Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maggienovak

Samice
 • Content Count

  661
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

614 Świetna

About maggienovak

 • Rank
  Sierżant
 • Birthday 06/16/1995

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

2636 profile views
 1. Każdego codzienność coś kosztuje. Najważniejsze pytanie - czy chcesz to brać na klatę? Ja pomimo małej ilości seksu nadal jestem z Moim, ale teraz jestem na etapie "sory,ale moje potrzeby są ważne". I sama muszę wziąć na klatę to, co jeśli stan rzeczy się nie zmieni. Albo rybki albo pipki. Zaznaczam, że mam spoko męża, mamy podobne poglądy, plany, jednak wiem, że w moim przypadku moja zradność? jest jednocześnie moim przekleństwem, walczę ciągle z tym, by męża nie niuniać. Ciągle szukam swojej kobiecości. Taka oto moja historia. Jakoś to życie związkowe trzeba ciągle weryfkować i zbierac do kupy.
 2. Jest lepiej (chociaż dwa razy w miesiącu). Jeśli sytuacja się nie zmieni, to trzeba będzie coś przedsięwziąć, ale wybór zostaje w moich rękach.
 3. Gdy prawie rok temu posypał mi się seks w związku, to musiałam zacząć odhaczać kiedy był seks. Mąż uważał, że nie jest tak źle, dopóki... w mojej aplikacji "kalendarzyk" nie zobaczył statystyki "zbliżenie - co dwa miesiące"
 4. 1. rób dzienniczek częstotliwości ruchanka. Będzie miała mierzalną częstotliwość seksu ODNOTOWANĄ! 2. zapoznaj się z branżą chłopa, nawet gdybyś miała to kuźwa studiować fakultatywnie! Wiesz jak wygląda jego praca? Na czym polega? Jak przebiega? 3. CZEGO TY CHCESZ OD TEJ RELACJI W TYM ROKU? ZA 5,10 LAT? 4. CZEGO OCZEKUJESZ OD SIEBIE? CO CHCESZ ROBIĆ W ŻYCIU?? JAKĄ MASZ HIERARCHIĘ WARTOŚCI? Odpowiedz na pytania @Pozytywniak
 5. ok.... raczej siedzę w neuropsychologii/neurobiologii, ale no muszę przemęczyć psychologię, więc.... Muszę Ci ułożyć listę pytań.
 6. to przy okazji i mnie... chyba, że nie chodzi Ci o :inwazyjną pomoc" xD Ok, @Sissamica, to nie masz żadnej taktyki.
 7. Dobra, rozumiem Cię bardzo. Kochana, chciałabym chociaż te 3 razy na 3 tygodnie. Odpowiedz mi na poprzednie pytanie : czy masz już jakąś taktykę na rozwiązanie problemu??
 8. i ja również, no ale se trójkąta nie zrobimy. Heh
 9. Życie. Wy też stajecie się leniuszkami panowie. Autorko, jeśli chcesz naprawdę rozwiązać problem - musisz mieć czas na OBSERWACJĘ problemu. Ja Ci nie śmiem niczego doradzać, bo... Siedzę z chłopem prawie 4 lata, zpierd*alamy jak mrówki robotnice, mamy poglądy konserwatywne, ja mam wyższe libido od męża, jestem ładna, niekoniecznie atrakcyjna, umiem se ogarnąć wokół dupy, więc co Ci mam doradzić. Mój i Twój przypadek to dwie różne historie. W ogóle jak chcesz się zabrać za rozwiązanie tegoż problemu? A tak w ogóle - co jest problemem? Mniej seksu niż kiedyś?
 10. @Androgeniczna ok, nie pasuje Ci, to nie słuchaj. Są ludzie, któzy są katolikami i potrzebują rad z tego środowiska. Pulikowski tez miewał wykłądy, z którymi byś się zgodziła. P.S. Proszę, nie roz*ierdalaj wątku...
 11. (Sumując) mam 8-letnie doświadczenie związkowe i dopiero teraz załączyły mi się konkretne i świadome wymogi. Już nie obchodzi mnie to, że ja nie jestem laską 10/10, że nie jestem chodzącą femme fatale. Sory, jestem wierna, prowadzę dom, pracuję, wzięłam się za świat naukowy, CHCĘ SIĘ ROZWIJAĆ , seksik jest, więc do qrwy nędzy logiczne jest, że oczekuję konkretnego zaangażowania od drugiej strony. Moim konkretnymi wymaganiami wobec mojego męża jest/są: - popracować nad naszym życiem łóżkowym; - zwiększenie romantyzmu wobec mnie W Jakiej konkretnej postaci/ilości powyższe punkty? Seksik przynajmniej dwa razy w tygodniu, od czasu do czasu jakiś spontaniczny, inny (np.przebieranki itd.). Romantyzm : spacer po parku przynajmniej raz w miesiącu, jakaś randka na mieście albo na chacie, jakiś kwiatek chociaż co parę miechy. Jestem również KOBIETĄ, więc proszę o mnie zadbać jak o KOBIETĘ. Panowie, wierzcie mi, rozleniwiacie się również. Przyzwyczajacie się do dobrego równie szybko i równie szybko o nim zapominacie. To, co czytam na forum, to momentami ekstremo, które mnie nie dotyczy. Ja se mam swoje wymogi, panowie chadowie z forum też mają mieć prawo wymagać od kobiety świetnego wyglądu, młodego wieku i nic mi do tego. Proszę tylko, żeby nie generalizować rzeczywistości.
 12. Jeszcze dołożę: Katolickie (youtube) : ks.Pawlukiwicz ; dr J.Pulikowski Youtube : Kasia Sawicka, Therapeutic Mama Szczerze, co raz więcej wolę sama sobie wyznaczać rad; lepszymi doradcami są kobiet z pewnym stażem i zaradnością i mądrością życiową
 13. @Bruxa ciekawe spostrzeżenia, choć prywatnie u mnie na moją chwilową bezdzietność mają wpływ finanse, to coś w tym jest. @Imbryk u mnie to zawsze w pakcie, ale hola - co ze mną? xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.