgu). Były dzięki mojej przypadłości zaczął przygodę z naturoterapią, dietoterapią, ja dopiero po rozstaniu z nim poszłam w stronę zainteresowań fitoterapii. Za co mogę być wdzięczna byłemu (prócz tego, że miał spoko rodziców) - za to, że siedział po nocach i szukał specjalistów, by uniknąć przekierowania mnie na neurochirurgię. Przyznaję, że po diagnozie nie zmieniłam od razu stylu życia. Torbieli nie ma, zmi
 13. @Colemanka Rozmowy o antykoncpecji w jaki sposób przebiegały? Kwestia potomstwa była poruszana tuż przed wkroczeniem do strefy sypialnianej? 😎 Fajnie, że masz mniej/więcej sprecyzowaną grupę mężczyzn, którzy potencjalnie mogą być Twoim partnerem. Czy byłaś kiedyś w związku, w którym partner miał dzieci?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.